W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Połykanie spermy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • beti2122
    Świętoszek
    • May 2010
    • 10

    Ja tam to lubie , nie ma jak lodzik z polykiem
    Diabelek jest w kazdym z nas

    Skomentuj

    • oneeyedjack
      Świętoszek
      • Jul 2011
      • 15

      Moja żona mówi, że lubi połykać, nie dlatego, że nasienie jest wyjątkowo smaczne , ale podnieca ją to, że czuje się trochę, jak moja prywatna dziwka . Wymiękam, gdy po wszystkim oblizuje się i prosi o więcej.

      Skomentuj

      • Chalky
        Świętoszek
        • Jul 2011
        • 34

        A moja nie lubi i nie robi tego, mówi że zarówno smak jest obrzydliwy jak i psychicznie jej to nie odpowiada. No cóż - szkoda, ale może kiedyś się coś zmieni.

        Skomentuj

        • Malinka_a
          Perwers
          • Feb 2011
          • 1219

          ja za pierwszy razem z zaskoczenia otworzyłam buzię i wszystko wyleciało ale od tamtej pory połykam i lubię to. sperma nie ma dobrego smaku i potem mam dziwne uczucie w żołądku, ale... fakt połykania mnie kręci, na samą myśl mam ochotę na loda poza tym to dla mnie taki wyraz akceptacji, no bo jakby to wyglądało, jakbym wypluwała?
          widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
          jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
          bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

          Skomentuj

          • Raine
            Administrator
            • Feb 2005
            • 5249

            Zwyczajnie, jak laska która wpadła do jeziora z wodorostami i omal się nie utopiła.

            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




            Regulamin Forum.

            Skomentuj

            • ediza

              Połykam, bo lubię i już. Nigdy nie zastanawiałam się nad głębszym sensem tego oto czynu.

              Skomentuj

              • yullea
                Świętoszek
                • Dec 2011
                • 38

                uwielbiam seks oralny i zawsze wszystko połykam jak grzeczna suniano może za wyjątkiem, gdy mężuś wraca z kilkudniowej delegacji,wtedy spermy jest naprawdę dużo i wolę gdy kończy na twarzy lub cyckach, a do smaku można się przyzwyczaić

                Skomentuj

                • nictoo
                  Świętoszek
                  • Feb 2009
                  • 37

                  Ciekawe co byś pomyślała jak by wrócił i prawie nic nie było
                  Moje kochanie nie połyka ale też nie zaprzecza że kiedyś to zrobi więc grzecznie czekam i nie nalegam.
                  Baby to są h.je, a jakby miały h.ja to by były gorsze od nas

                  Skomentuj

                  • georginio
                    Świntuszek
                    • Apr 2011
                    • 77

                    Uwielbiam ssanko i moja kobiea również uwielbia, jednak wiem, że nie smakuje jej moja sperma. Wybieramy inne miejsca na finał. Nie ukrywam, że lubię czasem kończyć na jej buzi. Wyraża na to zgodę, co mnie bardzo podnieca. Czasem taki koniec jest uwieńczeniem wspaniałego seksu.

                    Skomentuj

                    • psyclone
                      Świntuszek
                      • Feb 2009
                      • 94

                      Moja była bardziej lubiła łykać niż przyjmować na twarz (co z kolei mnie bardziej kręciło), ale mieliśmy kompromis i kończyłem czasem w jej ustach, a czasem poza
                      ʎuoɔǝɹʞɐz ǝɥɔoɹʇ ɯɐʍʎq

                      Skomentuj

                      • marzenka5
                        Banned
                        • Jan 2011
                        • 239

                        Zgadzam się z Kata i Ćwierćnuta...

                        Skomentuj

                        • Anu sia
                          Świntuszek
                          • Jan 2012
                          • 50

                          u mnie zalezy od dnia. Moj facet nigdy mnie do tego nie zmusza. Choc wiem ze to uwielbia jak sama tego chce to po prostu mowie mu i polykam. A on jest wtedy zadowolony jak dziecko

                          Skomentuj

                          • Bulisx
                            Świętoszek
                            • Feb 2012
                            • 28

                            Uwielbiam w buzi kończyć, ale nigdy tego nie wymagałem od partnerki, nigdy nie nalegałem.
                            Ze Smakiem bywało óżnie z tego co mówily W 1 dzień super w drugi mega bleee...
                            Zdarzyło mi się spróbować Swojego produktu..... mi nie smakowało

                            Skomentuj

                            • r_r
                              Świętoszek
                              • Mar 2009
                              • 35

                              Ja już dawno nie miałem partnerki, która robiła lodzika do końca. Kilka lat temu moja niedoszła żona raz po większej ilości alkoholu spróbowała i później praktycznie już zawsze było z połykiem. Później jeszcze raz przez kilka miesięcy spotykałem się z dziewczyną, która sporadycznie kilka razy obciągnęła mi do końca. Kolejne partnerki nie próbowały, a ja nie nalegałem. Szkoda, bo to fajne uczucie

                              Skomentuj

                              • Marekk
                                Ocieracz
                                • Sep 2009
                                • 142

                                No ja niestety jeszcze nie miałem takiej przyjemności.
                                Pończochy to mój fetysz

                                Skomentuj

                                Working...