Długi związek i jeden wielki problem

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • guccimane
    Świętoszek
    • Jan 2013
    • 6

    Długi związek i jeden wielki problem

    Cześć, jestem z dziewczyną od prawie 3 lat.

    Miałem w swoim życiu z 10 partnerek, a na związek to ze 3.

    Ja mam 25 a ona 22, gdy ją poznałem wiedziałem że to ta, to nie było nic na zasadzie "ale bym szarpał" tylko po prostu jakiś głos serca którego za bardzo wcześniej nigdy nie czułem.

    Świetnie mi się z nią żyje, cały czas o niej myślę, martwię się, jesteśmy non stop w kontakcie, nawet jakoś tak nie chce mi się jej opuszczać jak muszę gdzieś wyjechać.

    Problemem jest nasze życie erotyczne. Ono praktycznie nie istnieje. Nie wiem czy ma na to wpływ zażywanie lekarstw (jestem przewlekle chory), jej skłonność do suchości (raz aż nawet doznałem dość poważnej kontuzji z tego powodu) mój wiek (raczej nie sądzę, ludzie dwukrotnie starsi miewają więcej zainteresowania seksem), czy po prostu natura człowieka. Co ciekawe nawet mi to nie przeszkadza, ale pamiętam jak kilka lat temu na widok fajnej dziewczyny namiot potrafił rozerwać spodnie i zawilgocić wszystko a teraz? czasem może lekko "dygnie" z grzeczności
  • zabiegany
    Seksualnie Niewyżyty
    • Aug 2015
    • 216

    #2
    Jak Wam to nie przeszkadza to czemu jest to problemem?

    Ja mam w drugą stronę. Z żoną seks uprawiamy regularnie tj kilka razy w tygodniu a czasem jak zobaczę zdrową kobitkę to mi się ciepło robi o chętnie bym ją grzmocił.
    Chyba już lepiej tak jak Ty
    Uważaj o czym marzysz bo sie spełni i bedzie przerąbane

    Skomentuj

    • Beardubby
      Świętoszek
      • Aug 2018
      • 2

      #3
      No najważniejsze, że ci nie przeszkadza Ja osobiście jestem w twoim wieku i nie potrafiłbym przeżyć w twojej sytuacji dłużej, jednak też, uważam że warto o takich rzeczach rozmawiać z partnerką, bo może to że tobie to nie przeszkadza nie znaczy że jej to odpowiada
      www.beztabu.com

      Skomentuj

      • guccimane
        Świętoszek
        • Jan 2013
        • 6

        #4
        Spodziewałem się zjeby a tu jednak nie.

        Dzięki za słowa otuchy. Ale trzeba to naprawić

        Skomentuj

        • Niuniek16v
          Seksualnie Niewyżyty
          • Apr 2013
          • 176

          #5
          Czynników możne być kilka, choćby leki. Jeśli ci to nie przeszkadza to OK. Na suchość w pochwie są lubrykanty, a ich stosowanie może być częścią zabawy erotycznej.

          Skomentuj

          • wiarus
            SeksMistrz
            • Jan 2014
            • 3264

            #6
            Napisał guccimane
            Spodziewałem się zjeby a tu jednak nie. ...
            Dlaczego "zjeby"?
            Jeżeli obojgu wam to odpowiada?

            Dobraliście się i jest to bardziej związek uczuć, osobowości, lub skłonności /a raczej przypadłości/.
            To ma sens.
            "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
            James Jones - Cienka czerwona linia

            Skomentuj

            Working...