Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • teranowa
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jan 2011
    • 249

    Napisał dajol
    Coś dla fetyszystów błyszczących kurtek

    Stylove-24.pl, to portal dla stylowych kobiet. Znajdziesz tu artykuły z tematyki moda, uroda, zdrowie, lifestyle, seks i inne. Kobiety stylowe przez całą dobę!


    Nie trzeba wywalać hajsu na nowe.

    Szkoda tylko że nie ma tam żadnej błyszczącej itp...


    Kurtkowo ja to gratuluję wytrwałości. Jeśli sam pisałeś te posty o dyskotekach, chłopakach, różowych kurtkach i białych kozaczkach to wszystko jasne. A jeśli to Twoja "żona" to nie zazdroszczę W każdym bądź razie idzie się nieźle pośmiać.

    Skomentuj

    • krzysiek1538

      witam zona zasponsorowala mi 3 plaszcze ostatnio do zrobienia co chce z nimi zrobic czyli demolka kosztowaly az 20 zl wszystkie
      Attached Files

      Skomentuj

      • stefanek1979
        Banned
        • May 2011
        • 56



        Masz cel zakupowy na rok 2015. Super by było zdążyć tej zimy.Cytat mojej kobietki. Dla ciebie to ja go mogę nosić nawet na co dzień. :-)

        Skomentuj

        • kurtkowo
          Świntuszek
          • Dec 2013
          • 79

          stefanek1979 fajny plaszcz jeszcze lepiej jak by był blyszczacy.

          Terranova i co z tego ze moja zona kiedys chodzila na dyskoteki i pisala o tym posty i o swoich ubiorach tym bardziej ze mi sie podoba styl mojej zony lacznie z bialymi kozakami i rozowymi kurtkami poza tym o gustach sie nie dyskutuje. I skoncz juz z tymi tematami bo jestes nudny i piszesz nie na temat forum.
          Last edited by kurtkowo; 19-01-15, 00:28.

          Skomentuj

          • n3bfan
            Seksualnie Niewyżyty
            • Nov 2010
            • 216

            Stefanek, gratuluję możliwości;-) Kaptur arctic, dla mnie osobiście o wiele lepszy niż outdoor. Ja bym się jeszcze skłaniał do wersji z lisem, szczególnie jak miałby by być typowo dla kobiety. A już wersja silky czy shiny to zależy już tylko od Was. Przy normalnym użytkowaniu i tak będzie się rzucać w oczy:-D

            Skomentuj

            • stefanek1979
              Banned
              • May 2011
              • 56

              m3bfan Zdecydowaliśmy się na taki żeby moja kobietka nie musiała się aż tak bardzo krępować używając go na co dzień ale zobaczymy jakie będą komentarze ludzi. W co sądzicie o tym pomyśle?

              Skomentuj

              • n3bfan
                Seksualnie Niewyżyty
                • Nov 2010
                • 216

                Pomysł popieram jak najbardziej. Musicie pamiętać tylko o tym że ciężko będzie używać tego płaszcza kiedy na dworze będzie cieplej niż minus 7-8. Chyba że będą to w miarę wolne spacery albo kobieta jest zmarzluchem:-D . Od wielu lat mam kurtkę Yeti która jest praktycznie górą od tego płaszcza i zdarzyło mi się w niej spocić przy minus 15 kiedy za szybko spacerowałem, z kolei parę tygodni temu w całym kombinezonie też Yetii spędziłem na dworze ponad godzinę i dało się wytrzymać.

                Skomentuj

                • stefanek1979
                  Banned
                  • May 2011
                  • 56

                  Mi bardziej chodzi o reakcje środowiska bo ona na prawdę pędzie go nosić podczas codziennych czynności. Skarbek mówi że to dla niej żaden wstyd ale ja mam obawy.
                  Już teraz ludzie strzelają głupimi komentarzami ja idem a ona w zwykłym płaszczu i spodniach narciarskich. Nie chce żeby się czuła upokorzona.

                  PS. zmarzluchem jest cholernym :-) Pamiętam jak w kwietniu przyszła do mnie w kurtce puchowej:-)

                  Przyszła w tedy w takiej kurtce a na dworze +10 :-)

                  Jak dodawać miniaturki?
                  Last edited by stefanek1979; 19-01-15, 20:17.

                  Skomentuj

                  • n3bfan
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Nov 2010
                    • 216

                    Ach, chętnie sam bym w takiego Raba wskoczył Moja niestety dokładnie odwrotnie. Puchową Nike zakłada dopiero jak jest mróz, tak samo robi też z długim puchowym płaszczem z zary. Stefanek, podwójnie zazdroszczę A ludźmi to bym się nie przejmował. Powoli i nas też się wszystko zmienia.

                    Skomentuj

                    • stefanek1979
                      Banned
                      • May 2011
                      • 56

                      I nie da się przekonać do częstszego noszenia? Moja to kobieta z gatunku. Zrobię wszystko co zechcesz w zamian oczekuje tego samego. Tak naprawdę to wiem że nieraz jej za ciepło ale chce mi zrobić przyjemność.

                      To wie ktoś jak dodawać te miniaturki?

                      Skomentuj

                      • Emperor
                        Świętoszek
                        • Dec 2014
                        • 31

                        Ten rab mega sexi

                        Skomentuj

                        • alessandronesta
                          Świntuszek
                          • Feb 2013
                          • 59

                          Co powiedzie na takie? Mi szczególnie podoba się ta druga, jedna kumpela ze studiów często chodziła w takiej, tylko kolorek inny. Zawsze jakoś nie mogłem się napatrzyć Kurteczka mimo że bez paska imho nawet fajnie podkreśla figurę.
                          Attached Files

                          Skomentuj

                          • stefanek1979
                            Banned
                            • May 2011
                            • 56

                            Puchówka i kozaczki na szpilce to jest to...

                            Skomentuj

                            • teranowa
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Jan 2011
                              • 249

                              kurtkowo a na plaży też w kozaczkach? Chyba się ciężko chodzi po piasku?

                              Skomentuj

                              • stefanek1979
                                Banned
                                • May 2011
                                • 56

                                Żal ci dupę ściska tyle ci powiem!

                                Skomentuj

                                Working...