Stulejka...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • snicker_s
    Świętoszek
    • Nov 2005
    • 44

    #76
    musze sie przyznac, ze tez mam stulejke, ale wielu forumowiczo takze (mozna to zauwazyc w watku "zdjecia naszych ptakow"
    normalnie zsuwa mi sie napletek, a podczas, gdy stoi przykrywa mi caly zoladz.....
    mam jakies obawy zeby pojsc do lekarza...
    piszcie [email w profilu]

    Skomentuj

    • wiaderko
      Świętoszek
      • Apr 2006
      • 3

      #77
      Mam stulejke, ale nawet podczas erekcji moge sciagnac naplet 'do konca'. Po prostu moja stulejka nie zalicza sie do zadnej i w 100% mi nie przeszkadza. To raczej dobrze, co nie?

      Skomentuj

      • Luk
        Erotoman
        • Feb 2006
        • 427

        #78
        Napisał wiaderko
        Mam stulejke, ale nawet podczas erekcji moge sciagnac naplet 'do konca'. Po prostu moja stulejka nie zalicza sie do zadnej i w 100% mi nie przeszkadza. To raczej dobrze, co nie?

        Niby czemu uwazasz ze masz stulejke?

        Skomentuj

        • wiaderko
          Świętoszek
          • Apr 2006
          • 3

          #79
          Luk:
          Zapomnialem wspomniec, kiedys mialem wlasnie z nia problemy. To oznacza ze albo znikla albo "wygasla"

          Skomentuj

          • volleyball
            Świętoszek
            • May 2006
            • 2

            #80
            Wszystkich zachęcam do obejrzenia według mnie najlepszej strony o stulejce! Obszerne opisy nie tylko specjalistów, ale również bezpośrednio zainteresowanych, czyli tych, którzy przeszli już zabieg, albo są przed! www.stulejka.com (wszystko po polsku)

            Skomentuj

            • ranczer
              Świętoszek
              • May 2006
              • 2

              #81
              Najgorsze jest to że trzeba iśc po skierowanie do urologa i tu jest problem - mój lekarz rodzinny to za****sta młoda laseczka przed którą bym sie spalił z nerwów chyba.

              Skomentuj

              • Luk
                Erotoman
                • Feb 2006
                • 427

                #82
                nie boj zaby, jak powiesz o co chodzi dokladnie to jest duze prawdopodobienstwo ze Ci nawet w majty nie zajrzy tylko da skierowanie z miejsca

                Skomentuj

                • Bender
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 3026

                  #83
                  to jak mloda i fajna to chyba sama przyjmnosc jakby ci w majty zagladala, nie? :>
                  Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                  Billy Crystal

                  Skomentuj

                  • ranczer
                    Świętoszek
                    • May 2006
                    • 2

                    #84
                    No może w innej sytuacji by to było fajne, co do tego nie mam żadnych wątpliwości, ale jednak wole chodzić do niej z bólem gardła niż ze stulejką :-))). Nie wiem czy to prawda czy nie prawda ale słyszałem że do urologa prywatnego nie trzeba skierowania, słyszał ktoś może coś więcej jak to z tym jest?

                    Skomentuj

                    • gesio
                      Świętoszek
                      • May 2006
                      • 28

                      #85
                      Już na początku mowie ze stulejki nie mam, ale słyszałem że można jakoś naciągać napletek, w zwisie naciąga się go wkładając 2 palce między zołądzia a napletek i delikatnie rozszeżając, do tego można też naciągać kródko mowiac waleniem konia, naciaga sie on wtedy, skóra moze być po tym lekko naciągniętadlatego należy wkładać między napletek a żołądż watę (często ją wymieniać), a od strony zewnętrznej smarować kremem na rozstępy pociążowe, lub/i maścią przyspieszającą gojenie płytkich ran i otarć naskurka (może być maść propolisowa).

                      Co o tym myslicie, bylo to gdzies na jakies stronie opisane, juz nie pamietam na jakiej....

                      Skomentuj

                      • Gaspar
                        Świętoszek
                        • Jun 2006
                        • 1

                        #86
                        Hmm mam problem, mianowicie mam 18 lat ... i od dawna kiedy starałem się ściągnąć napletek nie udawało mi się to, bólu może i nie odczuwałem (bynajmniej nie wielkiego), ale ani rusz... w zwodzie zsunięcie napletka graniczy się z cudem...
                        Czasami udawało mi się zsuwać napletek po ,,wielu" sporadycznych ruchach, no ale... kiedy próbowałem to powtarzać, to napletek ,,uciekał" i znowu musiałem go zsuwać, co łatwe nie było... mimo, iż czytałem wszystko co tu pisaliście, a i przeglądałem strony to nadal nie wiem czy to stulejka, czy też nie... chociażby dlatego, że nie towarzyszy mi żaden ból...
                        Znajoma pisała mi, że może być to typowa infekcja, przy czym trzeba obłożyć... lodem i po kilku minutach zsuwać napletek w dół - pracuje ona w szpitalu, więc wiarygodność i jest... ale ,,boje" się ; ) dlatego szukam pomocy, porad tu.

                        Z góry dziękuję.

                        Skomentuj

                        • Dan
                          Świętoszek
                          • Apr 2006
                          • 44

                          #87
                          wybierz się do lekarza rodzinnego i problem z głowy...

                          Skomentuj

                          • snicker_s
                            Świętoszek
                            • Nov 2005
                            • 44

                            #88
                            Napisał Gaspar
                            Hmm mam problem, mianowicie mam 18 lat ... i od dawna kiedy starałem się ściągnąć napletek nie udawało mi się to, bólu może i nie odczuwałem (bynajmniej nie wielkiego), ale ani rusz... w zwodzie zsunięcie napletka graniczy się z cudem...
                            Czasami udawało mi się zsuwać napletek po ,,wielu" sporadycznych ruchach, no ale... kiedy próbowałem to powtarzać, to napletek ,,uciekał" i znowu musiałem go zsuwać, co łatwe nie było... mimo, iż czytałem wszystko co tu pisaliście, a i przeglądałem strony to nadal nie wiem czy to stulejka, czy też nie... chociażby dlatego, że nie towarzyszy mi żaden ból...
                            Znajoma pisała mi, że może być to typowa infekcja, przy czym trzeba obłożyć... lodem i po kilku minutach zsuwać napletek w dół - pracuje ona w szpitalu, więc wiarygodność i jest... ale ,,boje" się ; ) dlatego szukam pomocy, porad tu.

                            Z góry dziękuję.
                            ja tez mam bardzo podobny przypadek
                            piszcie [email w profilu]

                            Skomentuj

                            • kuglarz
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Jun 2006
                              • 307

                              #89
                              lekarz przy konsultacji pyta sie czy napletek przedtem normalnie sie zsuwal. chyba wiec cos musi w tym byc ... i nie wiem czemu niektorzy "aż tak" chca uniknac operacji. czyzby strach? zabieg nic nie boli (znieczulenie), dosc szybko jest zrobiony (w moim wypadku 1 miesiac od stwierdzenia stulejki), i wcale nie jest rzadko robiony (do lutego w "X" szpitalu bylo 64 takich "zmian").

                              Skomentuj

                              • Luk
                                Erotoman
                                • Feb 2006
                                • 427

                                #90
                                Napisał kuglarz
                                zabieg nic nie boli (znieczulenie)
                                w moim wypadku (ale ja mialem usuwane TYLKO wedzidelko - bylo strasznie krotkie) bolalo znieczulenie

                                Ale w sumie smieje sie teraz z tego, gosc mi daje znieczulenie, a ja:
                                "O Kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrr..." (w tym momencie wlaczylo mi sie myslenie, wiec stwierdzam ze nie wypada brzydko zakonczyc "rrrdeeeeeeee"

                                Ogolnie smiesznie wspominam, a po chyba 2-3 dniach pojechalem na pielgrzymke (4 LO wtedy)

                                A zabiegow rzeczywiscie wykonywanych jest w ****.
                                Ogolnie nic przyjemnego, ale nic strasznego, a zabieg robic trzeba, bo mozna skonczyc duzo gorzej
                                Last edited by Luk; 19-06-06, 19:35.

                                Skomentuj

                                Working...