Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Perwersja
Odpowiedz

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 12-07-12, 12:46   #101
for-fun
Seksualnie Niewyżyty

Cytat:
Napisał moskwa Zobacz post
... to skąd taka popularność opowiadań erotycznych na ten temat?
Myślę, że właśnie dlatego,że nie wypada się przyznać
Jak pisałem w jednym z wcześniejszych wątków - z moich małych prywatnych badań wynika, że doświadczenia kazirodcze we wczesnej młodości miało jakieś 30% ludzi a marzenia zdecydowanie więcej
To tak jak z gejami - "większość" się ich brzydzi a naukowcy twierdzą, że osoby o orientacji homo to jakieś 20% populacji, więc jakby na to nie patrzeć każdy z nas ma w swoim najbliższym otoczeniu geja\lesbijkę tylko o tym nie wie lub nie chce wiedzieć, bo tak mu wygodniej i może sobie zakrzyknąć czasem w odpowiednim towarzystwie "geje na madagaskar" albo coś podobnego.
for-fun jest offline   Reply With Quote
Old 11-09-12, 21:07   #102
wawamisiek45
Świętoszek

Jeśli to robią świadomie...
i dobrowolnie dwie osoby odpowiadające za swoje czyny, to... Zakaz kazirodztwa wynika z obawy przed płodzeniem uposledzonego potomstwa. Jeśli więc zainteresowani "pilnują się"...
wawamisiek45 jest offline   Reply With Quote
Old 11-09-12, 21:49   #103
badacz
Ocieracz

Miasto: Warszawa

jak miałem 8 albo 9 lat z kuzynką i kuzynem w trójkę się bawiliśmy w doktorka macanko walonko i ogólnie podziwianie hmmmm a co do sexu to jakbym miał okazje to kilku kuzynów i kilka kuzynek bym z wielką chęcią zaliczył
Old 11-09-12, 22:47   #104
n4t
Ocieracz

Miasto: 3Miasto

te historie z kuzynami w wieku lat kilkunastu to widzę częsta sprawa, mi też się tam zdarzyło, ale to człowiek mało wiedział i świadomy nie był.

a świadome zabawy, w świadomym wieku, z kimś, z kim ma się więzy krwi moim zdaniem niedopuszczalne.

w sytuacji gdy istnieje związek pomiędzy moją rodziną a inną typu "mojego ojca brata żony siostry córka" (w skrócie żaden od strony krwi), to jedynym problemem jest podejście obu familii do sprawy (jeśli się wyda)
n4t jest offline   Reply With Quote
Old 22-10-12, 00:12   #105
Malibu_Lady.25
Guest

Ja miałam sytuacje z siostrą przyrodnia i moim chlopakiem ale ja z nia nic nie robilam nawet sie ni dotykałyśmy tylko on z nia i ze mna na zmiane.
  Reply With Quote
Old 29-10-12, 20:12   #106
bueh
Świntuszek

Miasto: Poland

Zdarzyło się z kuzynką, ale jakoś się tym szczególnie nie chwalimy wśród znajomych czy nawet samej rodziny. Więzów krwi brak - kuzynostwem jesteśmy przez drugie małżeństwo mojego ojca - ale w naszej kulturze obnoszenie się z tym raczej nie jest jakoś szczególnie praktykowane.

W "dzieciństwie" brak jakichkolwiek zabaw w doktorka czy innego badacza, dopiero w późniejszym okresie 15-17 lat zacząłem patrzeć na kuzynki bardziej "męskim okiem", ale w tym wypadku tylko na patrzeniu się skończyło, bo mimo wszystko łączyło nas bezpośrednie pokrewieństwo.
Old 01-11-12, 09:32   #107
outcast24
Świntuszek

Miasto: w tobie

Send a message via Skype™ to outcast24
Realnie nigdy mi się taka sytuacja nie przytrafiła ale w wieku 15-18 lat nie raz miałem sny że uprawiam sex z siostrą. Nie wiem skąd to się brało w mojej podświadomości może przyczyną było kilkukrotne nakrycie siostry jak się masturbowała w nocy. W dzieciństwie mieliśmy jeden pokój i kilkukrotnie przebudziłem się i słyszałem jak siostra cicho stęka leżąc na brzuchu.
Old 18-11-12, 21:20   #108
janlis
Świntuszek

Mam kuzynkę, która kiedyś była uważana za starą pannę (lat 34) i skreślona przez rodzinę jako osoba do "normalnego" małżeństwa. Ja w tym czasie byłem już żonaty, miałem dwoje dzieci. Żona pojechała z nimi na wakacje, ja miałem problem w pracy z urlopem, więc zostałem w domu. Pewnego dnia zadzwoniła kuzynka i poprosiła o spotkanie. Nie byliśmy specjalnie zaprzyjaźnieni, więc trochę mnie to zaskoczyło, ale oczywiście zgodziłem się. Przyszła do mnie i szczerze mówiąc wlazła mi do łóżka. Byłem zszokowany, jednak nie miałem siły jej odmówić. Po wspaniałej nocy kuzynka oznajmiła mi, że za kilka dni wychodzi za mąż i zależy jej, aby w rodzinie nie pokutowała opinia, że do 34 roku życia była dziewicą (potwierdzam, NIE BYŁA).
Po tygodniu od naszego spotkania kuzynka wzięła ślub, a po 9 miesiącach urodziła się prześliczna dziewczynka (dziś ma 17 lat). Jest zdumiewająco podobna do mojej córki, ale przecież to może się zdarzyć, nasi ojcowie byli przecież braćmi, więc kuzynka ma podobne geny ...

Ostatni raz widzieliśmy się w hipermarkecie jakieś 2 lata temu, była bez męża, pogadaliśmy chwilę, wyznała, że jej mąż nie może mieć dzieci. Na moje pytanie odkąd o tym wie, przyznała, że od zawsze, bo powiedział jej to już przed ślubem...

janek
janlis jest offline   Reply With Quote
Old 19-11-12, 07:28   #109
Asia22perw
Świntuszek

Miasto: kuj-pom

fantastycznie.
Asia22perw jest offline   Reply With Quote
Old 19-11-12, 19:00   #110
marq
Świętoszek

Nie nigdy, nie odważył bym się, to jest nie nie.. Ale sny były, i wyobrażenia...
marq jest offline   Reply With Quote
Old 18-02-16, 00:07   #111
nalex
Banned

Pieszczoty z siostrą. I to siostra inicjowała - bo starsza, nasze zabawy, wołała do swojego pokoju w nocy i tam się pieściliśmy, ocieraliśmy genitaliami, ona mi obciągała(wtedy nie znałem tego słowa) i kierowała moją ręką by pieścić jej muszelkę, pozwalała mi zasypiać za sobą na łyżeczki i ocierać się o jej dupcię w nocy, czasem lizałem jej odbyt i muszelkę. Stąd mój afekt do scatu, od tego lizania jej czasem brudnego i śmierdzącego kakaowego oczka i tego że zostawiała mi czasem "w prezencie" swój stolec w toalecie którym się zabawiałem i kosztowałem.

Wyrośliśmy z tego, ja miałem max 9-10 ona 13-14 lat i teraz mamy normalne związki, ona rodzinę.
nalex jest offline   Reply With Quote
Old 22-04-16, 04:47   #112
WeirdOne
Świętoszek

Mnie niestety pozostają tylko fantazje na ten temat, nie miałem ani siostry ani żadnej kuzynki, a reszta rodziny to nieatrakcyjne osoby
WeirdOne jest offline   Reply With Quote
Old 22-04-16, 13:08   #113
nick_nikt
Świętoszek

Ja jako nastolatek z moją ciotką ale starsza o jakies 10 lat...pokazywala mi co i jak��
nick_nikt jest offline   Reply With Quote
Old 12-09-17, 10:52   #114
Agnieszka6902
Banned

Mam fantazje w tym temacie ale nie wiem czy chcialabym je zrealizowac.
Agnieszka6902 jest offline   Reply With Quote
Old 01-04-18, 08:21   #115
Monika123
Świętoszek

piescilam ciotke
Byłam jeszcze bardzo mała. Moze 12 lat a moze nie. I ciotka poprosila zeby jej plecy umyc. No to umylam, ale reka schodzilam coraz nizej. Nic nie mowila wiec dotyklalam jej pupy. Podobalo mi sie. Jej chyba tez
Monika123 jest offline   Reply With Quote
Old 10-04-18, 20:31   #116
breathed
Seksualnie Niewyżyty

Miasto: Toruń

O, jakie odświeżenie tematu
Tak, zdarzyło mi się
I to nie za dzieciaka bo oboje już byliśmy po ślubie i z dzieciakami.
Ot, zbierało się i zbierało aż w końcu kiedy byliśmy sami naszło nas i się skończyło w łóżku. Niestety tylko ten jeden raz byliśmy sami na tyle długo aby bez ryzyka się oddać namiętności...
breathed jest offline   Reply With Quote
Old 11-06-18, 12:25   #117
MamaRodzinna020
Banned

A więc, mam 49 lat, po rozwodzie, od jakiegoś czasu mieszam samotnie z 24 letnim synem, relacje mamy jak sądze conajmniej przyzwoite. Kilka dni temu poprosił mnie bym przesłała mu na mejla z jego komputera pewien dokument, podczas poszukiwać w jego folderze z dokumentami znalazłam, pomiędzy innymi plikami znalazłam folder z hmmm, delikatnie mówiąć nie do końca ubranymi i nie do końca grzecznymi zdięciami przedstawiającymi jego, i jak sądze kilka zdięć jego oraz jego dziewczyny. Przejrzałam je, ale czułam się bardzo dziwnie/winna,ale też w pewien sposób mi sie to podobało... nie wiem czy zignorować temat, czy jakoś delikatnie z nim to poruszyć...
Pozdrawiam
MamaRodzinna020 jest offline   Reply With Quote
Old 11-06-18, 12:52   #118
mily_fajny29
Świntuszek

Pytanie co bardziej Ci się spodobało... nagi syn? czy jego dziewczyna? a może po prostu sam fakt podglądania kogoś? jesteś po rozwodzie ale partnera masz czy sama sobie radzisz?
mily_fajny29 jest offline   Reply With Quote
Old 11-06-18, 13:00   #119
MamaRodzinna020
Banned

Cytat:
Napisał mily_fajny29 Zobacz post
Pytanie co bardziej Ci się spodobało... nagi syn? czy jego dziewczyna? a może po prostu sam fakt podglądania kogoś? jesteś po rozwodzie ale partnera masz czy sama sobie radzisz?
Jeśli chodzi o kobiety to średnio mnie kręcą.Także raczej fakt oglądania kogoś/czegoś zakazanego. Partnera poki co nie mam

Ostatnio edytowany przez MamaRodzinna020; 11-06-18 at 13:10.
MamaRodzinna020 jest offline   Reply With Quote
Old 11-06-18, 14:40   #120
Lex31
Erotoman

Miasto: południe

O ile kuzynostwo i inną tego typu dalszą rodzinę, można jakoś przełknąć - o tyle rodzice i dzieci w kontekście erotycznym to już hardcore. Chociaż tu spostrzeżenie - matka zerkająca na syna, może budzić zainteresowanie. Gdyby to jednak ojciec patrzył na córkę - każdy za jaja by go chciał powiesić.
Old 30-10-19, 03:03   #121
donald47
Świętoszek

Miasto: Katowice

Ja z kuzynką przez 5 lat...
donald47 jest offline   Reply With Quote
Old 01-12-19, 16:14   #122
Bencu
Świętoszek

Jeśli szwagierka to rodzina,to tak😀
Bencu jest offline   Reply With Quote
Old 04-01-20, 18:34   #123
Ambisekstra
Świntuszek

Tak, z duzo starszym kuzynem, ja mialam wtedy jakies 17-18 lat. Raz spedzilismy wieczor na calowaniu i pieszczotach, do penetracji nie doszlo. Pozniej kilka razy podczas wspolnych wyjazdow zdarzalo nam sie spac w jednym lozku i po prostu przytulac. To bylo dawno ale wspominam milo ☺
Ambisekstra jest offline   Reply With Quote
Old 09-04-20, 07:52   #124
SassyPrincess
Świętoszek

Miasto: Cali

Zdarzyło mi się to i owo i muszę przyznać, że były to bardzo intensywne przeżycia. Pewnie przez sam fakt że jest to mocne tabu (:
SassyPrincess jest offline   Reply With Quote
Old 21-05-20, 21:59   #125
elrond1982
Świętoszek

Miasto: Rivendell

Dwie sytuacje - w wieku ok. 11-13 lat byłem z rodziną w domkach nad jeziorem. Wspólnie z kuzynem starszym o rok zdażyło się brać wspólnie prysznic. Generalnie do niczego nie doszło, gapiliśmy się na swoje sterczące kutasy wielkimi oczami. Pamiętam że ja już miałem tam włosy a on był gładźiutki.
Druga sytuacja, miałem pewnie jakieś 12-13 czasami bawiłem się ze swoją młodsza kuzynką w szukanie monety, tzn. wrzucałem jej pieniązka w majtki a potem musiałem go szukać. Przy okazji różnych zapasów, ściągałem jej skarpetki żeby popatrzeć na jej stopy albo ich dotknąć.
To tyle
elrond1982 jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Perwersja

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania