W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Celebra nasienia

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rozyczka70
    Erotoman
    • Mar 2007
    • 656

    Celebra nasienia

    Celebra nasienia

    Pani, jak już chyba dobrze wiesz, wymaga od swoich podwładnych, swoich kundli, sług i niewolników, przede wszystkim pełnego posłuszeństwa i wszystkiego, co z tym pochodne. Ale nie o tym Pani będzie pisać.
    W drodze wyjątkowej łaski, otrzymujesz spermę, której oddasz w pełni należytą cześć i hołd! Słuchaj i wykonuj wszystko wedle zaleceń i poleceń Pani!!!
    - rozbierz się do naga

    - następnie przygotuj miejsce, w którym ułożysz spermę. Zrobisz to z najwyższą czcią, jakbyś szykował miejsce dla czegoś najbardziej cennego dla ciebie! Identycznie z pełnym szacunkiem położysz na przygotowanym miejscu otrzymaną spermę

    - uczynisz to trzymając spermę przed sobą na wyciągniętych rękach i oczywiście przynosząc ją na kolanach

    - po ułożeniu spermy na czcigodnym miejscu, oddasz jej należytą cześć poprzez wycałowanie kondoma co najmniej przez pięć minut! Pani pozwala w tym miejscu, byś sobie wyobrażał, jakbyś całował innego fiuta w prezerwatywie, a czując miękkość spermy, możesz sobie wyobrażać, jakby to była twoja zasługa, że oto możesz posmakować innej spermy i że to za twoją przyczyną wytrysnęła dla ciebie

    - kolejną rzeczą, którą zrobisz, będzie masowanie swojego fiuta przez dwie minuty i ani sekundy dłużej! Absolutnie również nie masz prawa się przy tym spuścić!!! I to pod żadnym pozorem!

    - po pełnym usztywnieniu fiuta, przez kolejne pięć minut, będziesz lizał spermę w kondomie, oczywiście ani przez chwilę nie dotykając swego fiuta! Możesz za to przy lizaniu kondoma z spermą wyobrażać sobie, jakbyś właśnie obciągał jakiemuś facetowi, czy też nawet kilkom jednocześnie!

    - teraz przez kolejne dwie minuty będziesz masował swego fiuta, oczywiście pod żadnym pozorem nie masz prawa się spuścić!

    - bez używania rąk, weźmiesz w pysk kondom ze spermą, ale tak delikatnie, jak tygrysica przenosi swoje młode

    - cały czas oczywiście klęcząc, wyprostujesz się i wchłoniesz w usta całą kondom, ale nie połykaj go

    - teraz przez pięć minut będziesz ją czule miętosił w ustach z pełną ostrożnością, by jej nie uszkodzić

    - w tym samym czasie swoimi łapami będziesz masował swoje dupsko, nie szczędząc przy tym kilkunastu, czy nawet kilkudziesięciu siarczystych klapsów, ale bez wkładania paluchów w dupsko i bez dotykania jąder i fiuta – tylko pośladki

    - teraz delikatnie i z pełną czcią wyjmiesz kondoma z spermą z ust i „powiesisz” go na sterczącym swoim fiucie, przez cały czas siłą wyobraźni i fantazji utrzymując go w pełnej sztywności i oczywiście bez dotykania fiuta swoimi łapami

    - trzymając kondoma na fiucie, twoje łapy mają zawędrować znów na dupsko, ale tym razem masz skupić się oburącz na pieszczeniu swojego zwieracza, ale: pod żadnym pozorem nie masz prawa wsadzać sobie w dupę nawet odrobinki jakiegokolwiek swego palca. Takie pieszczoty będziesz robił przez kolejne pięć minut

    - nadal klęcząc, rozsuniesz maksymalnie kolana, a kondom na fiucie ma ciągle wisieć! Kolejne minuty poświęcisz teraz na penetrację swojej pieprzonej dupy każdym palcem każdej dłoni. I ma to wyglądać tak: zaczniesz od najmniejszego palca lewej dłoni i będziesz nim pieprzył swoją dupę przez pełną minutę. Następnie kolejny palec w dupsko i kolejna minuta! I tak z każdym palcem po kolei, nawet z kciukiem! Identycznie postąpisz z palcami drugiej dłoni! Tylko uczciwie! A przez cały czas fiut ma być w pełnej sztywności, by kondom ze spermą się na nim utrzymał

    - następnie ponownie z najwyższą czcią weźmiesz kondom z spermą do ust i nie zmieniając rozkraczno-klęczącej pozycji, przelecisz swoje dupsko dwoma palcami jednocześnie: parami i na koniec kciukiem i to samo drugą dłonią! Również na każdą zmianę palców po pełnej minucie

    - z tak dobrze rozgrzaną dupą, znów pomasujesz fiuta dłonią przez dwie minuty z kondomem w ustach, a zwieracz będziesz utrzymywać w formie poprzez co kilku sekundowe mocne skurcze

    - po tych dwóch minutach, przyjmiesz pozycję na czworakach i wlepisz sobie lewą dłonią na lewy pośladek pięćdziesiąt klapsów i tyle samo prawą dłonią na prawy pośladek

    - teraz z najwyższą czcią wyjmiesz spermę z ust i położysz ją sobie między pośladkami, byś jak najlepiej czuł kondoma ze spermą

    - w takiej pozycji kolejne dwie minuty na masowanie fiuta, ale oczywiście bez spustu. Możesz za to skurczać i rozkurczać pośladki, byś jak najlepiej czuł kondoma z spermą

    - po tym wszystkim palcem którym ci będzie najwygodniej, będziesz wsadzał w rozluźnioną dupę kondoma z spermą. Masz to robić oczywiście z najwyższą ostrożnością i do chwili, aż cały kondom z spermą zniknie w twojej dupie

    - teraz z czworaków wyprostujesz się klęcząc nadal z rozsuniętymi kolanami i nieustannie serwując swojej dupie ogrom skurczów, jednocześnie będziesz zdecydowanie podszczypywał, naciągał i rolował między palcami swoje sutki, brodawki na torsie. W takiej pozycji pozostaniesz przez pięć minut

    - teraz nieco się pochylisz do przodu i przy pomocy skurczy i rozkurczy i palca, wyjmiesz kondoma z spermą z dupy i ponownie zaaplikujesz go sobie do ust na kolejne dwie minuty, a dłonie mają znów solidnie sprać do *****skie dupsko

    - dalej: kurcząc dupę, wyjmiesz z ust kondoma, rozwiążesz go (na pewno będą ci drżały dłonie z podniecenia!), wysuniesz maksymalnie język i wylejesz z kondoma spermę na niego, po czym degustując się jej smakiem jak czymś najwspanialszym, rozmażesz ją sobie w ustach językiem i wolniutko będziesz połykał

    - następnie wywiniesz kondoma na zewnątrz, do ust i ostro go będziesz miętosić, by wszystko wyssać z niego

    - jednocześnie będziesz mógł wreszcie zwalić sobie konia i wytrysnąć

    - a wytryśniętą swoją spermę zliżesz nie mniej namiętnie niż tą, którą połknąłeś z kondoma

    - zaraz też, na gorąco, masz wszystko opisać Pani, wszystkie doznania i myśli i czym prędzej to wysłać
    Rozyczka
    vel
    Szukający Myśliciel
  • padme
    Erotoman
    • Mar 2006
    • 666

    #2
    na końcu prawie puściłam pawia, ale ok


    o gustach się nie dyskutuje
    "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."

    Skomentuj

    • hellall
      Świętoszek
      • Jan 2007
      • 20

      #3
      nie podoba mi się...

      Skomentuj

      • seifer
        Świętoszek
        • May 2006
        • 2

        #4
        Droga pani, a może jeszcze mogę nasrać sobie do ust i opisać ci jaki smak ma kał?
        Powiem szczerze, że akceptuje fetyszyzm, ale w zdrowej oprawie, gdzie partner zachwyca się jakąś częścią ciała partnerki, ale spijanie spermy ze swojej dupy?
        Halo, to trochę nie zdrowe!

        Skomentuj

        • angel
          Seksualnie Niewyżyty
          • Aug 2006
          • 189

          #5
          Zaczełam czytać, ale juz poczatek mi sie nie spodobał, wiec odechciało mi sie czytać dalej. Dla mnie obrzydliwe

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #6
            A mi na przykład się podoba, bo lubię opowiadania z elementami damskiej dominacji i męskiego homoseksualizmu czy też biseksualizmu.
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • anduk
              Koci administrator
              • Jan 2007
              • 3900

              #7
              no nie bardzo mi się podoba a i styl można by trochę bardziej wygładzić żeby się łatwiej czytało
              If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

              Skomentuj

              • truskawka
                Ocieracz
                • Mar 2006
                • 126

                #8
                Ja nie za bardzo wiem o co chodzi :?:/??
                Może mi ktoś wyjaśnić??
                +TruskawkA+

                Skomentuj

                • CzarnY_2000
                  Erotoman
                  • Nov 2006
                  • 342

                  #9
                  Nie podoba MI sie .

                  Skomentuj

                  • Abegan
                    Erotoman
                    • Sep 2006
                    • 591

                    #10
                    Tandetne...
                    Abegan

                    Skomentuj

                    • rozyczka70
                      Erotoman
                      • Mar 2007
                      • 656

                      #11
                      ....zawsze twierdzę, że erotyka to rzecz gustu i upodobań....opinie wszelakie to indywidualizm... i tak ma być
                      Rozyczka
                      vel
                      Szukający Myśliciel

                      Skomentuj

                      • warner
                        Świętoszek
                        • Aug 2007
                        • 10

                        #12
                        Dotrwałem do końca. Ciężko było, na miejscu bohatera tej wyliczanki zasnąłbym z nudów w połowie

                        Skomentuj

                        • rozyczka70
                          Erotoman
                          • Mar 2007
                          • 656

                          #13
                          ...nie chodzi o akceptację, czy poklask, ale o fakt, jak szeroka jest tematyka erotyzmu...
                          Rozyczka
                          vel
                          Szukający Myśliciel

                          Skomentuj

                          • przyjaciel40
                            Perwers
                            • Jul 2010
                            • 1116

                            #14
                            i tutaj masz rację tylko może na trochę bardziej "dorosłym" forum
                            Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

                            Skomentuj

                            • samczyk_
                              Świętoszek
                              • Feb 2015
                              • 14

                              #15
                              A mi się przyznam podobalo, czytając to czulem jak rosl mój kutas, az cyba zaloze sobie na niego prezertwatywe i po wytrysku zrobie z nia to, o czym pisal autor opowiadani

                              Skomentuj

                              Working...