Kompleksy/Strach i pomoc.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MlodyWyjadacz
    Świętoszek
    • Apr 2015
    • 7

    Kompleksy/Strach i pomoc.

    Witam!
    Jestem 17 letnim chlopakiem w szczesliwym zwiazku z tzw ^Szkolna Miloscia^. Nieestety, albo i stety, nie uprawiamy jeszcze seksu ze wzgledu na konsekwencje w naszym wieku. Zarazem ja jestem prawiczkiem jak i ona dziewica. Natura nie obdarzyla mnie zbyt chojnie ze wzgledu na moje ok. 12,5 cm w pelnym wzwodzie.
    zabawiamy sie czasem doprowadzajac sie nawzajem do spelnienia ale czasem odczuwam strach przed samym
    obnazeniem sie przed nia. (Jestem przy tuszy, z czego ona drobniutka aczkolwiek przyjalem siebie). Chcialem sie dowiedziec czy ktos moze z was obecnych juz Mezczyzn ma jakies sposoby na osmielenie sie przed partnerka? Plus chcialbym wiedziec jaka wedlug was jest najwygodniejsza pozycja na ten Pierwszy Raz w obecnej sytuacji i przy owej dlugosci? Z gory dziekuje za odpowiedzi i mysle ze i panie udziela jakichs rad
  • TheOff
    Ocieracz
    • May 2013
    • 110

    #2
    Raczej odpadam jako idealny forumowicz w tym temacie.
    Ale jeśli mówisz, że jesteś przy tuszy i przyjąłeś siebie... to za ten fakt mam ochotę Cię linczować.
    Mogę Ci tylko doradzić, zacznij zapierdal** byś się podczas seksu nie spocił i nie padł po 10 minutach.
    Trochę dłużej, trochę szybciej, trochę mocniej na sam szczyt.

    "Jesteś w pełni odpowiedzialny za swój los" - Brian Tracy

    Skomentuj

    • Było
      Świętoszek
      • Mar 2014
      • 8

      #3
      Po prostu nie ******* i nie stwarzaj sobie problemów.

      Ile ja spaliłem sytuacji przez to, że "nie znałem" do końca intencji i ile kumpli też tak miało to nawet można by jakąś komedie zrobić (a z wiekiem człowiek wspomina ze śmiechem tak jasne sytuacje).
      Teraz to po prostu "kawa na lawę".

      Skomentuj

      • Gandalf71
        Seksualnie Niewyżyty
        • Dec 2014
        • 208

        #4
        Młody.... hahahahaha... to masz więcej ode mnie... nie narzekaj, tylko weź się za orbitrek albo poganiaj po lesie jak masz gdzie i zdrowo się odżywiaj, ale co ja tam wiem Jak miałem 17 lat to jeszcze nawet dziewczyny nie miałem
        Nikt nie jest idealny. Ideały są nudne.
        Każdy ma swoje małe, większe lub nawet ogromne tajemnice.

        Skomentuj

        • MlodyWyjadacz
          Świętoszek
          • Apr 2015
          • 7

          #5
          Gandalf, czyli mowisz ze nie jest az tak zle? .
          Droga odzywiania krocze wlasciwa, nie w********m fast foodow i innych cholernych swinsstw tyle ze nie jem regularnie + Nadwaga jest u mnie dziedziczna, bang niestety dla genetyki. Zrobilo sie cieplej to znowu rower uruchomie bo w tamtym roku potrafilem troche pojezdzic a wieczorkiem wroce do biegania. Ciezko mi jest z tym cholerstwem choc przy 198 cm nie wyglada to az tak zle, jednak doskwiera. Dzieki za odpowiedzi a z kompleksem Nizszosci musze sobie jakos poradzic :p

          Skomentuj

          • Gandalf71
            Seksualnie Niewyżyty
            • Dec 2014
            • 208

            #6
            No i dobrze że chcesz zadbać o siebie a co do wielkości - nie przejmuj się będzie dobrze
            Nikt nie jest idealny. Ideały są nudne.
            Każdy ma swoje małe, większe lub nawet ogromne tajemnice.

            Skomentuj

            • shelly
              Świętoszek
              • Mar 2015
              • 4

              #7
              powiem tak masz wiecej ode nie ale po pierwsze patrz na siebie pewnie tj. Ona robi to z toba a nie z twoim 12,5 cm.
              Po pierwsze bądz pewny, po drugie skup się na niej to sam odkryjesz że 12czy20cm
              liczy się dobro partnerki

              Skomentuj

              • MlodyWyjadacz
                Świętoszek
                • Apr 2015
                • 7

                #8
                Dzięki wam wszystkim. Okaże się dalej jak to będzie ze mną w praktyce Pozdrowienia i Udanego stosunkowo życia

                Skomentuj

                Working...