W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak zdobyć dziewczynę

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • luqas
    Świętoszek
    • Jun 2005
    • 12

    Jak zdobyć dziewczynę

    Co mam robić rzeby ona się we mnie zakochała ?
    Może znacie jakieś tricki ? Prezenty ? Słowa ? Być wesołym czy raczej szlachetnym ? pomocy !!!
  • Jakub
    Perwers
    • Jun 2005
    • 702

    #2
    Według mnie to nie ma jakieś recepty, bo przecież kobieta to człowiek więc nie da sie jakoś jej zwabić (wiem że nie wszyscy sie ze mną zgodzą ;P ). A co do zachowania to napewno kultura (nie musisz być "ą, ę" bo to nie naturalne) ale ona napewno zwróci uwage na oznaki szacunku i kultury. Nie rozmaiwaj z nią o piłce nożnej czy samochodach (no chyba żę sama wyrazi taką chęć), dobrze wyrózniać sie (nie koniecznie irokez ) ale jakieś hooby, zajęcie. No co by jeszcze można tu wymienić z takich podstaw to ... sam tak właściwie nie wiem. Jak chcesz jakieś wskazówki to wejdz Tutaj

    Skomentuj

    • ares
      Ocieracz
      • Feb 2005
      • 125

      #3
      hmmm Jakub ma rację ... na miłość nie ma recepty... ( ja tak tez uważam) juz troche pisałem na ten temat w jakimśpoście .. chyba w "co to jest miłość" czy jakoś tak wiec tu sie nie bede za bardzo rozpisywał... nie mozna sie zakochać w kobiecie ( lub w mężczyźnie) na zawoałnie... czy nawet jesli bedziesz bardzo miły, bedziesz pochlebiał, miłe słówka itp. to nie masz pewności ze dziewczyna sie w tobie zakocha. (to byłoby zbyt proste) mozecie zostac jedyny dobrymi przyjaciółmi i sie bardzo lubić a nie koniecznie musi sie w tobie zakochać ( chociaż wielu przyjaciół połączyła miłość ) a to co bedziesz robił i jak sie zachowywał to zalezy od dziewczyny... co ona lubi jaki ma charakter jak napisałeś .. czy lubi wesołych czy szlachetnych ... ale w miłości nie o to chodzi .. zeby "udawać" kogoś kim się nei jest! to jest bardzo uciazliwe .. i przede wszystkim dla ciebie ze musisz udawać .. czasami robić cos co ci sie nei podoba ale jej tak... najlepiej być sobą .. i niczego nieudawać zeby dziewczyna polubiałą cie i zakochała sie w tobie .. takim jakim jesteś!
      ale powodzenia życze napisz jeszcze ...
      Człowiek jest ograniczony. Ale jego marzenia, serce, nadzieja i wiara- NIE

      Skomentuj

      • rugio
        Świntuszek
        • Jun 2005
        • 71

        #4
        Z własnego doświadczenia wiem, jak również z wiarygodnych źródeł (np. matka, kuzynka) że kobiecie trzeba czymś zaimponować ale tak na serio zaimponować. Pamiętaj nie rzeczą zaimponować tyko jakąś swoją jakaś cechą!!! Na jedne dziewczyny działa inteligencja, na inne duża kultura osobista, ja np. swojej obecnej zaimponowałem pracą pubiczną. Musisz sam odkryć w sobie swoje mocne strony, a później je odpowiednio dopasować do kobiety. Powodzenia

        Skomentuj

        • omg
          Ocieracz
          • Jun 2005
          • 175

          #5
          bodz mily i okazuj jej zainteresowanie! ale nie w jakis nachalny sposób tylk otak zeby wiedziala ze myslisz o niej na powaznie!!!!

          Skomentuj

          • ympans
            Świętoszek
            • Jun 2005
            • 8

            #6
            Tesh uważam ze na miłość nie ma recepty. Wydaje mi się że powinieneś być "ciepły" dla niej, rozmawiać na interesujące tematy. Zalezy jaka to dziewczyna ale na ogół nie lubią kiedy chłopacy uzywają nadmiernie wulgarnych przerywników. Jeśli jest to konkretna dziewczyna spraw jej niespodziankę moze poczta kwiatowa, bukiet róz; moze napisz wiersz tylko nie rób takich błedów jak w Twoim poście (rzeby) oj oj tak być nie moze. Nio i pamiętaj ze kobiety nie mozna mieć tylko mozna z nią być i reszta sama się rozwinie.

            Dobry bajer połowa sukcesu.

            nie koniecznie irokez
            Hmm protestuje ja mam irokeza bo podoba mi się teki fryz i nic do niego nie mam Nie zrobiłem go dla tego zeby zarywać laski ;] Pozdrawiam

            Skomentuj

            • DajMiTęNoc
              Perwers
              • May 2005
              • 1153

              #7
              Bądź soba i nie przesadzaj z prezentami bo bedzie ztoba dla prezentów a nie dla tego że chce byc z toba. Prezenty sa dobvtre ale jak juz ja zdobedziesz to wtedy można rozpieszczac kobiete prezentami bo bedzie wiadomo że jest z toba dla ciebie a nie dla kaski ale tez nie za czesto ztymi prezentami
              Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

              Skomentuj

              Working...