W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Interesujące pomysły na grę wstępną do seksu oralnego. Piszcie!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jack Daniel's
    Seksualnie Niewyżyty
    • May 2013
    • 244

    #16
    Ulubiona opcja? Zaczynam od lizania dupki.

    Skomentuj

    • cigar
      Ocieracz
      • Jul 2010
      • 103

      #17
      Podczas mundialu, czekając na rozpoczęcie meczu, dostałem od dziewczyny piwko, dwa następne obok na stoliczku, żeby nie biegać, na kanapie siedziałem przed TV. Przysiadła się, a wraz z gwizdkiem rozłożyła sobie nóżki i sobie robiła. Powiedziała, nie przeszkadzaj sobie. Starałem się jak mogłem oglądać i nie przeszkadzać sobie. Potem zajęła się również "Wackiem" i dalej mówiła "nie przeszkadzaj sobie".
      I tak dalej i tak dalej

      To była Hiszpanka

      Skomentuj

      • malinowelove
        Ocieracz
        • Dec 2016
        • 164

        #18
        Nawiązując do posta wyżej, mam taką paskudną wadę, że uwielbiam przeszkadzać w ten sposób facetowi, kiedy ogląda mecz.
        Zawsze przy tym powtarzam ,,Oglądaj Kochanie, bo przegapisz jakąś dobrą akcję". Lubię widzieć na jego twarzy tę dezorientację, gdy nie wie czy skierować wzrok na ekran, czy nieco niżej .
        Jakie to przyjemne uczucie, kiedy jednak przerywa oglądanie meczu, żeby się mną zająć. A przecież mógłby poczekać do przerwy...
        0statnio edytowany przez malinowelove; 02-06-17, 13:44.

        Skomentuj

        Working...