W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Duży , długi kolczyk....

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ludek90
    Świntuszek
    • May 2007
    • 81

    Duży , długi kolczyk....

    Duży , długi kolczyk w pępku . Mnie to osobiście podnieca . Powiedzmy ze jakaś Laska ma krótką bluzke i jej się zawinie i widać kolczyk coś pięknego (blyszczacy duzy) zasłaniający cały pępeK cudo
    Czy komuś też się to podoba??

    Zamiast zajmować się dziewczynami zacznij uczęszczać do szkoły szczególnie na JĘZYK POLSKI
    0statnio edytowany przez przemoos; 21-05-07, 07:43.
  • Szlajfka
    Perwers
    • Oct 2005
    • 1057

    #2
    Według mnie duże, rzucające się w oczy kolczyki w pępku wygladają trochę tandetnie. Sama mam bananka z małymi kuleczkami i wygląda ok.

    ps. słownik ortograficzny nie gryzie....
    Nadzieja umiera ostatnia....

    Skomentuj

    • viper_88
      Erotoman
      • Mar 2005
      • 417

      #3
      Malutki kolczyk w pępku, owszem, wygląda pociągająco, ale taki duży, to juz przesada

      P.S. Faktycznie zacznij jak najszybciej korzystać ze słownika

      Skomentuj

      • Ludek90
        Świntuszek
        • May 2007
        • 81

        #4
        Znaczy nie taki wielki ,ale naprzykład najlepiej żeby to był jakiś wisiorek coś w tym stylu
        Jak mi kupicie słownik to przeczytam

        Skomentuj

        • viper_88
          Erotoman
          • Mar 2005
          • 417

          #5
          Jeśli chodzi o pępek, to osobiście wolałbym po prostu coś będącego w środku, niż zwisającego

          P.S. Może się złozymy na taki porządny słownik PWN

          Skomentuj

          • Ludek90
            Świntuszek
            • May 2007
            • 81

            #6
            Bo naprzykład brzydze sie kolczykami w ustach i brwi i rÓżnych podobnych rzeczach. No jeszcze troszku podoba mi sie w miejscu intymnych ,ale tylko u kobiety. Ale wtedy to już nie jakiś wisior czy coś w tym stylu tylko obrĄczki. No i jeszcze sexi jest na nosie taki malutki brylancik .....mniam
            0statnio edytowany przez przemoos; 21-05-07, 07:44.

            Skomentuj

            • viper_88
              Erotoman
              • Mar 2005
              • 417

              #7
              Ja sam noszę kolczyki w obu uszach (srebrne kółka). Muszę przyznać, że tego typu ozdoby bardzo mi się podobają

              Skomentuj

              • Ludek90
                Świntuszek
                • May 2007
                • 81

                #8
                W uszach to obojetne dla mnie ... bo tyle osób je ma że nie da sie zliczyć

                Skomentuj

                • padme
                  Erotoman
                  • Mar 2006
                  • 666

                  #9
                  Wcale nie tyle. Kolczyk w uchu to nie tylko takie badziewne kółko na dole. Nie zapominajmy o traugusach chociażby
                  "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."

                  Skomentuj

                  • lawlessness
                    Erotoman
                    • Aug 2006
                    • 504

                    #10
                    Osobiście nie lubię kolczyków w pępku, nie podobają mi się (może kompleksy, bo u mnie wyglądałby żałośnie), nie przepadam też za dziurami w brodzie, ale w wardze czy w brwi, całkiem, całkiem, przy czym bardziej w brwi.
                    Osobiście mam pięć w uszach i jeden w nosie.
                    A co do oryginalności kolczyków w uszach, to powiem że ludzie mają bajeczne pomysły.
                    Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

                    Skomentuj

                    • Kochana
                      Banned
                      • Jul 2005
                      • 249

                      #11
                      Mnie sie zawsze bardzo podobal piercing oczywiscie nie taki znowu przesadny, ale kolczyk w nosku, w brwi, w brodzie czy w pepku.. Mniam Ja osobiscie mam kolczyka w nosku i w pepku i 4 kolczyki w uszach (3 w jednym uchu, 1 w drugim).. Kolczyk w brwi i w brodzie podoba mi sie u innych, ale sama raczej sobie nie zrobie.. Co do pepka Bylam bardzo szczesliwa w dniu, w ktorym przeklulam pepek. Pani kosmetyczka przykleila mi plaster na pepku, ktory zaslanial moja nowa ozdobke i poprosila bym go nie sciagala przez jakis czas, ale ja zaraz po wyjsciu od niej go zdjelam, bo nie moglam wytrzymac, tak bardzo chcialam patrzec wciaz na moj sliczny kolczyk.. hihi.. Fajna sprawa taki kolczyk, naprawde

                      Skomentuj

                      Working...