Wyprobowaliście już wszystkie pozycje z "Leksykon, Kamasutra" ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • imaginea85
    Banned
    • Feb 2020
    • 7

    Wyprobowaliście już wszystkie pozycje z "Leksykon, Kamasutra" ?

    W której było wam najlepiej ?
  • Zwyczajnie
    Erotoman
    • Jun 2009
    • 412

    #2
    Nie wiem jakie tam się znajdują pozycje, nie miałam tej książki w ręce. Wolę wyobraźnie, fantazje moją i partnera.
    Forever young.

    Złe języki obgadują,
    dobre dają orgazmy.

    Skomentuj

    • romoo
      Wspomógł BT
      • Mar 2006
      • 205

      #3
      DObra wypróbujcie odwróconego misjonarza i ruchanie z jajami w cipie, Albo anal z jajami w cipie.
      After Forever

      Skomentuj

      • Lina
        Ocieracz
        • Aug 2019
        • 146

        #4
        Nie i nawet tego nie żałuję Podobnie jak Zwyczajnie stawiam raczej na wyobraźnię, fantazję itp., więc nie czuję potrzeby posiłkowania się dodatkowo książkami. Tym bardziej, że chyba lepiej (i zdecydowanie fajniej ) jest coś samemu odkryć, nawet gdy zajmuje to więcej czasu, niż korzystać z książki jak z instrukcji składania mebli z ikei.

        Skomentuj

        • elKoj69
          Perwers
          • Sep 2012
          • 1195

          #5
          Oczywiście, nawet dopisałem kilka pozycji. Wszak w seksie chodzi o to, żeby pobijać kolejne rekordy A ulubiona pozycja to ta, którą dopisałem, nazwałem ją "na gołębia". Bardzo podobna do odwróconego jeźdźca. W pewnym momencie facet klaszcze, a partnerka podskakuje i "odlatuje" zostawiając na klacie klocka. Moja Pani uwielbia
          Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

          Skomentuj

          • On_19
            Świętoszek
            • Jan 2021
            • 9

            #6
            Ja lubiłem z moją byłą losować pozycję i gdy nam się znudziło zmieniać. Końcowo i tak 69 to był nasz faworyt.

            Skomentuj

            Working...