W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Powiedziałem jej, że jest dla mnie ważna i... cisza

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kakarotto998
    Świętoszek
    • Feb 2012
    • 5

    #16
    Napisał jason16
    Ostatni rozdział. Trochę porozmawialiśmy. Ona stwierdziła, że nie o to chodzi jak wyglądam. Powiedziała, że jestem "cudownym"gościem, który zasługuje na kogoś lepszego niż ona. Twierdzi, że wie czego ja oczekuje, a ona nie jest mi tego w stanie dać (nie wiemo czym mówiła).

    Dalej powtarza, że potrzebuje samotności i nie chce się angażować w związek.

    Pytania.

    1) Powinienem spróbować za jakiś czas
    2) Dalej powinienem być przyjacielem jak gdyby nigdy nic?
    3) Jakieś propozycje ?

    Pzdr,
    Tu dowiesz się jak poderwać dziewczynę, jak uwieść wartościową kobietę. Witryna poświęcona relacjom damsko męskim oraz budowaniu międzyludzkich więzi emocjonalnych.


    Przerób całą lewą strone, wszystkie lekcje, potem lekcje dodatkowe i zawitaj z nowym doswiadczeniem. Jeśli chcesz być PRZYJACIÓŁKĄ Z FIUTKIEM to bądź. Nie masz pojęcia o kobietach, najmniejszego - a strona ktora podalem Ci wyzej udowadnia ze mezczyzna ma wieksze pojecie o kobiecie niz ona sama haha. powodzenia. [/B]

    Skomentuj

    Working...