Old 09-07-18, 20:22   #1
252525
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Postów: 2

Płeć: Kobieta
Brak odgłosów rozkoszy
Mam pewien problem...praktycznie większość życia byłam sama(mam teraz 25 lat). Jakieś tam związki przelotne ale nic poważnego. Od jakiegoś czasu mam chłopaka tak na poważnie. Jako że większość czasu byłam sama to w użyciu były różne zabaweczki wibratory,masażery etc. no i mieszkałam z rodzicami do pewnego momentu wiec musiałam zachowywać dyskrecję....no i teraz mam problem, bo podczas pieszczot zachowuję się dość cicho...raczej wydaję mało dźwięków. Pieszczoty bardzo mi się podobają ale jakoś nie potrafię wydawać z siebie za dużo dźwięków rozkoszy...druga sprawa to to,że prze te wszystkie lata samotności przyzwyczaiłam się do różnego rodzaju zabawek, często takich no hmm turbo i teraz jak partner mnie pieści to wszystko jest super tylko strasznie długo przychodzi mi szczytowanie...i nie chodzi tu o brak umiejętności partnera tylko o zbytnie przywyczajenie do zabawek z turbo doładowaniem...
czy można temu jakoś zaradzić? czy już zostanę taka "cicha" ? czy może wizyta u seksuologa by coś pomogła ?
252525 jest offline   Reply With Quote
 
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Pieszczoty

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:25.
   Archiwum