W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Lizanie zaspermionej szparki

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zosiagdansk
    Świętoszek
    • Sep 2017
    • 11

    #16
    Pomysł mi się bardzo podoba...
    Zosia Gdańsk

    ...a reszta tylko beztabu.com

    Skomentuj

    • uechtatch
      Świętoszek
      • Feb 2015
      • 13

      #17
      Zrealizowane, nie tylko ze szparki ale i z brzucha i piersi. Z tym, że ja wolę popuścić nasienia niż dojść do końca (bo pełnym orgazmie chęć na takie zabawy mi mija).

      Chętnie natomiast zlizałbym nasienie innego mężczyzny najchętniej z biustu albo brzucha.

      Skomentuj

      • Motywatore
        Erotoman
        • Jun 2006
        • 639

        #18
        Napisał uechtatch
        Zrealizowane, nie tylko ze szparki ale i z brzucha i piersi. Z tym, że ja wolę popuścić nasienia niż dojść do końca (bo pełnym orgazmie chęć na takie zabawy mi mija).

        Chętnie natomiast zlizałbym nasienie innego mężczyzny najchętniej z biustu albo brzucha.
        Jaki problem jak masz dziewczynę/kobietę jako wabik.
        Idziesz z nią na dyskotekę, prosisz aby z kimś zatańczył bo chcesz popatrzeć. Dla odwagi ciutę alkoholu.
        Mówisz że ma faceta nakręcić.
        Sama nakręci się tą sytuacją i taką nakręconą bierzesz na szybki numerek.
        Przy kolejnych razach będzie coraz bardziej otwarta.
        Znalezienie chętnego na trójkąt nie będzie trudne.
        Najłatwiej jakiegoś młodego- dostosuje się do wymagań i będzie mógł kilka razy w ciągu nocy.

        Skomentuj

        • uechtatch
          Świętoszek
          • Feb 2015
          • 13

          #19
          Napisał Motywatore
          Jaki problem
          Nie wiesz o czym mówisz. Nie jest łatwo namówić żonę na seks z kimś innym. Nie moją. Uwierz. Próbowałem.

          Skomentuj

          • Motywatore
            Erotoman
            • Jun 2006
            • 639

            #20
            Napisał uechtatch
            Nie wiesz o czym mówisz. Nie jest łatwo namówić żonę na seks z kimś innym. Nie moją. Uwierz. Próbowałem.
            Jest wiele czynników które sprawiają że kobieta się nie zgodzi- miłość, przywiązanie do wartości, obawa o związek itd.
            Ale nigdy nie mów nigdy... Poza tym nie mówisz o tym wprost bo od razu jesteś skreślony.
            Raczej kwestia powolnego wdrażania.
            Tak jak pisałem w poście wyżej.
            Czy podczas wakacji poznanie otwartej pary gdzie można umówić się na jakieś zabawy. Gry w karty na zadania itd.

            Skomentuj

            Working...