Zrozumiec kobiety

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • glizdziarz
    Banned
    • Sep 2005
    • 1981

    #16
    Wojtu daj sobie luzu. Kobiety takie już są i za to je kochamy. To walka z wiatrakami. Z tym trzeba się pogodzić i przyjąć na wiarę.

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #17
      Napisał wojtu88
      Hehe widze ze koledzy Tizio i My.Wave wiedza o co sie rozchodzi w tym temacie i bez urazy kobiety ale Wy własnie tego nie widzicie(wniosek po Waszych wypowiedziach) jak czasem potraficie zamotac faceta tak by on był najgorszy Tizio masz racje bez takich akcji zycie było by nudniejsze a tak to (jak złosc i zdziwienie przejdzie) to mozna sie posmiac bo tylko to zostaje ale i My.Wave miał w swojej wypowiedzi troche racji ze jednak czasem to bywa meczace.
      To ty nie rozumiesz.
      To że jedna panna bryka jak pijany zając nie oznacza że każda kobieta zachowuje się jak emocjonalnie niezrównoważona idiotka.
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • wojtu88
        Świętoszek
        • Mar 2009
        • 23

        #18
        Nie mam przykładu jednej osoby bo gdyby tak było nie zaczynalbym tego tematu .Nie chce Was kobiet obrazac tym co pisze ze jestescie takie i owakie lecz mam charakter taki ze lubie do czegos dojsc i cos zrozumiec. Nie ukrywam My faceci tez mamy ciezkie charaktery i napewno nie jedna kobieta by zadała takie pytanie jakie zadałem ja. Yoshua Twoja wypowiedz rozumiem na 2 sposoby: pierwsza to ze moze wypowiadam sie w sposób niedojrzały itd natomiast 2-gi to to ze jak na swój wiek pisze troszke za powaznie...

        Skomentuj

        • e-rotmantic
          Perwers
          • Jun 2005
          • 1556

          #19
          Napisał wojtu88
          Wiem ze facet w zyciu kobiety nie zroumie
          Mów za siebie.
          Napisał wojtu88
          wyszedłem na swinie
          To jest w sumie odpowiedź na Twoje pytanie. Kobiecie na ogół o to chodzi, żeby to facet był i czuł się winny, a nie ona. Ponieważ kobieta na ogół jest bardziej rozgarnięta w gadce od faceta, to zwykle udaje jej się go przegadać i przekręcić każde słowo.

          Wbrew temu, co sądzisz, zachowanie tej dziewczyny jest jasne i czytelne jak książka. Wie, że w czymś tam przegięła (nie wiem, w czym), ale za Chiny Ludowe, nawet przysmażana żywym ogniem, nie przyzna się do tego.
          Napisał wojtu88
          Mysle ze porwałem sie z motyka na słonce próbujac zrozumiec płec piekna ale cóz zaszczyt bycia tym pierwszym który zrozumiał był by piekny
          Nie masz czego żałować; nie byłbyś pierwszy.
          Napisał wojtu88
          kobiety ale Wy własnie tego nie widzicie(wniosek po Waszych wypowiedziach) jak czasem potraficie zamotac faceta tak by on był najgorszy
          Nie tylko widzą, ale robią to z premedytacją.

          Gwoli jasności, nie miałem tu na myśli wszystkich kobiet, a tylko pewną dość pokaźną ich część.

          Skomentuj

          • Yoshua
            Perwers
            • Mar 2007
            • 1374

            #20
            Yoshua Twoja wypowiedz rozumiem na 2 sposoby: pierwsza to ze moze wypowiadam sie w sposób niedojrzały itd natomiast 2-gi to to ze jak na swój wiek pisze troszke za powaznie...
            1. tak, wypowiadasz się w sposób niedojrzały.
            2. nie nie piszesz zbyt poważnie, wypowiadasz się na poważne tematy mając małe pojęcie i uogólniając niesamowicie, co jest głupie.
            " - Fajny masz korek od wanny.
            - Taki tam...
            - ...Ale gra empetrójki"

            Skomentuj

            • wojtu88
              Świętoszek
              • Mar 2009
              • 23

              #21
              Yoshua no cóz dla Ciebie moge byc taki dla innych taki... Co do mojego wieku to ludzie o wiele starsi pisza wieksze bzdury dlatego gdy napisałes ze dzieli Nas rok róznicy chciałes chyba pokazac swoja wyzszosc intelektualna. Moze i zaszufladkowałem kobiety piszac ze wiekszosc tak ma i to był bład bo nie wiekszosc ale te które spotkałem jak i z opowiadan innych ludzi. Nie oceniaj człowieka po kilku zdaniach a mankamentem slów pisanych jest to ze nie da sie wszystkiego przekazac tak jak w rzeczywistosci...

              Skomentuj

              • Yoshua
                Perwers
                • Mar 2007
                • 1374

                #22
                Co do mojego wieku to ludzie o wiele starsi pisza wieksze bzdury
                masz rację.

                dlatego gdy napisałes ze dzieli Nas rok róznicy chciałes chyba pokazac swoja wyzszosc intelektualna
                nie. Raczej to, że człowiek w ciągu roku może się wiele nauczyć, albo to, że Tobie nie było dane jeszcze wszystkiego zrozumieć, to nie ma nic wspólnego z wyższością intelektualną, jak to określiłeś.

                Moze i zaszufladkowałem kobiety piszac ze wiekszosc tak ma i to był bład
                zgadza się.

                bo nie wiekszosc ale te które spotkałem jak i z opowiadan innych ludzi.
                kwestia tego w jakim towarzystwie się obracasz, ile świata poznałeś. Nie zmienia to faktu, że popełniłeś błąd, sam to zauważyłeś co mnie cieszy.

                Nie oceniaj człowieka po kilku zdaniach a mankamentem slów pisanych jest to ze nie da sie wszystkiego przekazac tak jak w rzeczywistosci...
                Gdybym nie miał prawa oceniać tego co piszesz i jak piszesz, i gdybyś Ty nie miał do tego prawa, to właściwie żadna dyskusja nie miałaby sensu.
                A co do mankamentów, sam zauważyłeś, że popełniłeś błąd zbytnio generalizując, więc następnym razem skup się dokładniej na wypowiedzi by nie było takich, w sumie głupich, dyskusji o byle co
                pozdrawiam
                " - Fajny masz korek od wanny.
                - Taki tam...
                - ...Ale gra empetrójki"

                Skomentuj

                • wojtu88
                  Świętoszek
                  • Mar 2009
                  • 23

                  #23
                  Wiem ze ludzie potrafia w krótkim czasie wiele sie nauczyc i uwierz mi ze mimo mojego wieku wiele juz doswiadczyłem...Szczerze,piszesz wiele rzeczy o mnie,o mojej pisowni itd. ale zakładajac temat kazdy z Nas ma na celu uzyskac odpowiedzi,porady,pomoc... a nie wypowiedzi ludzi którzy oceniaja ich nie piszac nawet słowa na temat(oczywiscie bez urazy) Napisz jak Ty to odpbierasz,jakie Ty miałes doswiadczenia i czy spotkałes sie z tym co opisywałem wczesniej bo po Twoich wypowiedziach widze tylko własnie przypadek o którym napisałem czyli wiele cytowania moich słów i do wiekszosci riposte (tak jak to ja własnie doswiadczyłem z kobietami tylko ze One jeszcze poprzekrecały słowa by wygrac jakas bitwe słowna) Zerknij na wypowiedzi innych facetów i wielu napisało normalna wypowiedz zwiazana z tematem po czesci potwierdzajac to o czym pisze. Nie chce walki słownej tylko tego po co te forum zostało stworzone...

                  Skomentuj

                  • Yoshua
                    Perwers
                    • Mar 2007
                    • 1374

                    #24
                    ja tez napisalem Ci na temat, ze nie masz prawa generalizowac i oceniac wszystkich po jednym przypadku. Ale jak chcesz to mogę Ci coś napisać o moich doświadczeniach, jak to mówisz, ale to dopiero jutro bo muszę dziś się wcześniej spać położyć, a takie wyjaśnianie może trochę potrwać ;]
                    a co do wypowiedzi facetow, ktore chwaliles, to jakos tak dziwnie sie sklada, ze byly to takie wypowiedzi, ktore byly Ci na reke, kiedy inny facet pisze, ze nie masz racji, ze generalizujesz to juz jest "be"
                    " - Fajny masz korek od wanny.
                    - Taki tam...
                    - ...Ale gra empetrójki"

                    Skomentuj

                    Working...