W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Związek z chłopakiem z neta

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Martusia22
    Świętoszek
    • Dec 2019
    • 1

    Związek z chłopakiem z neta

    Cześć,
    mam niemały problem. Przynajmniej w moim mniemaniu. A więc poznałam rok temu jeszcze przed wakacjami mojego obecnego chłopaka. Miałam taki okres, że bardzo chciałam kogoś i nawet zaczęłam korzystać z różnego rodzaju portali randkowych. Po kilku nieudanych próbach w końcu trafiłam na mężczyznę (poznanym na portalu z którym obecnie jestem. Może to za dużo obecnie powiedziane, bo jesteśmy w lekkiej separacji.

    Od samego początku miał problem ze spędzaniem nadmiernego czasu w internecie a dokładnie na stronach zakładów bukmacherskich. Kilka razy obiecał mi, że przestanie itd. a zawsze i tak wracał. Na początku jeszcze przymykałam oko, ale ostatnio zaczął przegrywać duże sumy. Tak mi się przynajmniej wydaje. Jego zachowanie się zmienia i zaczyna powoli robić mi awantury o wszystko. Stał się strasznie wybuchowy (wydaje mi się, że to przez grę czyli hazard). I właśnie z tego powodu jesteśmy w separacji. Zrobił mi awanturę, bo zobaczył, że przebywam na portalu ...ciach... a więc na tym, na którym się poznaliśmy. Myśli, że poznałam kogoś innego i nie daje sobie przemówić do rozsądku, że wciąż mam tam kontakt z kolegą, ale nic mnie z nim nie łączy. Jego charakter strasznie się zmienił od czasu gdy zaczął przegrywać w zakładach.

    Nie ukrywam, zależy mi na nim, a więc macie jakieś doświadczenia w tego typu sprawach? Jak mam sobie z nim poradzić, jak wybić mu ten hazard z głowy aby przejrzał na oczy? Boję się, że wpadnie w długi, a on zaczyna coraz bardziej żyć w swoim świecie.

    Liczę na pomoc osób, które spotkały się z podobnym tematem lub mają coś sensownego do powiedzenia w tym temacie, pozdrarawiam.
    0statnio edytowany przez iceberg; 11-12-19, 22:58. Powód: jeśli to próba reklamy to się już pewnie nie odezwiesz, jeśli tylko pomyłka to będziesz pisać po powrocie.
  • anuszka83
    Świntuszek
    • May 2017
    • 57

    #2
    Hazard to uzależnienie. Poczytaj sobie o mechanizmach uzależnienia behawioralnego ( albo jakiegokolwiek uzależnienia)
    i o współuzależnieniu.
    Faceta nie da się zmienić. Chyba, że na innego.

    Skomentuj

    • zabiegany
      Seksualnie Niewyżyty
      • Aug 2015
      • 216

      #3
      Znam człowieka który przegrywa regularnie na giełdzie. Oficjalnie firma mu zbankrutowała bo ktoś mu nie zapłacił. Nieoficjalnie wiem że to tylko część prawdy. Przegrał kasę z kredytu, przegrał kasę pożyczoną od znajomych wielkości kilkudziesięciu tysięcy. Gra nadal ale przegrywa tylko to co zaoszczędzi z własnej wypłaty. Problemu nie widzi a żona złota kobieta zasuwa ns dzieci i dom. Szczerze współczuję takiego partnera życiowego bo jest mała szansa że rzuci to na stałe.
      Kiedyś z nim współpracowałem dość długo. Dzisiaj o niczym innym nie gada tylko o giełdzie i o tym ile można zarobić.
      Uważaj o czym marzysz bo sie spełni i bedzie przerąbane

      Skomentuj

      Working...