W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dyskotekowa przygoda z Natalią

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • avicci69
    Świętoszek
    • Apr 2012
    • 33

    Dyskotekowa przygoda z Natalią

    Zaczne od opisania siebie, jestem 21 letnim chłopakiem, studiuje zaocznie a na codzień pracuje jako kurier z przesyłkami. Gdy zbliżał się weekend zadzwonił kolega z propozycją żeby wyjść gdzieś na dyskoteke, napić sie itp.
    Gdy nadszedł piątek, po skończonej pracy zacząłem powoli się przygotowywac na impreze, wziąłem dłuugi prysznic ubrałem się w moje ciuchy które zakładam głównie na jakies okazje typu imprezy czy spotkania ze znajomymi. Założyłem ciemne dzinsowe spodnie, elegancke czarne buty i czarna koszulke polo która przylegala do ciala, podreślając lekko sylwetke. Spryskałem się zielonym lacoste, byłem gotowy na wieczór.
    Po chwili telefon od kolegi że zaraz po mnie wpadnie ze swoim bratem i we trzech pójdziemy. Długo na nich nie czekałem i udalismy sie na miejsce, po drodze zachaczylismy o sklep, kupilismy pól litra wódki absolwent i sok jabłko-mięta. Zanim weszliśmy na tą dyskoteke to wypiliśmy alkohol żeby wpaść w lepszy imprezowy nastrój. Pijąc wódeczke rozgladaliśmy się czy policja nie idze bo wiadomo, mandat za picie jest, ale też i obserwowalismy ludzi kręcących się i wchodzących do dyskoteki. Zauważylismy sporo młodych dziewcząt skąpo ubranych, więc czulem już że ta noc będzie udana. Dopiliśmy co mieliśmy dopić i wchodzimny do lokalu, 10 zł wejscie , 2 zł szatnia zostawiamy kurtki i wchodzimy dalej rozgladając sie czy jest coś ciekawego, a ciekawego jest sporo, sporo małolatek widać że już w imprezowym nastroju.
    Poszedłem do baru, zamówiłem drinka i obczajałem sobie tańczace dupeczki, kilka wpadło mi w oko, a najbardziej taka jedna która też zerknęła na mnie kilka razy. Z wygladu młodziutka , szczuplutka nastolatka ubrana w obcisłe niebieskie dzinsy, beżowe buty na obcasie i różową koszulkę na ramiączkach, do tego długie włosy opadające jej na plecki, wyglądała na słodziutka.
    Nie czekając długo wszedłem na parkiet pomiędzy tańczacych ludzi, stanąłem niedaleko upatrzonej malolaty i tak poruszałem sie delikatnie w rytm muzyki trzymając drinka w dłoni. Po krótkiej wymianie spojrzenia i uśmiechu podszedłem do niej, usmiechnąłem się zagadałem cos w stylu że fajnie tańczy uśmiechnęła się, zapytałem o imię i czy dobrze się bawi itp. Miała na imie Natalia. Zaproponowałem jej że może się czegoś napijemy, zgodzila się i zostawiła koleżanki na parkiecie a my udalismy sie do baru. Zamówiłem dwa mocne drinki i po kieliszku wódki, początkowo nie chciała ale w końcu wypiła krzywiąc sie niemiłosiernie, potem zaczeliśmy pic drinka, chwila luznej rozmowy w stylu czy często się tu bawi, co porabia na codzień itp. Okazało się że ma 17 lat i dziś wyszła pierwszy raz na taką dyskoteke. Dopijając drinka zauważyłem że chyba poczuła wypity alkohol więc zaproponowałem jej żeby potańczyć, akurat leciał Pittbul. Złapałem ją za jej malutka dłoń i poszliśmy na parkiet. Na początku taniec wyglądał nieco sztywno ale muzyka i wypity alkohol sprawił że oboje się rozlużniliśmy, co chwila zbliżaliśmy się do siebie w tańcu, dotykałem jej delikatnego ciałka a i ona też co jakiś czas celowo się o mnie ocierała i dotykała.
    Złapałem ją za bioderka od tyłu, czułem jaka jest ciepła , czułem jej słodziutki zapach, w moich majtkach już cos drygnęło ale nie chciałem jej wystraszyc więc odepchnąłem ją lekko i chwile potańczylismy i znowu zaproponowałem coś do picia. Przy barze to samo po dwa drinki i dwa kieliszki wódki.
    Zauważyłem że jest już pijana, ale dopiliśmy to i znowu na parkiet. Teraz w tańcu już się nie czaiłem tylko dotykałem ją natarczywie ale spodobało jej się to. Przycisnąłem ją do siebie a dłonie położylem na jej dziewczęcej jędrnej dupci, sama się do mnie docisneła, czułem jak mój kutas twardnieje, nie umiałem się powstrzymać i pocałowałem ją namiętnie, wsuwając jej język w usta, odwzajemniła to. Całowaliśmy się tak chwile całyczas masując i dociskając jej dupcie. Byłem już ostro napalony na ta młoda cipke. Złapałem ją za ręke i pociągnąłem ją za sobą, nie zaprotestowała. Po drodze zatoczyła się delikatnie kilka razy więc była pijana lekko. Trzymając ja za rękę zaprowadziłem do męskiej toalety, po drodze minąłem kilku kolesi którzy mrugneli okiem wiedząc po co ją tam prowadze. Szybko weszliśmy do kabiny, zamknąłem drzwii, spojrzała na mnie ze zdziwieniem i jednocześnie ciekawościa tak jakby nie wiedziała po co przyszliśmy tu. Pewnie wypity alkohol sprawił że nie protestowała. Przycisnąłem ją do ściany i zacząłem calować namiętnie. Sama położyła ręce na moich ramionach, a ja na jej dupci opiętej dzinsami, masowałem ją mocno, przyciskałem do siebie i do swojego stojącego już kutasa. Całowała mnie zachłannie więc już musiałabyć mocno podniecona, jak i ja.
    Jedną dłoń przesunąłem po jej biodrze w góre aż dotarłem do jej małych ale jędrnych piersi, zacząłem je masować przez materiał koszulki. Za chwile moja dłoń powędrowała między jej uda, zacząłem masować od przodu po cipce. Lekko rozsunęła nóżki więc jej się to bardzo spodobało. Całowaliśmy się zachłannie, nie przestawałem masować jej przez materiał spodni. W końcu rozpiąłem jej rozporek, guziczek po guziczku. Wsunąłem dloń i poczułem jaka jest gorąca, wsunąłem dłoń pod jej majteczki i poczułem tą młodą gładką cipeczke, poczułem wilgoć. Moja dłoń zaczęła ją delikatnie masować widziałem jak jej się to spodobało, jak zaczeła mmnie zachłannie całować a bioderka ustawiła tak żebym miał lepszy dostęp do jej skarbu. Masaż stał sie coraz bardziej intensywny, po chwili wsunąłem w nią paluszek i delikatnie zacząłem poruszać. Była ciaśniutka ale i wilgotna więc bez problemu poruszałem nim. Po chwili wsunąłem drugi i zacząłem ją posuwać nimi, jej oddech przyspieszył. Robiłem jej ostrą palcówkę , aż małolata zaczęła odpływać. Ja już nie mogłem wytrzymać, kutas stał mi niesamowicie. Złapałem za jej spodnie i mocnymi ruchami zsunąłem je razem z jej białymi majteczkami tak poniżej dupci. Silnym ruchem odwróciłęm ją tyłem do mnie, pchnąłem tak że wypieła mi się i oparła o ściane. Nie powiedziała ani słowa, nie zaprotestowała nie wiem czy z podniecenia czy przez wypity alkohol, nie interesowało mnie to, chciałem ją tylko zerżnąć. Szybko rozpiąłem swoje spodnie i wyjąłem stojącego kutasa, na jego czubeczku było już troche śluzu. Przez chwilę pomyślałem żeby założyć gumkę ale spojżałem na tą jędrną, młodą wypiętą dupcię i zadecydowałem że chce ją zerżnąc bez, i tak jest pijana więc nic nie zauważy. Zblizylem sie, potarłem kilka razy kutasem o wejscie do jej młodej cipeczki i pchnąłęm mocno. Poczułem jaka jest ciasna i mokra więc wycofałem się i pchnąłem mocno dobijając do końca, młoda aż zapiszczała. Nie zwracałem na to uwagi tylko złapałem ja za biodra i zacząłem ostro i szybko pchać, pewnie była mało doświadczona i nie miała wielu kochanków. Wbijałem się w jej cipke mocno i głeboko, dobijałem do końca. Natalia bo tak miała na imię oddychała głęboko i co chwilę pojękiwała cichutko. Posuwałem ją silnymi głębokimi pchnięciami, było mi tak przyjemnie że wiedziałem że nie potrwa to długo. Trzymając ją za biodra nabijałem mocno na mojego kutasa, z każdym pchnięciem czułem jak rozciagam scianki jej młodej cipeczki, robiłem to szybko i mocno. Czułem ze za chwilę dojde, że zbiera się olbrzymi ładunek gorącej spermy. Rżnąłem ją jak w amoku, czułem jak jej cipka pulsuje a młoda pojękuje. Na moim kutasie też poczułem już znajome dreszcze które mam przed orgazmem. Jeszcze kilka szybkich pchnięć i czułem jak ładunek spermy eksploduje w jej cipce, dobiłem głęboko , docisnąłem się mocno do jej wypiętej dupci i pompowałem sperme głeboko w jej młoda cipeczke kilkoma skurczami mięśni, odwróciła głowe tak jakby była w szoku tym co się stało. Wyjąłem kutasa a za nim z cipki pociekła stróżka spermy, widziałem przerażenie w jej oczach. Szybko wytarłem kutasa ze śluzu i spermy, nasunąłem spodnie, w tym czasie Natalia z niedowierzaniem sprawdziła ręką swoją cipke i wypływającą sperme, była w szoku, szybko naciągnęła dzinsy. Chciała cos powiedzieć ale otworzyłem szybko dzwi i wyszedłem szybkim krokiem nie patrząc czy idzie za mną. Po chwili spotkałem kolegów i poszliśmy do baru sie napić, i za jakaś godzine poszliśmy do domu, młodej w tym czasie już nie spotkałem.

    Koniec
  • lmc86
    Świntuszek
    • Aug 2011
    • 96

    #2
    KApitalne!

    Skomentuj

    • flexior
      Banned
      • Nov 2013
      • 19

      #3
      To nie Natalia, to Lena z PakolTV

      Skomentuj

      Working...