W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Moje fantazje

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DajMiTęNoc
    Perwers
    • May 2005
    • 1153

    Moje fantazje

    A ja zawsze marzyłem o tym by kochac sie z przypadkowo poznana kobieta np w autobusie albow pociagu. I nie to że poznana wogole sie nie znamy nie nie mówimy bez pocałunków.Po prostu klijetka sie jaks dosiada do mnie i sama sie dobiera mi do spodni wykorzystuje mnie kochamy sie ale nie pozwala mi jej dotknac musze rece miec np na siedzeniu nie pozwala sie tez pocałowac inaczej koniec zabawy i tak cały czas kochamy sie na max ona na mnie na jeźdzca a po wszystkim na kolejnym przystanku albo stacji wysiada i już nigdy sie wiecej nie widzimy.

    Druga fantazja jaką mialem zawsze to z nauczycielka od matmy już sie gdzies o tym wypowiadałem niezła suczka zawsze marzyło mi sie to, żeby poprosiła mnie żebym został po lekcji na przerwie. I kochac sie z nia na przerwie na biurku drzwi były by zamkniete ale nie na zamek ze w każdej chwili mógłbym ktos wejśc nas przyłapac. Najpierw jej robic dobrze jezyczkiem a puxniej zsuneła by sie zbiurka oparła sie by onie i od tylu sie znia kochac.


    ajjjj ale tej fantazji juz nie spełnie dawno po już po szkole średniej ale może ta pierwsza fantazja o której pisałem spełni sie kiedys
    Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #2
    Jak można nazwać kobietę "suczką"???
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • DajMiTęNoc
      Perwers
      • May 2005
      • 1153

      #3
      hmm znów ty no ona byla suczka - to okreslenie samicy prawda?? Suki sa wredne ona też taka była Co nie znaczy że nie pociagała mnie bo nawet bardzo lubie dominacje kobiet
      Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #4
        Twoją argumentację można o kant d... potłuc. Tylko skończony cham, prymityw i młotek nazwie tak kobietę.
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • DajMiTęNoc
          Perwers
          • May 2005
          • 1153

          #5
          To Ja To Ja To Ja opisałaś moje najlepsze cechy........................................hmm mówisz jak moja mama też zwraca sie do mnie ty chamie. Widocznie mam cos z chama
          Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #6
            A moja mama mówi... że chamstwo zawsze z człowieka wyjdzie.
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • DajMiTęNoc
              Perwers
              • May 2005
              • 1153

              #7
              hehehe pozdro dla mamy Słuchaj sie jej mądrą kobieto jest
              Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #8
                Upierdliwy babon ze mnie- wiem.
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • Raine
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 5249

                  #9
                  Zawsze wyjdzie to kupa.

                  Chamstwo mozna zakamuflowac wysokimi obcasami i Channel No. 5 (najbardziej toaletowy zapach wszechczasow) - no, ewentualnie jesio gruba warstwa tapety :]

                  To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                  Regulamin Forum.

                  Skomentuj

                  Working...