10 Kobiet jakich nie lubia mezczyzni.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Romance
    Świętoszek
    • Jun 2009
    • 7

    #16
    Chodzi o taką co nic innego poza własnym nosem nie widzi

    Skomentuj

    • blackangel

      #17
      32.zbyt nachalna
      33.zbyt łatwa
      34.wstydliwa
      35.płaczliwa
      36.wulgarna
      37.paląca papierosy

      myślę że to wkurza faceta

      Skomentuj

      • ryuk
        Ocieracz
        • Feb 2009
        • 148

        #18
        33. kobieta ktora wyzej sra jak dupe ma

        Skomentuj

        • jestem przed
          Banned
          • Jun 2009
          • 69

          #19
          34. alkoholiczka
          35. narkomanka
          36. zaniedbana i noszaca rozciagniete swetry do kolan
          37. uzalajaca sie nad soba, ze jest za gruba - forma kokieterii
          38. majaca duzo bujniejsza przeszlosc seksualna ode mnie

          Skomentuj

          • Yoshua
            Perwers
            • Mar 2007
            • 1374

            #20
            Misczu Jestem_Przed dziękuję Ci w imieniu swoim i innych członków naszego kościoła za kolejne oświecone mądrości! Niech ptaki codziennie Cię rano budzą, pod Twymi stopami niech kwiaty rozkwitają, a z ust żadna fałszyw nuta się nie wydostanie! Doprawdy dziękujęmy Ci za Twe oświecone poglądy!

            Jednocześnie prosimy o więcej i więcej byśy mogli doskonalić się w Twym świetle!
            " - Fajny masz korek od wanny.
            - Taki tam...
            - ...Ale gra empetrójki"

            Skomentuj

            • Goldie
              Erotoman
              • Apr 2012
              • 505

              #21
              Wnioski z rozmów:
              39. Kobieta nieomylna - taka, która zawsze ma racje, zawsze wie lepiej i nie potrafi prowadzić dyskusji, bo faceci to i tak debile i nic nie rozumieją.
              40. Taka, która ciągle jest "na nie" - w nocy za ciemno, w dzień za jasno, las jakiś gęsty, hotel za mało gwiazdkowy... Nic nie lubi, nic jej sie nie chce.
              41. Kobieta, która próbuje zmienić faceta.
              _____ _____ ___ _

              Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama, a wtedy ja szepnę Ci - możesz mnie dotknąć.

              Skomentuj

              • dozymetr

                #22
                Kobieta, która próbuje zmienić faceta, sprawi, że to on ją zmieni. Na inną

                42. Zbyt na lewo lub zbyt na prawo w poglądach
                43. Hipokrytka (katoliczka głosująca na SLD, lewaczka popierająca karę śmierci)

                Skomentuj

                • Scaramanga
                  Perwers
                  • Dec 2010
                  • 849

                  #23
                  Eee... nie żebym narzekał, ale kobieta, która nie spełnia nigdy żadnych z powyższych punktów nie istnieje. Smutne to, ale każda w jakimś momencie jest wredna, a potem bardziej docenia się brak tej wredoty Ważne co zrobimy z tym materiałem który nam "zesłały niebiosa". Tak, rzucenie w cholerę też się liczy

                  Skomentuj

                  • wiarus
                    SeksMistrz
                    • Jan 2014
                    • 3264

                    #24
                    Odnośnie postu #19 - narkomanka i alkoholiczka to chodzące zagrożenie, niezależnie od płci

                    Anioły na ziemi nie istnieją.
                    Kobieta zawsze ma jakieś wady - oby nie wyłącznie
                    Poza ewidentną słodką idiotką, która jest nie do zniesienia na dłuższą metę, ciężka do wytrzymania jest matrona.
                    Niestety jest to wada ukryta, uaktywniająca się czasami po porodzie.
                    W przypadku takiej istoty, następuje nagła zmiana wszystkiego /spowodowana macierzyństwem/: charakteru, celu i sposobu życia, zamiłowań, wartości - dokładnie wszystkiego.
                    Nagle istotne jest tylko i wyłącznie dziecko /dzieci/; a wszystko co nie jest z nim bezpośrednio związane, traci sens, lub wręcz staje się złem.
                    Last edited by wiarus; 24-09-17, 17:32.
                    "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                    James Jones - Cienka czerwona linia

                    Skomentuj

                    • gata
                      Ocieracz
                      • Jan 2016
                      • 166

                      #25
                      Mnie jeszcze brzydza czy też odpychaja manipulatorki wykorzystujące swoje "wdzięki " do otrzymywania tego co chcą. Nie tylko w życiu prywatnym, o wiele gorzej postrzegam takie zachowanie w pracy. No nie trawię po prostu.
                      Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dobrego partnera to musisz mieć przynajmniej dobrą rękę.

                      Woody Allen

                      Skomentuj

                      • JKL
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Nov 2014
                        • 375

                        #26
                        JA zupełnie irracjonalnie nie znosiłem Edyty Górniak i Wioletty Willas - nie przeszkadzał mi ich śpiew , ale nie znosiłem ich zachowań wywiadów .

                        Skomentuj

                        • wiarus
                          SeksMistrz
                          • Jan 2014
                          • 3264

                          #27
                          Zmienisz zdanie, jak ci da zakaz "prowadzenia" twojego pojazdu.
                          "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                          James Jones - Cienka czerwona linia

                          Skomentuj

                          • fit_Damian
                            Świętoszek
                            • Dec 2016
                            • 19

                            #28
                            Przede wszystkim faceci nie lubią kobiet, które krytykują ich kumpli. To są ludzie, którzy byli z nim przed pojawieniem się jego dziewczyny więc nie powinna mówić o nich nic złego. To tak jakby on krytykował jej przyjaciółki, a przecież zależy jej by się lubili. Jeszcze zrozumiem wydanie opinii i zamknięcie tematu albo zwrócenie uwagi na konkretne zachowanie. Mnie też czasem zdarzy się, że mój kumpel mnie zdenerwuję i wtedy wiadomo, że jej o tym mówię. No ale ciągłe krytykowanie, pokazywanie niezadowolenia z faktu spotkania z nimi w większym gronie lub nawet odciąganie od przyjaciół to jest przegięcie. Zawsze może być tak, że po wydanym ultimatum facet wybierze ludzi, z którymi zna się całe życie. Oczywiście jest więcej takich rzeczy, które jak słyszę od kobiet to aż mnie krew chce zalać, te przykłady są bardzo trafne:



                            Uważam, że dziewczyny powinny mieć to na uwadze.

                            Skomentuj

                            • mariuszmuzyczny
                              Świętoszek
                              • Dec 2017
                              • 11

                              #29
                              Nie lubie na 100% grubasek które myślą że są seksowne a tak nie jest..

                              Skomentuj

                              • Shani
                                Świntuszek
                                • Aug 2012
                                • 71

                                #30
                                Przypuszczam, że niektórzy nie lubią też swoich żon. Zasłyszane z opowieści kolegów z pracy, żal jaki się tam wylewa jest czasem gęsty jak smoła.

                                Napisał fit_Damian
                                Uważam, że dziewczyny powinny mieć to na uwadze.
                                Uważam, że uprawiasz śliską krytporeklamę ale możliwe że jest ona na forum dopuszczalna, więc twoje szczęście.

                                Skomentuj

                                Working...