W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Facet bez prawka - jak sie dziewczyny odnosicie do takiego?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-rotmantic
    Perwers
    • Jun 2005
    • 1556

    Napisał Astraja
    A ja powiem tak. O ile to czy facet ma samochód mnie nie interesuje to posiadanie pracy jest dla mnie bardzo ważne. Nie mogłabym być z kimś kto żyje z zasiłku albo utrzymuje go mamusia i jest mu z tym dobrze. Posiadanie pracy to nie tylko stała pensja i ubezpieczenie ale też niezależność którą u facetów bardzo cenie.
    Ależ oczywiście. Pisząc, że pragmatyzm bierze górę, nie miałem na myśli, że to coś złego. Mam dokładnie taki sam pogląd jak Ty, chociaż jestem facetem.

    Skomentuj

    • alice25
      Świntuszek
      • Jul 2013
      • 94

      Da mnie to zupełnie nieważne czy facet ma prawko, czy nie.

      Skomentuj

      • Borek7
        Świętoszek
        • Sep 2013
        • 6

        Mam kumpla, który nie ma prawa jazdy i nie stanowi to dla niego problemu, tak samo z tego co widzę dziewczyny nie zwracają na to uwagi. Myślę, że dopiero gdy przyjdzie rodzina, dziecko itp to wtedy właśnie się odczuwa jego brak. Dziecko zachoruje lub coś się stanie i wtedy musisz się kogoś prosić. W dzisiejszych czasach prawo jazdy to nie problem. Ja np nie wyobrażam sobie, abym go nie miał, bo po prostu jest ono mi potrzebne tak samo samochód niemal jak woda.

        Skomentuj

        Working...