W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy mężczyźni odczuwają ból??

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tabula rasa
    Erotoman
    • Jul 2005
    • 640

    #16
    Słodycz,maraton jest wtedy,kiedy kochasz się z partnerem kilka godzin.
    Silne,długotrwałe podniecenie,spowodowane pettingiem,erotycznymi grami i zabawami,zwienczone stosunkiem i powtórzone kilka razy zamęczy i konia.
    A penis nadaje się do rechabilitacji i odnowy biologicznej.
    Długotrwały wzwód jest męczący i bolesny.
    Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

    Skomentuj

    • ptyS
      Świntuszek
      • May 2005
      • 70

      #17
      tak kilkugodzinny maraton pieszczot i potem stosunek na drugi dzien boli mozna miec nawet troche spuchnietego albo i siniaka zalezy jak byla intensywna porpzednia noc :>

      Skomentuj

      • Bender
        Administrator
        • Feb 2005
        • 3026

        #18
        wyobraz sobie ze penis to wajcha a ty stoisz do niej przodem. On oczywiscie pelny wzwod. I jak wezmiesz wajche w dol to boli - nie tak odrazy ale pod pewnym kontem... jakiessciegno chyba czy miesien (bo mozna poruszac penisem sila woli dlatego sadze ze miesien). Powiedzmy ze bol pojawia sie przy odchyleniu wiekszym niz 90 stopni w dol od poziomu. Rozumiesz czy mam zapodac rysunek?
        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
        Billy Crystal

        Skomentuj

        • Jamal
          Świntuszek
          • Jul 2005
          • 43

          #19
          A czy wiecie ze penisa mozna złamac?? Jest to w prawdzi i w wiekszości wypadkó nie bolesne i przchodzi samo lecz specjalisci radza aby udac sie ze złamaanym pnisem do lekarza. Co prawda nic on nie zrobi ze nasz penis dojdzie do zdrowia po 2 dniach ale moze kontrolowac cyz nie zostały przerwana hmm (powiem po normalnemu) róreczka prze która sie sika
          Żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek !!! lol

          Skomentuj

          • Sama słodycZ
            Erotoman
            • Jun 2005
            • 482

            #20
            Bender> no rozumiem rozumiem oczywiscie zapamietam to mitstrzu ale wydaje mi sie ze opisany przez Ciebie proces... nie jest zbyt czestym zjawiskiem bo po co opuszczac cos w dol jesli potrzeba zeby to bylo raczej w gorze ...
            Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
            Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

            Skomentuj

            • Bender
              Administrator
              • Feb 2005
              • 3026

              #21
              ja wiem czy to nie bolesne... ja mialem cos jakby zlamanie penisa. Pozatym z tego co wiem to jest to *****sko bolesne takie powazne oczywiscie.
              Ja dostalem podczas walki z kolana w pyte, a nie mialem ochraniacza ni nic. Tak od przodu "kolanem w głowe" Lezalem 3 min na glebie, panis malem w jednym miejscu na srodku spuchniety 2 tygodnie. To było jego najgrubsze miejsce... A jego długosc zmalala o 2-3 cm wtedy... Na szczescie wsyzstko sie naprostowalo i jest juz w normalnym kształcie i rozmiarze... No i sprawilem sobie ochraniacz (a raczej Moja )
              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
              Billy Crystal

              Skomentuj

              Working...