W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Marzenia erotyczne, które zdecydowanie chcę spełnić

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Scaramanga
    Perwers
    • Dec 2010
    • 859

    No trochę trzeszczy.

    Skomentuj

    • Justyna19
      Świętoszek
      • Jan 2020
      • 14

      Zdecydowanie dwóch panów i ja

      Skomentuj

      • Michal_symp
        Banned
        • Aug 2013
        • 283

        Justyna, a co stoi na przeszkodzie?

        Skomentuj

        • Scaramanga
          Perwers
          • Dec 2010
          • 859

          Bardziej to życzenie typu "kochany Mikołaju", ale marzę o sytuacji takiej: ona na pleckach na łóżku, ja stoję obok łóżka i posuwam trzymając nóżkę, a nasza koleżanka dodatowo liże jej cipcię. Z doświadczenia wiem, że takie posuwanko w parze z przerwami na króciutką minetkę spotyka się z ciepłym przyjęciem, a robiona jednocześnie przez inną kobietę z pewnością rozanieliłaby te rejony. Moja fantazja polega na dokładnym wpatrywaniu się w twarz partnerki podczas jej drogi do orgazmu. Wsztstko powoli, niespiesznie, z masowankim....

          Skomentuj

          • Ciasna Felishia
            Świętoszek
            • Jan 2018
            • 48

            Mi sie ostatnio coraz czesciej marzy zabawa w dziwke i klienta, jak facet mi daje na niby kaske, po czym karze mi kleknac przed nim i mu ciagnac, nazywajac mnie obciagara
            Poczuj ciepło moich usteczek, szarpnij mnie za włosy, daj mi z liścia, przyciśnij moją głowę do swojego kutasa i nazwij swoją obciągarą skarbie ;*

            Skomentuj

            • Scaramanga
              Perwers
              • Dec 2010
              • 859

              Interesujące

              Skomentuj

              • alamister
                Świętoszek
                • Mar 2020
                • 2

                Napisał Justyna19
                Zdecydowanie dwóch panów i ja

                Przyłączyłbym się

                Skomentuj

                • Scaramanga
                  Perwers
                  • Dec 2010
                  • 859

                  Zaczęły mnie interesować majteczki damskie bez materiału zasłaniającego kakaowe oczko. Wyraźna sugestia do jakiego działania zostały uszyte. Zdecydowanie chciałbym uprawiać seks z partnerką wbtakich majteczkach

                  Skomentuj

                  • maciek111111111
                    Świętoszek
                    • Feb 2017
                    • 19

                    Seks z żoną gdzieś na wolnym powietrzu. Może jakaś plaża po ciemku albo zaparkowanie samochodu gdzieś na odludziu, a następnie Seks w nim.

                    Skomentuj

                    • grzesiu19335
                      Ocieracz
                      • May 2009
                      • 121

                      Mi się podoba siostra i bratowa mojej dziewczyny i mam 2 fanta, je które chce spełnić.
                      1.dotknąć ich stop2bo mają śliczne chodź y tylko przez chwilę.
                      2.chcialbym żeby to niby przypadkiem zobaczyły moje penisa.
                      Pierwsza jest w miarę łatwa do spełnienia jedna z tą druga może być problem bo nie wiem jak to można by było, robić żeby wyglądało na przypadek

                      Skomentuj

                      • Kalilah
                        Administrator
                        • Mar 2012
                        • 2718

                        To drugie proste, wyjść spod prysznica w samym ręczniku i ściągać coś z wysokiej półki, ręcznik sam spadnie. Nie dziękuj!

                        W ten sposób sama zobaczyłam stanowczo za dużo
                        My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                        Regulamin forum

                        Skomentuj

                        • DSD
                          Perwers
                          • Jan 2010
                          • 1275

                          Napisał Kalilah
                          To drugie proste, wyjść spod prysznica w samym ręczniku i ściągać coś z wysokiej półki, ręcznik sam spadnie.
                          No chyba że wykonującemu ręcznik na czymś zawiśnie w przelocie...
                          'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

                          Skomentuj

                          • grzesiu19335
                            Ocieracz
                            • May 2009
                            • 121

                            Proste pod warunkiem że się mieszka razem w przeciwnym wypadku nie koniecznie

                            Skomentuj

                            • Szaman322
                              Świętoszek
                              • Jun 2020
                              • 3

                              seks z dziewczyna w pierwszy dzien okresu bez gumki

                              Skomentuj

                              • Godefroy_87
                                Ocieracz
                                • Jul 2020
                                • 116

                                Ja bym chciał namówić żonę do otwartego związku, trójkąty, 2+2. Jesteśmy 9 lat po ślubie i ja mam ochotę na coś nowego, żona niestety średnio.
                                0statnio edytowany przez Godefroy_87; 17-07-20, 15:23.

                                Skomentuj

                                Working...