Czy przyłapaliscie lub podgladaliscie kiedys kogos

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • przyjaciel40
    Perwers
    • Jul 2010
    • 1116

    #91
    masz rację pytanie jest obrzydliwe tak jak ty
    Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

    Skomentuj

    • MsMisska
      Perwers
      • Jan 2012
      • 1409

      #92
      Tylko ze ja nie podgladam dzieci, stary oblechu!

      Skomentuj

      • przyjaciel40
        Perwers
        • Jul 2010
        • 1116

        #93
        a to ja nie podglądałem, tylko czytałem parę postów wyżej i zadałem pytanie ty na dodatek czytać nie potrafisz no cóż współczesne gówniary w szkole o p......u tylko myślały NAUCZ się czytać i MYSLEĆ MYŚLEĆ to nie boli
        Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

        Skomentuj

        • paffcio
          Banned
          • Mar 2006
          • 2286

          #94
          Napisał MsMisska
          Tylko ze ja nie podgladam dzieci, stary oblechu!
          To nie on

          Skomentuj

          • 16cm87
            Świętoszek
            • Aug 2016
            • 20

            #95
            Kiedyś jak wyszedłem wieczorem do okna na papierosa to miałem okazję przyglądać się znajomemu z widzenia małżeństwu jak zabawiają się w zaparkowanym praktycznie pod oknami samochodzie. Wielokrotnie miałem okazje oglądać, raz nawet leżet na tym samym łózku na którym kolega akurat zabawiał się z jakąś dziewczyna, czasami byłem nawet zapraszany do wspólnej zabawy we troje ale nigdy nie przyjąłem zaproszenia.

            Skomentuj

            • hatry
              Świętoszek
              • Nov 2010
              • 30

              #96
              Wielokrotnie się masturbowaliśmy z kumplami. Ale to nie podglądanie . Tylko wy6bór. Ale widziałem też starszego brata ciotecznego jak się masturbował, tylko nie wiem czy to podglądanie bo on się nie chował jakoś specjalnie. Nawet mnie i swojemu bratu w moim wieku udzielał "lekcji" jak to robić . Jak się miało 13 lat a on 16 to był dla nas swoistym guru

              Skomentuj

              • krzysiujezyna
                Świętoszek
                • Oct 2009
                • 13

                #97
                Napisze w tym wątku chociaż niewiem czy nie lepszy byłby o perwersjach o fetyszach.

                Kiedyś na początku studiów miałem koleżankę jesCze z liceum. Była atrakcyjna ale była wciąż dziewica. Kiedyś przyszła do mnie , wypiliśmy po 3 piwka i trochę substancji zakazanych ale bardzo trochę i zrobiła się bardzo wylewna.
                Opowiedziała mi jak to ma strach przed pierwszym razem, ze nigdy tego nie robiła ze boi
                Last edited by krzysiujezyna; 28-08-22, 08:52.

                Skomentuj

                Working...