Kobiety w skórzanych ubraniach

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piotr666444
    Świętoszek
    • Jan 2015
    • 4

    Kobiety w skórzanych ubraniach

    Moim fetyszem jest skóra może to dziwny fetysz ale już takim mam lubię jak kobieta ubrana jest w coś skórzanego najbardziej fascynuje mnie spódnica i spodnie jak widzę kobietę idącą na ulicy np. w spódnicy skórzanej odrazu jestem podjarany i idę za taką kobietą ale tak żeby ona nie zauważyła że ją obserwuje czasami mi to nie wychodzi i niektóre kobiety widzą że idę za nimi i przyspieszają swoje kroki ale ja tylko chce popatrzeć na jej spódnice i nic więcej
  • wiarus
    SeksMistrz
    • Jan 2014
    • 3264

    #2
    Spróbuj kiedyś takiego numeru z moją Panią, a gwarantuję, że przerzucisz się na poliestr. Niezależnie od tego, czy buzię obije Ci ona, czy ja
    "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
    James Jones - Cienka czerwona linia

    Skomentuj

    • lowiczaki
      Ocieracz
      • Aug 2013
      • 158

      #3
      Napisał piotr666444
      niektóre kobiety widzą że idę za nimi i przyspieszają swoje kroki
      I wcale im się nie dziwię

      Skomentuj

      • magnikot85
        Świętoszek
        • Oct 2012
        • 45

        #4
        Napisał piotr666444
        Moim fetyszem jest skóra może to dziwny fetysz ale już takim mam lubię jak kobieta ubrana jest w coś skórzanego najbardziej fascynuje mnie spódnica i spodnie jak widzę kobietę idącą na ulicy np. w spódnicy skórzanej odrazu jestem podjarany i idę za taką kobietą ale tak żeby ona nie zauważyła że ją obserwuje czasami mi to nie wychodzi i niektóre kobiety widzą że idę za nimi i przyspieszają swoje kroki ale ja tylko chce popatrzeć na jej spódnice i nic więcej

        też to lubię, masz jakieś fotki jak podążasz za kobietkami może się czymś podzielisz?

        Skomentuj

        • men_anonim
          Erotoman
          • Oct 2014
          • 426

          #5
          Napisał wiarus
          Spróbuj kiedyś takiego numeru z moją Panią, a gwarantuję, że przerzucisz się na poliestr. Niezależnie od tego, czy buzię obije Ci ona, czy ja
          Zgadzam się, chodzenie za kimś to jedno, a oglądanie się za kobietami w skórze to drugie i raczej nie chodzi to ze sobą w parze.

          Tak ogólnie mnie też rajcują kobiety ubrane w skórę lub tylko skórę, ale wole się z nimi spotykać niż nękać

          Skomentuj

          • Ingvarr
            Ocieracz
            • Feb 2015
            • 151

            #6
            Fakt, skóra to jest to. Skórzane kurki, spódniczki... osobiście kilkukrotnie miałem przyjemność przyuważyć panie w legginsach wyglądających jakby były zrobione ze skóry, nie wiem czy faktycznie to była skóra ale efekt cudowny... dat asses!

            Skomentuj

            • belimo
              Świętoszek
              • Aug 2015
              • 1

              #7
              ja ciagle kupuje zonie skórzane ciuszkii żeby chodziła w nich i podniecała mnie i innych

              Skomentuj

              • brunecia

                #8
                Gorset skórzany owszem, ale reszta ciuszków jakoś mnie nie kręci.

                Skomentuj

                • Clasica erotica
                  Świętoszek
                  • Jul 2016
                  • 26

                  #9
                  Owszem wszystko to jest fajne i super, i skórzane mini i obcisłe kurteczki i świetne są np wieczorowe skórzane sukienki bez rękawów u dziewczyn. Tylko panowie proszę nie chodźcie za nikim na ulicy, to nie ma sensu, w ten sposób na pewno nikogo nie poznacie I jeszcze jedno: uważam osobiście że skóra jest seksowna a guma-latex nie bardzo. Fajnie jest pójść na randkę a potem i uprawiać seks z elegancką kobieta a nie z płetwonurkiem czy żabą ale to już moje osobiste zdanie, wiem że wielu lubi...

                  Skomentuj

                  Working...