W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Rude kobiety

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dingo2323
    Świętoszek
    • Jun 2014
    • 12

    Rude kobiety

    Hej. Czy to prawda że kobiety o rudych włosach są bardzo wilgotne na dole?
  • zabiegany
    Seksualnie Niewyżyty
    • Aug 2015
    • 216

    #2
    Prawda że kobiety są bardzo wilgotne na dole. Rude, brunetki, szatynki i jakie tylko mogą być. W odpowiednich okolicznościach w zasadzie wszystkie są bardzo wilgotne na dole.
    Uważaj o czym marzysz bo sie spełni i bedzie przerąbane

    Skomentuj

    • Marduk666
      Ocieracz
      • Mar 2015
      • 191

      #3
      Stereotypy, stereotypy i jeszcze raz stereotypy. Kolor wlosów na głowie i cipce kobiety nie ma żadnego wpływu na jej wilgotność, mialem różne i takoż rożne byly ich reakcje; blond, czarne, rude, farbowane, krotsze czy dłuższe niezależnie od koloru włosy na głowie czy tez owlosienia łonowego i jego braku.
      Miałem dziewczynę naturalnie rudą i jedyne co wyrozniało jej cipkę to oczywiście kolor jej kłaczków, ktory dla mnie osobiście był jej znakiem rozpoznawczym, dodawał walorów estetycznych. Podniecał mnie widok tego mokrego ognistego łona, przyzwyczaiłem sìę i polubiłem na tyle, że nawet nie probowałem jej namawiać do jakiejkolwiek depilacji. Mowi sie "ruda cipka" choć sama cipka jako kobiecy narząd ruda nie jest... Nemniej dla mnie ruda kobieta = kobieta z rudo owłosioną cipką i basta. Golic takie łono na zero to profanacja.

      Skomentuj

      Working...