W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dezodoranty :)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sama słodycZ
    Erotoman
    • Jun 2005
    • 482

    #16
    Rexona crystal w sprayu wiem wiem srodowisko i wogole
    ale nie pogardze tez Nivea w sztyfcie ale one robia biale plamy niestety ale zapach maja calkeim mily

    kulki i zele jakos nei moge sie do nich przekonac bo po zazyciu ich czuje sie... mokro heeh
    Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
    Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

    Skomentuj

    • Avery
      Seksualnie Niewyżyty
      • May 2005
      • 293

      #17
      ja wiem... moja kobieta uzywa wody kolonskiej Brutal
      Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

      Skomentuj

      • Sama słodycZ
        Erotoman
        • Jun 2005
        • 482

        #18
        pali papierosy "bezrobotne" albo "meskie" i ma na imie Romek ??
        Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
        Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

        Skomentuj

        • Indira
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jun 2005
          • 272

          #19
          Jam mam Dove w sztyfcie ze złotą zakrętką, slicznie pachnie i skuteczny jest.
          A z takich, coby tylko zapach był, to nie uzywam, bo zawsze zapomne sie spryskac
          Albo spryskam sie, pojde do kogos i tam zapomne, zem juz upachniona i sie popachnie raz jeszcze i potem sie ode mnie ludzie w autobusie odsuwaja
          Ale lubie zapach Opium i wanilię

          Skomentuj

          Working...