W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • krzysiek1538

    witam ja juz jedna czewona kurtke mam taka a drugo chcem od sasiadki wysepic ale ciezko ja urobic a ma dwa rozmiary wieksza odtej co juz mam moze sie uda nie zle fotki
    Załączone Pliki

    Skomentuj

    • teranowa
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jan 2011
      • 249

      Dzisiaj po raz pierwszy widziałem płaszczyk bigstarra na żywo. SUUUUPER!
      0statnio edytowany przez teranowa; 15-12-14, 00:37.

      Skomentuj

      • n3bfan
        Seksualnie Niewyżyty
        • Nov 2010
        • 216

        Byłbym już zapomniał, Teranowa, coś w tym stylu?
        Załączone Pliki

        Skomentuj

        • w351
          Świntuszek
          • Apr 2007
          • 86



          krzysiek1538 fantastyczna jest ta czerwona, ja miałem identyczną tylko białą, ubieranie jej wywoływało niesamowite uczucie a selfbondage i autotortury w niej to już odloty nie do opisania jedyny minus to to że była dla mnie trochę za mała i nie mogłem się do końca dopiąć co widać na załączonej fotce.
          0statnio edytowany przez w351; 15-04-13, 17:08.

          Skomentuj

          • teranowa
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jan 2011
            • 249

            n3bfan prawie dokładnie taka ! Tylko wydaje mi się że ta którą widziałem nie miła ściągaczy na końcu rękawa i była znacznie prostrza bez tych gumkowanych szfów napewno.

            Skomentuj

            • Ortalmen
              Ocieracz
              • Feb 2009
              • 148

              Krzysiu na widok tej czerwonej doszedłem w dres chętnie bym się nią pobawił a na pewno bym ją od Ciebie odkupił.

              teranowa ty na sto procent widziałeś bigstara bo on właśnie nie ma sciągaczy przy rękawach ani tych gómkowanych przeszyć.

              Ja mam do odbioru dwie kurtki od sąsiadki i jedną od koleżanki pracuje jeszcze nad jedna laską która ma niesamowity zimowy płaszczyk ale zastanaqwia się czy go wydać a ja go już po kryjomu przymierzałem i jest niesamowity.
              Pozdrawiam
              Wszystkich.

              n3bfan jak ty robisz takie ładne zdjęcia? są niesamowite.

              Skomentuj

              • krzysiek1538

                dzieki ale ta co mam czerwona jest zamala namnie i bede strzelajce niktki zniej a druga udalo mi sie wyspic tylko musze ponia zajechac i bede mial dwie czerwone teranowa kiedy wrzucisz fotki

                Skomentuj

                • hoodie
                  Świętoszek
                  • Dec 2010
                  • 19

                  Napisał Menfetish
                  A posiadacie moi drodzy jakieś filmy z downgirlz? A może jakoś byśmy się poskładali czy cuś? Bo jednak 40 zł za jeden film a no i nie posiadam karty kredytowej.
                  ja ściągnąłem

                  Down Girlz 366 - Jillian in bound in RAB
                  związana laseczka w kurtce RAB INFINITY wije się po łóżku...nawet nawet ciekawe

                  Skomentuj

                  • Menfetish
                    Świętoszek
                    • Apr 2013
                    • 8

                    Napisał hoodie
                    ja ściągnąłem

                    Down Girlz 366 - Jillian in bound in RAB
                    związana laseczka w kurtce RAB INFINITY wije się po łóżku...nawet nawet ciekawe
                    Ściągnąłeś ? a skąd jeśli można wiedzieć ? Czy może kupiłeś ?

                    Skomentuj

                    • Ortalmen
                      Ocieracz
                      • Feb 2009
                      • 148

                      Kurteczka jest po prostu prześliczna.
                      Dawno nie widziałem tak pięknie błyszczącego fioletowego ortalionu.

                      Skomentuj

                      • hoodie
                        Świętoszek
                        • Dec 2010
                        • 19

                        Napisał Menfetish
                        Ściągnąłeś ? a skąd jeśli można wiedzieć ? Czy może kupiłeś ?
                        kupiłem

                        Skomentuj

                        • puffamartin
                          Świętoszek
                          • Jun 2011
                          • 44

                          lukas skad ja wytrzasnoles?

                          Skomentuj

                          • marqm88
                            Banned
                            • Jan 2011
                            • 20

                            KUrtki wyglądają jakby miały coś "gumowanego" w sobie co dla mnie nie jest fajne. Super wyglądają to prawda, ale w dotyku , macaniu to dla mnie nie jest klimat. Kiedyś kupiłem podobnie błyszczącą kurtkę na alledrogo i się przejechałem....

                            Skomentuj

                            • Ortalmen
                              Ocieracz
                              • Feb 2009
                              • 148

                              Koledzy przy zakupach na aledrogo trzeba zawsze pytać o skład materiału.
                              Ja kilka tygodni temu znalazłem super płaszcz ooouuu..giorgiobebboli..oouuoo i ślicznie się prezentował na modelce długi błyszczący z paskiem i kapturem.
                              Już zacząłem sie onanizować i drugą ręką pisałem login ale coś mnie tknęło bo w ny były takie podobne turkusowe tyle że prostsze i bez kaptura.
                              Napisałem do sprzedającego i zapytałem o skład materiału i okazało się że to 100% polyamid i dałem sobie luz.
                              Jednak trzepanko skończyłem oczywiście w dresik.

                              Lukas kurteczki jak dla mnie bardzo fajne.
                              Pozdrawiam Ortalmen

                              Skomentuj

                              • kurtkopuch
                                Banned
                                • Apr 2013
                                • 2

                                Witam wszystkich. Miło mi dołączyć do waszego grona. Ja i moja żona przypadkowo zostalismy feyszystami odziezy puchowej. Już jak poznałem moja zone to zawsze chodzila w puchowych kurtkach i plaszczach bo taki ma styl a ja za namowa zony rowniez kurtki posiadam tylko puchowe. Z czasem przerodzilo sie to w fetysz i teraz kazdy sex to obowiazkowo w kurtkach oraz drugi fetysz kozaki. Moja uwielbia mnie ubranego w kurtki z kapturami i opatulonego i wzajemnie jej sie odwdzieczam.Narazie tyle pozniej podesle jakies fotki.

                                Skomentuj

                                Working...