Powiadomienia

Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Związki
Zobacz wyniki ankiety: Związek z kobietą posiadającą dziecko/dzieci. Tak czy nie?
Nie mógłbym. 31 44,29%
Mógłbym. 31 44,29%
Tak, jestem z taką kobietą. 8 11,43%
Głosujących: 70. Nie możesz głosować w tej sondzie

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 28-02-17, 20:45   #11
dozymetr
Guest

Przerabiałem i nie polecam. Starałem się jak mogłem, byłem gotów przyjąć i pokochać pasierbicę jak własną córkę ale wpadłem w ogień krzyżowy... :>
To prawie zawsze jest trójkąt, a właściwie czworokąt pt. kobieta - dziecko - ojciec dziecka - obecny partner.
Dziecko zawsze na pierwszym miejscu, potem - chcąc-nie chcąc - ojciec dziecka, który choćby był łajdakiem, to jednak "dziecko dał" a to zdejmuje z niego sporą część odium łajdactwa. Na końcu, na doczepkę - obecny partner - jako ostatni wagonik, który w razie potrzeby można szybko odczepić, szczególnie gdy dziecko zaczyna się pultać. A dzieci zwykle się pultają z tego powodu i trudno się im w sumie dziwić. Mojemu kumplowi matka sprowadziła kolesia do domu, jeszcze z synem gimbusem w zestawie i się zrobił Meksyk z Sajgonem

Uczucia macierzyńskie są na tyle silne, że gros kobiet mając do wyboru samotne macierzyństwo ze spokojnym dzieckiem albo nawet i dobrego partnera, ale za cenę marudzącego dzieciaka - wybierze pierwszą opcję, bo zysk z partnerstwa zwykle nie przebija "strat" w relacji z dzieckiem. Nawet jeśli nowy związek polepszyłby słabą sytuację finansową (przerabiane).
Do tego ojciec dziecka, kręcący się wokół domu na dalszej lub bliższej orbicie (chyba że poszedł w świat, co sporo upraszcza) plus jego odbicie w dziecku (nawet nie fizyczne, choć też). I kwestia, jak dziecko ma się zwracać do nowego partnera? Ojczymie?
A gdy jeszcze pojawi się dziecko z nowego związku, to już się robi ch...nia z patatajnią i na kurzych łapach oprócz rywalizacji między dziećmi dochodzą spory kompetencyjne między rodzicami pt. kogo mają się dzieci słuchać ("nie jesteś moim ojcem!"), czyje dziecko "ważniejsze" ("no tak, swoje rozpieszczasz a moje sztorcujesz") itp.

Kiedyś byłem idealistą, przekonanym, że miłość wszystko zwycięża, ale nie, są pewne uwarunkowania, które nawet pomimo starań z miejsca czynią taki związek bardzo trudnym, jeśli nie niemożliwym....
  Reply With Quote

Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Związki

Tags
rodzina, seks

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania