W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5252

    Ja bym tego tak nie postrzegał, Wisła żydzi (mówię tu o oszczędzaniu, żeby nie było później niedomówień) na nowe transfery, sprowadza za darmochę albo jakieś tanie chabety, to już nie jest ten sam klub.

    Daję im maks czwarte miejsce pod koniec sezonu. Wyżej raczej nie zawędrują, a wynik z Lechem nie był wcale przypadkowy.

    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • brzydki27

      niegdyś resort MO fundował zawodników ostatnio Cupiał, nadchodzą dla kundelków chudsze latka

      Skomentuj

      • ktos69
        Erotoman
        • May 2007
        • 757

        pafcio a co jest takiego radosnego w zwycięztwie Śledziuf?

        Skomentuj

        • .Majkel
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 10

          Raine nie skreślaj Wisły tak szybko. Do końca jeszcze 12 kolejek. Inne zespoły też będą tracić punkty ze średniakami bo nie da się cały czas grać na maxa. Teraz zaczęła się straszna nagonka na Wisłe, doszukuje się konfliktów, korupcji itd. Zobaczycie. że będzie jeszcze ciekawie w lidze Osobiście mam tylko nadzieje, że nie będzie powtórki z sezonu, gdy Wisła zajęła 8 miejsce.

          Skomentuj

          • 206
            Świętoszek
            • Aug 2006
            • 39

            ja tam pilka nozna sie w ogole nie interesuje jedyne srodowisko sportowe ktore sledze o ile mam czas to siatkowka mezczyzn mam duzo ciekawszych zajec niz "walenie gruchy"przed TV albo na boisku ale co kto lubi czasami zdarza sie ze i ja sobie "powale" przy meczach wyzszej rangi miedzynaroowych oczywiscie z udzialem Polakow

            Skomentuj

            • ktos69
              Erotoman
              • May 2007
              • 757

              jak oglądasz tylko Polaków, to się nie dziwię, że nie interesujesz się piłką

              Skomentuj

              • anduk
                Koci administrator
                • Jan 2007
                • 3901



                Sędzia biega szybciej od piłkarzy

                If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                Skomentuj

                • 206
                  Świętoszek
                  • Aug 2006
                  • 39

                  Napisał ktos69
                  jak oglądasz tylko Polaków, to się nie dziwię, że nie interesujesz się piłką
                  wiesz... moze byloby inaczej jakbym mial inna prace i bylbym czesciej w domu... ale szczerze mowiac dla zagorzalego fana danej dyscypliny sportowej nic nie jest w stanie przeszkodzic w obejzeniu jakiegos waznego meczu to ze ogladam czasami meczyki polakow z innymi jest jak mi sie wydaje przejawem patriotyzmu i nic poza tym a na marginesie moj sport i moj swiat poza kobietami sprowadza sie do motoryzacji najlepsze jest polaczenie tych dwoch dziedzin <kobieta + auto = > hehe

                  Skomentuj

                  • ktos69
                    Erotoman
                    • May 2007
                    • 757

                    ja wole kobieta + piłka

                    anduś świetny filmik widziałem to wczoraj

                    Skomentuj

                    • brzydki27

                      moje Napoli w 9 meczach aż 2 punkty z 3 miejsca na początku roku zrobiło sie 11 nici z pucharów, cieszy jedynie trzecia frekwencja w Serie A, ponad 42 tys na mecz

                      Skomentuj

                      • brzydki27

                        *****sy wzieli 4-0 do pyska z połykiem i znowu rok stracony, co za zera żeby takim drwalom nawet gola nie wcisnąć, brawo Chelsea! fajnie by było gdyby w finale stykneli sie z Interem

                        Skomentuj

                        • ktos69
                          Erotoman
                          • May 2007
                          • 757

                          hę? chyba meczu nie oglądałeś ślepcu. Zdziwię się jak Liverpool z tym zespołem nie wygra LM w tym roku.

                          Skomentuj

                          • brzydki27

                            a niedawno na tygodniu tym samym składem dostali 2-0 od Middlesbrough FC

                            Liverpool nie zagrał porywająco (byli tylko skuteczni) to po prostu *****sy grali kiszke. ciesze sie że ten zasyfiały klubik gen Franco kolejny sezon będzie na tarczy

                            Skomentuj

                            • ktos69
                              Erotoman
                              • May 2007
                              • 757

                              tak KRÓLEWSCY grali beznadziejnie (o ile w ogóle można stwierdzić, że grali... :rotfl ale Liverpool miał za****ste kontry... grali bajecznie. A co ty porównujesz mecz ligowy ze średniakiem, z meczem w elitarnych rozgrywkach który ogląda kilkanadziesiąt milionów ludzi na całym świecie... inna mobilizacja człowieku The Reds grając oba mecze z Realem bardzo dobrze, skutecznie i uważnie w obronie udowodnili, że są poważnym kandydatem do Pucharu Europy.

                              Skomentuj

                              • brzydki27

                                co to za klub ten Liverpool co mistrzostwa nie umie w lidze wygrać już ileś tam lat krajowa liga zawsze będzie nad LM! a dlaczego? dlatego że żeby ja wygrać trza być lepszym w 38 meczach a nie przejść faze grupową do tego max cztery mecze i od razu mienić sie najlepszym, gówno prawda! dopóki dany klub tak jak ostatnio MU nie wygra u siebie na podwórku nigdy nie będzie najlepszy. Liverpool przy tym budżecie w lidze jest średniakiem nigdy poważnie nie zagrażający mistrzowi

                                gdynie nie chory przepis bo w LM powinni grać TYLKO mistrzowie (tak jak było kiedyś) ten klub nigdy nie istniał by w Europie!

                                Skomentuj

                                Working...