Emocje po masturbacji

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Nolaan

    #16
    Trema początkującego, Lance
    Przejdzie im z wiekiem.

    Skomentuj

    • rokoko91
      Seksualnie Niewyżyty
      • May 2009
      • 356

      #17
      Nolaan, żeby nie było, masturbuję się od kilku lat, a jak już wcześniej napisałem wyrzuty sumienia z tego powodu są u mnie o wiele rzadsze niż na początku.
      Czasem mam wrażenie, że niektórzy mylą ten temat: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=6397 z tym: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=1947

      Skomentuj

      • Nolaan

        #18
        Znaczy potwierdzasz moją teorię

        Skomentuj

        • rokoko91
          Seksualnie Niewyżyty
          • May 2009
          • 356

          #19
          Ale to nie jest tak, że to zupełnie przechodzi.
          Czasem mam wrażenie, że niektórzy mylą ten temat: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=6397 z tym: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=1947

          Skomentuj

          • Nolaan

            #20
            Mi tam przeszło

            Skomentuj

            • rokoko91
              Seksualnie Niewyżyty
              • May 2009
              • 356

              #21
              Może jeszcze nie jestem na takim etapie, by olać ewentualne wątpliwości natury moralnej czy jakiejkolwiek innej.
              Czasem mam wrażenie, że niektórzy mylą ten temat: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=6397 z tym: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=1947

              Skomentuj

              • 222222
                Świntuszek
                • Sep 2012
                • 77

                #22
                Napisał roz34
                zapytaj swojego księdza, to Ci wytłumaczy

                R34
                no błagam Cię.... o nic nikogo pytać nie będę bo to moje życie prywatne i nikt mi nic tłumaczyć nie będzie nie uważam masturbowania się za coś złego, to po prostu kwestia nastawienia i tyle

                Skomentuj

                • upocone jajka
                  Banned
                  • May 2009
                  • 5151

                  #23
                  ja jak sie klepałem to zawsze mi sie później płakac chciało bo klepałem sie pod kolezanki kobity a to tak jak zdrada

                  Skomentuj

                  • Dis4st3r
                    Ocieracz
                    • May 2007
                    • 118

                    #24
                    Ja tylko mam czasem refleksję, że może by tak skończyć walić, i znaleźć sobie kogoś kto to zrobi za mnie...

                    Skomentuj

                    • said
                      Świętoszek
                      • Dec 2012
                      • 23

                      #25
                      Odczucie po mojej masturbacji-kurcze mogłem jeszcze przeciągnąć

                      Skomentuj

                      • Raija
                        Erotoman
                        • Jan 2013
                        • 416

                        #26
                        Napisał Nagietka
                        Nigdy nie miałam żadnych wyrzutów sumienia z tego powodu, poczucia winy czy cokolwiek w ten deseń. Mam do tego podejście neutralne, a może nawet mogłabym powiedzieć, że po prostu to lubię.
                        Czasem tylko nachodzi mnie taki żal, że szkoda, że te zabawy są zawsze jednoosobowe, bo milej by było móc dawać przyjemność nie tylko sobie. Ale to tylko czasem.
                        W zasadzie to moglabym sie podpisac pod ta wypowiedzia.
                        bardzo lubie to robic, nigdy sie tego wstydzilam, nie mialam poczucia winy... ale chcialabym by moje zycie seksualne wreszcie bylo troche bogatsze niz tylko masturbacja, ktorej czasem mam juz dosyc.
                        Czasem tez mam odczucie ze to jest zalosne. Dorosla kobieta, ktora wiecznie tylko sama sie ze soba zabawia i ma w szafce pol sex shopu. Mialam takie momenty gdy chcialam te wszystkie zabawki erotyczne wyrzucic w piździec, bo patrzec juz na to nie moglam.
                        Ale nie wyrzuce ich, bo przeciez zaraz musialabym kupic nowe
                        A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję.

                        Skomentuj

                        • magdus6669
                          Świętoszek
                          • Aug 2017
                          • 35

                          #27
                          Trzeba być mocno religijnym aby bać się masturbacji ze względu na religię.

                          Skomentuj

                          • Dav4
                            Świętoszek
                            • Jul 2017
                            • 20

                            #28
                            często chodzą mi potem po głowie myśli "po co to zrobiłem?" "już więcej nie będę" ale potem przemija i wraca do normalnego stanu. Innym razem czuje się wtedy w porządku bo wiem, ze mialem potrzebę o czuje się przyjemnie

                            Skomentuj

                            • CałkiemSpoko
                              Banned
                              • Dec 2016
                              • 53

                              #29
                              Masturbacja zawsze jest przyjemna, a samopoczucie właśnie się zawsze polepsza,
                              a nie pogarsza. Myślimy, że każdy ma takie swoje. Jedni myślą, że to coś zlego, obwiniaj się ze to zrobili, ale to ludzkie, nawet poprawia stan zdrowia. Zdecydowanie.

                              Skomentuj

                              • Roze
                                Banned
                                • Aug 2017
                                • 8

                                #30
                                Ja masturbuję się bardzo często, nie mam po masturbacji wyrzutów sumienia tylko kilka minut błogiego spokoju. Uwielbiam ten stan po masturbacji, a kiedy robię to sobie wieczorem w łóżku - szybko zasypiam .

                                Róża

                                Skomentuj

                                Working...