Ciąża?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MsGreen
    Świętoszek
    • Nov 2009
    • 19

    Ciąża?

    Wczoraj uprawiałam seks z partnerem, pękła nam gumka. Niby nie skończył we mnie, ale zakładam że mógł się pojawić jakiś preejakulat czy coś. Teoretycznie byłam w 15. dniu cyklu, czyli baardzo krótko po owulacji. Dzisiaj śluz na moje oko jest raczej niepłodny (gęsty, biały, nieprzezroczysty), jest niedziela i jestem trochę uziemiona, chodzę z nerwów po ścianach i zastanawiam się, czy pędzić jutro od rana po tabletkę po (72h jeszcze nie minęły). Doradźcie =)
  • Malinka_a
    Perwers
    • Feb 2011
    • 1219

    #2
    z preejakulatu RACZEJ dzieci nie będzie. ja bym nie panikowała. w dodatku przy pęknięciu gumy to raczej niewielkie jego ilości się dostały, więc spokojnie. raczej nie wierzę, żeby dało się zrobić dzieci bez wytrysku.
    widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
    jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
    bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

    Skomentuj

    • wsad13
      Świętoszek
      • Jul 2011
      • 13

      #3
      Też bym radził wrzucić na luz. Prawdopodobieństwo bliskie zeru.

      Skomentuj

      • MsGreen
        Świętoszek
        • Nov 2009
        • 19

        #4
        I tak zainwestowałam w tabletkę po w jakiejś 40h po. I możecie powiedzieć, że mam paranoje, ale nie odczuwam żadnych skutków ubocznych i trochę się boję, że nie działa... Jakkolwiek podniesliście mnie na duchu, za co dziękuję =)

        Skomentuj

        • nieuchwytna
          Seksualnie Niewyżyty
          • Aug 2011
          • 251

          #5
          Napisał MsGreen
          nie odczuwam żadnych skutków ubocznych i trochę się boję, że nie działa...
          Bo tego się nie czuje W moim przypadku, pierwsza miesiączka po zażyciu była bardziej obfita i tyle
          Trzy czwarte z miłości.

          Skomentuj

          Working...