W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy mam się czego bać?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • elumar
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jan 2015
    • 289

    #16
    Jak zajdzie, to za 9 miesięcy urodzi i wtedy zobaczysz nad chałupą wielką gwiazdę, a do drzwi zacznie się dobijać trzech typów z jakimiś workami.
    A po porodzie będzie od nowa dziewicą.

    Teraz poważnie - nie ma opcji żeby zaszła, no chyba że się puściła z innym.
    Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuc***e jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności.

    Skomentuj

    • Lex31
      Seksualnie Niewyżyty
      • Nov 2009
      • 395

      #17
      Może kolega napisze jaki jest kurna finał tej historii? Bo spać po nocach nie mogę z ciekawości. Przyjechała w końcu ciotka, czy dziewczynie nagle cycki rosnąć zaczęły?
      friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

      Skomentuj

      • Komaczo
        Świętoszek
        • Sep 2009
        • 28

        #18
        Właśnie, ciekawe jak się skończyło. Osobiście obstawiam że to jednak nie ciąża.
        Miałem kiedyś taką schizę, gdy mojej okres spóźniał się o ponad 2 tyg. chociaż zwykle miała regularnie. Gdybym wiedział, że praktycznie jestem bezpłodny to wtedy zamiast rozczytywać się po różnych forach, spokojnie sączyłbym piwko :-)

        "Spoko. Przyzwyczaj sie ze z tego typu strachem bedziesz zyl do konca zycia. Taki los mezczyzn" - ja mam spokój z tym, bo choć teoretycznie mogę mieć dzieci, to praktycznie szanse są baardzo nikłe. Sam nie wiem co lepsze - czy rozmyślanie nad potencjalną wpadką, czy świadomość że normalnie nic nie zdziałam ?

        Skomentuj

        Working...