W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kompleks małego biustu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • roz34
    Erotoman
    • Jun 2010
    • 485

    #16
    Napisał Skaradan
    Witam!

    Czy jest jakiś sposób na nieznaczne powiększenie biustu?
    niech urodzi dziecko

    R34
    fan minetki

    Skomentuj

    • Cicho_sza
      Erotoman
      • Apr 2012
      • 668

      #17
      Ale ćwiczenia pomogą tylko na jędrność, a nie powiększenie biustu.

      Moja rada: zmuś ją do chodzenia bez stanika. Jak zobaczy na nich wzrok facetów to na bank od razu je w pełni zaakceptuje
      Jestem śliczna, higieniczna, przy tym silna niczym tur
      Rozkoc***ę w sobie chłopców, za mną poszliby pod mur
      Bo jestem sprytna i wybitna
      Romantyczna także jesteś jak chłopięcy chór.

      Skomentuj

      • przyjaciel40
        Perwers
        • Jul 2010
        • 1116

        #18
        I tutaj błąd myślenia będzie bez stanika płaska jak deska i tylko stres, a tak naprawdę ratuje ją taki stanik na małe piersi...........są takie
        Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

        Skomentuj

        • breathed
          Seksualnie Niewyżyty
          • Aug 2005
          • 269

          #19
          Napisał przyjaciel40
          I tutaj błąd myślenia będzie bez stanika płaska jak deska i tylko stres, a tak naprawdę ratuje ją taki stanik na małe piersi...........są takie
          Ale w staniku nadal będzie wiedziała, że ma małe piersi i nadal będzie się zwijać w swoim kompleksie. Co gorsza. Być może jeszce bardziej będzie się wstydzić swojego ciała bo przeciez w ubraniu jej piersi wyglądają na większe. Cicho sza ma dobrą radę. Może ciężką w wykonaniu na pierwszy rzut oka ale na przełamanie kompleksu jak znalazł. A sporą ilość (jeśli nie większość) facetów pociąga to, że pod bluzką odznaczają się sutki I nie ważne czy dziewczyna ma A,B czy D.
          A nasza pokręcona męska wyobraźnia nam wkręca, że laska się podnieca na nasz widok
          I być może się dziewczyna przełamie...
          Oczywiście to wszystko to są tylko spekulacje...

          Skomentuj

          • Ava Adore
            Ocieracz
            • Feb 2013
            • 167

            #20
            Niech idzie do brafitterki, która dopasuje jej fajny stanik (no chyba, że już była). Jeśli Twoja kobieta nosiła źle dobrane staniki to sadełko z piersi rozlazło się jej pod pachy i na plecy. Brafitterka poradzi jej, żeby przy zakładaniu stanika pochyliła się do przodu i ,zgarniała' skórę spod pach - pokaże jej jak to robić.
            Pierwszy raz w życiu do takiej pani od bielizny poszłam w grudniu, jeden rzut oka i dopasowała mi biustonosze. Piersiątka mam teraz lekko większe i gdy zakładam biustonosz to mam taki fajny zarys kul między piersiami, którego kiedyś nie było
            Knockin' on heaven's door - you gotta knock a little harder!

            Skomentuj

            Working...