W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pierwsza miesiączka

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Raija
    Erotoman
    • Jan 2013
    • 416

    #46
    13 lub 14 lat, bardzo dokladnie nie pamietam.
    przyjelam to bez wiekszych emocji bo bylam dobrze wyedukowana ze taki moment nastapi.
    A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję.

    Skomentuj

    • niunia93
      Świętoszek
      • Jun 2013
      • 31

      #47
      miałam 13 lat.

      Skomentuj

      • Margo82
        Perwers
        • Mar 2013
        • 937

        #48
        Miałam niecałe 11 lat. Nikomu nie mówiłam i przyjęłam to ze spokojem.
        "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

        Skomentuj

        • akwarela
          Świętoszek
          • Jan 2013
          • 44

          #49
          A ja nigdy tego dnia nie zapomne
          Miałam wtedy 12 lat i kilka dni wcześniej w szkole mieliśmy w klasie taką pogadanke na ten temat i każda dziewczynka dostała takie pudełeczko tekturowe na podpaski i 3 podpaski .
          I po kilku dniach pamiętam, że siedziałam sama w domu i zaciekawiona jak to sie używa tych podpasek postanowiłam sobie jedną przykleić ściągam majtki na dół , podpaska w drugiej ręce , patrze a tam czeeerwoona plama

          I niech mi ktoś powie, że kobieca intuicja to mit !

          Potem bez skrępowania powiedziałam mamie, kupiłam swoje pierwsze podpaski co było baardzo wstydliwe no i po całej "akcji"

          Skomentuj

          • alice25
            Świntuszek
            • Jul 2013
            • 94

            #50
            Ja dostałam bardzo wcześnie, bo w wieku 10 lat. Mocno się zdziwiłam kiedy dostrzegłam krew na bieliźnie, wcześniej bolał mnie brzuch, i niepokoiłam się z czego mnie boli. Wstydziłam się poprosić mamę o podpaskę, więc podkradłam jej sama. Pamiętam że mój pierwszy okres trwał aż 7 dni (teraz 3 dni). Moja mama dowiedziała się że mam już miesiączkę rok później (zauważyła plamy na pościeli), i wzięła mnie na rozmowę, powiedziała mnie więcej- "dziewczyny w twoim wielu dojrzewają, zaczynają krwawić, będziesz nosić podpaski" czy coś w tym stylu. Ja byłam bardzo wstydliwą dziewczyną wtedy, uciekłam od mamy, i się popłakałam. Może to dziwne ale mi się wydawało że mama nie będzie mnie już odtąd lubić.
            0statnio edytowany przez alice25; 21-02-14, 21:47.

            Skomentuj

            • Ambisekstra
              Świntuszek
              • Jan 2012
              • 88

              #51
              Miałam 13 lat, były wakacje i właśnie wybieraliśmy się nad jezioro. Poszłam się przebrać, a tu czerwona plama na majtkach. Zawołałam mamę i powiedziałam, że sikam krwią (miałam wtedy częste problemy z nerkami). Mama wytłumaczyła mi, że to okres i dała podpaski. Byłam wściekła, bo na kilka dni mogłam zapomnieć o pływaniu, zostawało tylko nudne siedzenie na plaży.

              Skomentuj

              • SweetChocolatte
                Erotoman
                • Jan 2014
                • 392

                #52
                Uuuu... Widzę, że chyba byłam najmłodsza... Miałam 9 lat, zauważyłam po powrocie ze szkoły. Na szczęście, mama była w domu i na szybko mnie uświadomiła.
                Najgorsze, co z tego pamiętam? Blisko dwa tygodnie trwania...
                Nie oglądaj si za siebie, bo Ci z przodu ktoś przy****e

                Skomentuj

                • Innka
                  Ocieracz
                  • Mar 2013
                  • 141

                  #53
                  11 lat. Wróciłam z rodzicami z dnia dziecka organizowanego u taty w pracy i zobaczyłam niespodziankę na majtkach. Wiedziałam gdzie mama i siostra trzymają podpaski, ale okazało, że jest tylko jedna. Dzielnie wkroczyłam do pokoju poprosić mamę, żeby dokupiła, ale niestety tata też tam był. Więc z wielkim wstydem i nagłą złością wyszeptałam do mamy: podpaski kup!
                  Dobre jest to, do czego dąży pragnienie.

                  Skomentuj

                  • aniakater
                    Świętoszek
                    • Mar 2014
                    • 37

                    #54
                    To ja byłam chyba jakaś dziwna u mnie to było chyba 12 lat - w szkole. Ale na szczęście byłam już przygotowana i wyedukowana w każdy możliwy sposób

                    Skomentuj

                    • Goldie
                      Erotoman
                      • Apr 2012
                      • 537

                      #55
                      Odświeżając - 13 lat. Co półtora godziny latałam zmienić olłejsy, bo w podstawówce pani od wychowania do życia w rodzinie powiedziała, że to komfortowo i dobrze dla skóry...
                      She was some kind of angel, I guess. The kind that Heaven keeps hidden. She smelled the way angels ought to smell.

                      Skomentuj

                      • brunecia

                        #56
                        Pierwszą miesiączkę dostałam w wieku 13 lat, w noc przed egzaminem po podstawówce. Chyba w nerwów dostałam. Brzuch bolał mnie przek*rewnie.

                        Skomentuj

                        • Christophero
                          Banned
                          • Feb 2009
                          • 1039

                          #57
                          Ja dostałem pierwszą miesiączkę w wieku około 19 lat, byłem wtedy na lodowisku i potem jak wracałem tramwajem przypomniałem sobie że muszę kupić pierogi,
                          ale w warzywniaku nie było więc poszedłem do Pani Eli i ona mi pożyczyła dwie paczki...
                          potem musiałem jeszcze skoczyć do apteki bo pani Ela mnie prosiła żeby jej kupić podpaski bo zapomniała, to w zamian za te pierogi...
                          no i znajoma pani pyta w aptece
                          - a po co ci podpaski krzyś? dostałeś okres?
                          - tak - odpowiedziałem zupełnie poważnie.

                          tak było.

                          Skomentuj

                          Working...