Związana Kobieta

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • misiekbondage
    Świętoszek
    • Dec 2017
    • 6

    Związana Kobieta

    Witam wszystkich, mam szszególne upodobanie do związanego kobiecego ciala ,w różne sposoby ,liny bawełniane ,skórzane pasy ,czarna folia streczowa itp dowolność fantazji ,zeby bylo pikantniej, cale cialo potem smarujemy oliwką,olejkiem i tak "przygotowaną"kobietę najchętniej doprowadzał bym do orgazmu.Drogie Panie ile z Was chciało by spróbować takich doznań....czy macie takie fantazje.Pozdrawiam!!!
  • mala.dziwka
    Świętoszek
    • Feb 2017
    • 2

    #2
    Ja uwielbiam takie zabawy! Zwłaszcza kiedy taka związana dostaję klapsy a na dokładkę ostry sex. Niekoniecznie w cipkę...

    Skomentuj

    • Gmail
      Świętoszek
      • Dec 2017
      • 4

      #3
      Pomysł super!

      Chcialem zapisac sie na warsztaty ale trzeba miec partnerkę☺
      Log into Facebook to start sharing and connecting with your friends, family, and people you know.

      Skomentuj

      • Cervantes
        Ocieracz
        • Oct 2016
        • 103

        #4
        Nie jedno krotnie udczestniczyłem z żoną na takich warsztatach. Na początku jako nieśmiali uczniowie, a po 2 latach jako "prawa ręka" prowadzącego. No a po warsztatach modelka mogła dostać zasłużoną nagrodę w postaci spankingu i fali orgazmów. Jednak ta część spotkania była zarezerwowana jedynie dla stałych uczestników. Eh... tam to się naprawdę dużo działo

        Skomentuj

        • misiekbondage
          Świętoszek
          • Dec 2017
          • 6

          #5
          w moim zasciankowie to takie zabawy to szczyt perwersji a o podobnych warsztatach mozna tylko pomarzyć,no ale ......jakos sie nie poddajemy:-)

          poprosił bym Panie o wypowiedzi bo to Wy Drogie Panie reprezentujecie tę drugą stronę ,a może chciały byście zamienić się rolami i to Wy byście"poskromiły byczka ":-)

          Panowie i Panie na cholerę mamy kopiować czyjeś pomysły ,mamy niejednokrotnie jakieś doświadczenie ,pomysły znajdziemy fajne miejsce chetnych ludzi i zrobimy swoje warsztaty na ktorych podzielimy sie wiedza ,mozliwosciami itp Co Wy na to
          Last edited by iceberg; 26-12-17, 13:23.

          Skomentuj

          Working...