W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kochałeś/kochałaś się kiedykolwiek, w jakikolwiek sposób z kimś z rodziny?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ambisekstra
    Świntuszek
    • Jan 2012
    • 88

    Tak, z duzo starszym kuzynem, ja mialam wtedy jakies 17-18 lat. Raz spedzilismy wieczor na calowaniu i pieszczotach, do penetracji nie doszlo. Pozniej kilka razy podczas wspolnych wyjazdow zdarzalo nam sie spac w jednym lozku i po prostu przytulac. To bylo dawno ale wspominam milo ☺

    Skomentuj

    • SassyPrincess
      Świętoszek
      • Apr 2020
      • 5

      Zdarzyło mi się to i owo i muszę przyznać, że były to bardzo intensywne przeżycia. Pewnie przez sam fakt że jest to mocne tabu (:

      Skomentuj

      • GalAnonim69
        Świętoszek
        • Oct 2020
        • 13

        Dalsza kuzynka (nasi rodzice byli kuzynami) starsza o 3 lub 4 lat, kiedy miałem może jakieś 6/7 lat pokazywała mi cipkę i prosiła, żeby ją dotykać. Temat powtórzył się parę razy w ciągu kilku lat. Ostatni raz kiedy nas odwiedziła i zaproponowała "zabawę" ja miałem ja miałem może 12 lat ona ponad 15 ... Ona była wyrośnięta i bardzo atrakcyjna, ja mimo że miałem dopiero 11 lat masturbowałem się już od kilku lat, miałem erekcje itd. Niestety... tego dnia byłem zaraz po lekcji religii, na której katechetka tłumaczyła nam (nie wiem dlaczego) jak wielkim grzechem jest świntuszenie z kuzynką/kuzynem i ze stojącą fujarą i wielkim żalem odmówiłem kuzynce. Do tej pory tego żałuję! Być może ta cała sytuacja była jednym z powodów, który doprowadził mnie do wyzbycia się wiary .

        Skomentuj

        • Markovsky
          Świętoszek
          • Mar 2019
          • 16

          Heh, to dołączam do jakże licznego grona którzy odkrywali dopiero swoją seksulaność za dzieciaka bawiąc się ze... swoją kuzynką :O



          Nie spodziewałbym się że jest nas aż tylu.


          My mieliśmy z 11 - 13 lat. nie ogarnialiśmy o co w tym chodzi ale siadaliśmy na sobie i ocieraliśmy się przez ubrania, a także pokazywaliśmy sobie nasze genitalia, ale nigdy z dotykaniem.



          Oczywiście w dorosłym życiu już nic takiego nie ma miejsca. Ale pewnie w naszych głowach dalej to siedzi i o tym pamiętam lekko się czerwieniąc.
          Bisex

          Skomentuj

          • Alldin
            Świętoszek
            • Aug 2021
            • 17

            Ja jak wiele osób odkrywałem co to seks z kuzynem
            Był starszy o 3 lata, wiec był moim „nauczycielem”

            Skomentuj

            Working...