Korek ANALNY

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Oczzko
    Świętoszek
    • Sep 2016
    • 5

    #91
    Tak kolego masz rację i choć narazie trochę dziwnie się z nim czuje to chodzenie jest ok nawet przyjemne doznania natomiast najgorzej jest siadając co nie zmienia faktu że jest to przyjemne doznanie i po kilka godzin dziennie będę stosowal

    Skomentuj

    • Cervantes
      Ocieracz
      • Oct 2016
      • 103

      #92
      Ja mam pompowany z regulacją wibracji. Uczucie wibracji zmniejsza się wraz z co raz wiekszym balonem, ale nie znika calkiem przez co zwieracz szybciej się rozluźnienia i po chwili można pompować dalej. Doznania są po prostu rewelacyjne. Najlepsza zabawa jest wtedy gdy posówam swoją żonę a ona to pompuje to spuszcza powietrze. Mega podniecajace i dla mnie i dla niej ;-)

      Skomentuj

      • Motywatore
        Erotoman
        • Jun 2006
        • 639

        #93
        Napisał Cervantes
        Ja mam pompowany z regulacją wibracji. Uczucie wibracji zmniejsza się wraz z co raz wiekszym balonem, ale nie znika calkiem przez co zwieracz szybciej się rozluźnienia i po chwili można pompować dalej. Doznania są po prostu rewelacyjne. Najlepsza zabawa jest wtedy gdy posówam swoją żonę a ona to pompuje to spuszcza powietrze. Mega podniecajace i dla mnie i dla niej ;-)
        Prawie tzw. "lucky pierre".

        Skomentuj

        • kumkacz
          Świntuszek
          • Oct 2006
          • 78

          #94
          Napisał Cervantes
          Najlepsza zabawa jest wtedy gdy posówam swoją żonę a ona to pompuje to spuszcza powietrze. Mega podniecajace i dla mnie i dla niej ;-)
          a nie boisz się, że żona się zagalopuje i przepompuje na wskutek czego pęknie Ci to w dupie?

          Skomentuj

          • Cervantes
            Ocieracz
            • Oct 2016
            • 103

            #95
            Napisał kumkacz
            a nie boisz się, że żona się zagalopuje i przepompuje na wskutek czego pęknie Ci to w dupie?
            Wiesz... jakoś nie bo kazdy zna swoje granice. Po za tym znamy siebie i swoje ciała, a co za tym idzie, wiemy kiedy zbliża się granica gdy zabawa staje się mało przyjemna i

            Skomentuj

            • Centurion
              Ocieracz
              • Feb 2009
              • 132

              #96
              Z tego co opisujesz brzmi bardzo przyjemnie )

              Skomentuj

              • dzolero26
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jan 2011
                • 265

                #97
                Kupiłem kstatnio dla swojej partnerki korek analny ze stali nierdzewnej. Wziąłem ten w większym rozmiarze. Nie mieliśmy jeszcze okazji go używać ale jak już wejdzie do eksploatacji to postaram się zdać relację.

                Skomentuj

                • krzysiek1974
                  Świętoszek
                  • May 2017
                  • 9

                  #98
                  miałem kiedys koreczek taki przeźroczysty z wibraatorkiem w środku ok 3cm śr nawet fajnie bylo se zwalić przy raczej z nim w srodku

                  Skomentuj

                  • Marcos
                    Świętoszek
                    • Mar 2006
                    • 16

                    #99
                    Dobra sprawa do zapoczątkowania zabaw analnych, najlepiej zacząć od mniejszych. Ja kupiłem średni, gumowy - myślę że w tak delikatnym miejscu żelastwa i twarde plastiki nie są wskazane. Dla faceta - do masturbacji - super. U kobiety można wzbogacić podwójną penetracją

                    Skomentuj

                    • Karo1991
                      Świętoszek
                      • Jul 2017
                      • 1

                      Ja testuję taki plug analny. Dopiero zaczynam, ale pierwsze wrażenia nieziemskie


                      Last edited by iceberg; 20-07-17, 23:47.

                      Skomentuj

                      • sova100
                        Świntuszek
                        • May 2010
                        • 68

                        Ja już od jakiegoś czasu używam takiego i jestem całkiem zadowolony. Dosyć plastyczny i nie wysuwa się. Długość 10cm:


                        Teraz szukam czegoś trochę grubszego i dłuższego.

                        Skomentuj

                        • fitschyk
                          Ocieracz
                          • Jan 2017
                          • 139

                          A ja mam takie bardziej perwersyjne pytanie związane z korkami analnymi. Szukam korka/dildo w takim stylu jak ten z linku. Bardzo jestem z niego zadowolony, ale...

                          ... chcę żeby miał:
                          - przelotowy otwór, przez który można zrobić wlew,
                          - wibracje w górnej części, a nie u nasady,
                          - możliwość podgrzania z baterii (lubię ciepełko w pupci)
                          - sterowanie bezprzewodowe (temperatura,wibracje)

                          Ktoś? Coś? Czy muszę z pomysłem na warsztat?
                          Inne zabawki do anala: polecam: to oraz nie polecam: to to i to
                          Last edited by fitschyk; 27-08-17, 08:38.

                          Skomentuj

                          • Motywatore
                            Erotoman
                            • Jun 2006
                            • 639

                            Napisał sova100
                            Ja już od jakiegoś czasu używam takiego i jestem całkiem zadowolony. Dosyć plastyczny i nie wysuwa się. Długość 10cm:


                            Teraz szukam czegoś trochę grubszego i dłuższego.
                            Kiedy go używasz i co on ci daje?

                            Skomentuj

                            • sova100
                              Świntuszek
                              • May 2010
                              • 68

                              Co daje? Fajne uczucie wypełnienia, silniejsze doznania, lepszy (inny) orgazm. Chciałbym, żeby był nieco dłuższy do stymulowania prostaty. A wkładam, jak chce się lepiej nakręcić przed seksem.

                              Skomentuj

                              • bonifacy01
                                Świętoszek
                                • May 2017
                                • 10

                                przypadkiem takie gadżety nie są dla kobiet? Nie zrozumcie mnie źle, natomiast myślałem, że faceci o orientacji hetero, nie bawią sie w takie coś :-O

                                Skomentuj

                                Working...