W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kompleksy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lija
    Seksualnie Niewyżyty
    • Mar 2011
    • 277

    warus nie jestem slepa-kilka wypowiedzi to dla mnie zbyt mało ,to chyba logiczne

    Skomentuj

    • wiarus
      SeksMistrz
      • Jan 2014
      • 3264

      Ach, gdzieżbym śmiał twierdzić, że to z powodu ślepoty
      "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
      James Jones - Cienka czerwona linia

      Skomentuj

      • Lija
        Seksualnie Niewyżyty
        • Mar 2011
        • 277

        Napisał znowuzapilem
        Tak. Jest tu na forum pewien użytkownik który nie miał lekkiego dzieciństwa. Ciągłe szydery, poniżanie a w podstawówce wrzucano mu pokrzywy z korzeniami do tornistra i resztki kredy do piórnika. A teraz rasowy samiec alfa. Dominujący mężczyzna znający swoją wartość i biorący od życia wszystko co mu się należy.

        Poza -gra -!ja nie pytam o zachowania ,ktore umożliwiają funkcjonowanie w społeczenstwie ludziom zakompleksionym ,tylko czy osoby trzecie mogą pomóc w pozbywaniu ,w tonizowaniu kompleksów i ich skutków


        wiarus

        Skomentuj

        • znowuzapilem
          SeksMistrz
          • Nov 2010
          • 3555

          No pewnie. Jak w tym powiedzonku - powiedz kobiecie tysiąc razy że jest piękna to będzie wątpiła, powiedz raz że jest gruba to zapamięta to do końca życia.
          Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

          Skomentuj

          • roz34
            Erotoman
            • Jun 2010
            • 485

            Napisał znowuzapilem
            No pewnie. Jak w tym powiedzonku - powiedz kobiecie tysiąc razy że jest piękna to będzie wątpiła, powiedz raz że jest gruba to zapamięta to do końca życia.


            niestety w naszą stronę też działa. Dasz jej tysiąc orgazmów, a potem raz ci nie stanie i szukasz sznura

            eh, kompleksy i kompleksiki
            fan minetki

            Skomentuj

            Working...