W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • endriusek
    Świntuszek
    • Sep 2011
    • 68

    hej mam pytanie czy ktoś sie orientuje czy w Katowicach na ul. 3 maja (to ta główna przy dworcu ) są jakieś sklepy z kurtkami? bo będę tam jutro i nie wiem czy jest sens tam iść

    Skomentuj

    • krzysiek1538

      jak wam sie podoba ta udalo sie ja zdobyc za friko na jednym z portali juz jest moja tylko za koszt przesylki
      Załączone Pliki

      Skomentuj

      • kurtka001
        Świętoszek
        • Jan 2012
        • 5

        dajie jakaś focie nagich lasek w kurtce

        Skomentuj

        • teranowa
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jan 2011
          • 249

          Endriusek Ty z BB jesteś?
          0statnio edytowany przez teranowa; 15-12-14, 00:41.

          Skomentuj

          • krzysiek1538

            ile cie kosztowala fajna sam mam na nia ochote a co sie z nia stanie

            Skomentuj

            • n3bfan
              Seksualnie Niewyżyty
              • Nov 2010
              • 216

              Panowie w sklepach powoli się zaczyna. W NY pojawiły się błyszczące bezrękawniki i kurtki, w zarze jest genialny męski model a najbardziej pozytywnie zaskoczyło sinsay. A to dopiero początek
              Załączone Pliki

              Skomentuj

              • teranowa
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jan 2011
                • 249

                No ciekawie się zapowiada ale jak narazie z tego co zauważyłem to pojawiają się takie lekkie przejściówki tylko. Cieplejsze i dłuższe pewnie później będą. Chodziłem też po lumpeksach ale jeszcze nie było kurtek zimowych.
                0statnio edytowany przez teranowa; 15-12-14, 00:42.

                Skomentuj

                • endriusek
                  Świntuszek
                  • Sep 2011
                  • 68

                  teranowa nie jestem z BB ale z okolic a w katowicach fajne widziałem w terranova. Nawet przymierzyłem i fotki zrobiłem ale skasowały mi się:-(

                  Skomentuj

                  • Ortalmen
                    Ocieracz
                    • Feb 2009
                    • 148

                    Specialboy super nabytek ta Tatras! Bardzo mi się podoba.

                    Jak chodzi o sklepy to byłem w poniedziałek w jednej z galerii w Łodzi i na razie są nowości tylko w NY i w espricie. W ny kurtki z lekko gumowanego materiału ale za to z kapturem zapinanym do czubka kłowy niestety krótkie. Do tego bezrękawniki i w espricie płaszczyk puchowy ale dość krótki i do tego za ponad 600zł Oprócz tego na razie cisza. Jestem bardzo ciekaw co pojawi się w tym roku w reserwet.
                    Macie już jakieś typy co chcielibyście kupić w tym roku? Może wypatrzyliście już coś w necie?
                    Pozdrawiam wszystkich Ortalmen

                    Skomentuj

                    • krolpikowy
                      Ocieracz
                      • Jun 2013
                      • 160

                      Nigdy mnie ten temat nie kręcił i jakoś specjalnie nad tym nie ubolewam. Nie potępiam też jednocześnie ludzi, dla których jest to fetysz. Kwestia gustu

                      Skomentuj

                      • teranowa
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Jan 2011
                        • 249

                        Krolpikowy nareszcie jakaś sensowna wypowiedź, a nie tylko szydzenie wyśmiewanie

                        Ja jestem ciekaw rezerwetu, handm-a i in extenso.

                        Skomentuj

                        • Ortalmen
                          Ocieracz
                          • Feb 2009
                          • 148

                          Ja byłem dzisiaj w reserwecie ale na razie nic nie mają. Czekam na przyszły tydzień to może w Łodzi ciś będzie. Mam nadzieję że w ny też dorzucą jakieś płaszczyki to było by już dość ciekawie. Poza tym cały czas chodzą mi po głowie dwa płąszcze monclera ale nie wiem co jeszcze się uda z tego wykroić bo to już sporo kasy by mnie kosztowało nawet w promocji.
                          Pozdrawi.am wszystkich
                          Ortalmen

                          Skomentuj

                          • pudurak
                            Świętoszek
                            • Sep 2013
                            • 1

                            Witam. jestem nowy na tym forum. Czytając wasze posty, z ulgą na sercu uświadomiłem sobie że nie jestem zwyklym zboczeńcem tylko mam swój fetysz. Jak większość z Was uwielbiam patrzeć, dotykać i ubierać się w kurtki puchowe(pikowane) damskie.
                            Niestety boję się kupić upatrzoną przeze mnie kurteczkę ze wzgledu na rodzinę z którą mieszkam( wyobrażam sobię że przychodzi kurier z moją kurtką, paczkę odbiera matka i z ciekawości otwiera ją, i mamy problem). oglądam jej zdjęcia codziennie, myślę o niej częściej niż o swojej kobiecie, ale za każdym razem brakuje mi odwagi wcisnąć ten pieprzony "kup teraz".
                            To co mnie wczoraj spotkało, to chyba dar z nieba ale o tym opowiem innym razem

                            Skomentuj

                            • sliski_dresik
                              Ocieracz
                              • Apr 2012
                              • 103

                              Może popisze ktoś na gg o zabawach w ubrankach . Najlepiej jakby znalazła się jakaś dziewczyna zainteresowana tym tematem .

                              Pozdrawiam.

                              nr gg 48544454
                              0statnio edytowany przez Kamil B.; 14-09-13, 18:32. Powód: Brak edycji

                              Skomentuj

                              • Ortalmen
                                Ocieracz
                                • Feb 2009
                                • 148

                                Pudurak Cieszę się że do nas dołączyłeś. Takich jak Ty i My jest wielu, więc się nie przejmuj.
                                Kolega Lukas bardzo dobrze podpowiedział Ci z tą multipaczką jest to najlepszy sposób na odebranie paczki bez wiedzy domowników. Ja sam nieraz z niego korzystałem. Jeśli możesz to napisz coś o sobie?
                                Jak zaczęła się u Ciebie fascynacja takimi ciuchami co Ciebie podnieca itd.

                                Byłem dzisiaj w reserwed ale dalej nici nic nie doszło. Cóż trzeba czekać.
                                Pozdrawiam wszystkich
                                Ortalmen

                                Skomentuj

                                Working...