Seks z siostrą

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kokain666
    Banned
    • Aug 2006
    • 179

    #16
    Napisał PiTeRmEiStEr
    z pannami z rodzinki to raczej krępujące i niesmaczne...powiedzmy że w ostateczności zastanowiłbym sie nad kuzynką ale z siostrą nieee...
    ja tak samo. nie patrzyłem nigdy 'w taki sposób' na kogoś z bliższej rodziny, co najwyżej kuzynki..

    Skomentuj

    • Paiiea
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 30

      #17
      Mnie jakimś cudem rodzeństwo nie kręci w ogóle a mam mega przystojnego braciszka

      Skomentuj

      • kicia!
        Erotoman
        • Feb 2009
        • 629

        #18
        Napisał Rozwydrzony
        Fantazje, czemu nie, szczególnie jeśli to jest cudza siostra. Jak Tajemniczy 89 wspomniał to jest kazirodztwo, a według mnie to jest oznaka lenistwa, że nie chce się dupy ruszyć i poszukać dziewczyny gdzie indziej (czyt. poza domem)
        dokładnie tak.

        Skomentuj

        • Eris
          Perwers
          • Feb 2009
          • 851

          #19
          Imo to kwestia tabu - przyjelo sie w naszym spoleczenstwie, ze kazirodztwo jest "be" i nie ma zmiluj - mimo iz podobnie jak w przypadku np. trojkata nikt nikogo nie krzywdzi. Sa spoleczenstwa i epoki w ktorych malzenstwa i seks rodzenstwa byl na porzadku dziennym.

          Relacje typu rodzic (nie wazne czy biologiczny czy adopcyjny) i dziecko uwazam rzeczywiscie za chora - ale bardziej w kontekscie psychologicznym - stad zaznaczylam, ze nie ma znaczenia czy to rodzic biologiczny czy opiekun.

          Natomiast relacji rodzenstwa, ktorych nie dzieli zbyt duza roznica wiekowa nie uwazam za innej od osob niespokrewnionych. Jest w tym cos perwersyjnego (ale nie chorego) ale tez bezpiecznego (znamy druga osobe na wylot). Byc moze temat postrzegam w taki sposob, bo sama nie mam rodzenstwa.

          Wiekszosc z was zgodnie mowi: "siostra nie, kuzynka tak". Czym sie siostra od kuzynki rozni poza stopniem pokrewienstwa? Niczym. Po prostu tabu.
          Zdaje sobie sprawe, ze gdy w dziecinstwie ludzie mieszkaja razem pod jednym dachem, dzialaja mechanizmy obronne i czlowiek staje sie aseksualny dla drugiej osoby - ale do tego nie trzeba wiezow krwi. Na odwrot - jesli nie mieszkasz z siostra w dziecinstwie i widujesz ja rzadko albo w cale - jest ona tak samo pociagajaca jak inna dziewczyna. W niektorych przypadkach mozna sie przespac z wlasna siostra, nie wiedzac o tym

          Kazirodztwo jest zakazane prawnie z powodu komplikacji genetycznych potomstwa - tylko tyle. Jesli ktos nie planuje miec dzieci, to niczego zlego w takiej relacji osobiscie nie widze.

          Skomentuj

          • kicia!
            Erotoman
            • Feb 2009
            • 629

            #20
            Też nie mam rodzeństwa, ale ak dla mnie to JEST chore. Tak samo jak fajntazje, żeby zgwałcić własną matkę albo babcię i tym podobne.
            To bezmyślna burza hormonów, desperacja, napalanie się na wszystko co nie spitoli na drzewo, tak jak ktoś wcześniej powiedział.

            Skomentuj

            • madmax2020
              Świętoszek
              • Feb 2009
              • 15

              #21
              Napisał karaoke
              masz nasrane w głowie gościu
              moja kumpelka...o zgrozo...tarła się ze swoją starszą siostrą regularnie...przeprasza,wyjdę na chwilkę...mam torsje..
              Przypominam iż jest to forum beztabu... chyba nie muszę tłumaczyć co to oznacza.. osobiście nie podniecają mnie kobiety w mojej rodzinie ale nie jet to powód żebym jechał po kimś kto akurat ma inaczej...



              PS. Sądzę że niektórzy powinni zmienić forum BEZTABU.COM na jakieś forum radia Maryja albo tv Trwam
              Nie pójdę do piachu, gdy ktoś mi powie czas umierać brachu. Nie dam się uśpić śmierci słowom,
              pójdę do grobu z podniesioną głową.

              — Robert Allen Zimmerman (Bob Dylan)

              Skomentuj

              • LadyChaos
                Świętoszek
                • Feb 2009
                • 20

                #22
                no sory dla mnie to tez nie jest normalne... ale skoro dla kogos tak..to zal mi go i tyle
                Chcę tylko Ciebie..

                Skomentuj

                • Chaos666
                  Świętoszek
                  • Feb 2009
                  • 5

                  #23
                  Nie nie, siostra to siostra, burak taki i przyjaciel, nie obiekt pożądania...

                  Skomentuj

                  • madmax2020
                    Świętoszek
                    • Feb 2009
                    • 15

                    #24
                    Napisał Chaos666
                    Nie nie, siostra to siostra, burak taki i przyjaciel, nie obiekt pożądania...
                    Dla Mnie również
                    Ale nie oznacza to że jeżeli ktoś akurat na TYM forum ma inne poglądy to mam po nim jechać jak po burej suce... Ale niektórzy chyba sądzą inaczej
                    Nie pójdę do piachu, gdy ktoś mi powie czas umierać brachu. Nie dam się uśpić śmierci słowom,
                    pójdę do grobu z podniesioną głową.

                    — Robert Allen Zimmerman (Bob Dylan)

                    Skomentuj

                    • incest666
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Aug 2006
                      • 241

                      #25
                      Napisał Rozwydrzony
                      (...) a według mnie to jest oznaka lenistwa, że nie chce się dupy ruszyć i poszukać dziewczyny gdzie indziej (czyt. poza domem)
                      Tylko widzisz... mniej wysiłku włożysz w poderwanie panny na mieście niż zbałamucenie własnej siostry... czy wujka.

                      co Krzyś miał na myśli, gdy kolega mu mówił: CIĄK PYTE?

                      Skomentuj

                      • calientepollas
                        Świętoszek
                        • Feb 2009
                        • 5

                        #26
                        Mnie by cieszyła myśl ,że brat uważa mnie za obiekt pożądania lecz hm.. widuje mnie raczej w stanie ''żul'' czyli dres , maseczki itd

                        Skomentuj

                        • extasylove
                          Ocieracz
                          • Feb 2009
                          • 129

                          #27
                          ok,moze to i forum bez tabu,ale to nie znaczy ze ktos nie moze wyrazic swojej opinii.dla mnie jest nienormalne to,ze ktos sie fascynuje innym czlonkiem rodziny.brata nie mam ,ok, ale mam kuzynow,na ktorych nigdy w zyciu nie spojrzalam jak na mezczyzn (w aspekcie seksualnym). i powtarzam: to jest niesmaczne i ogolnie jakies...nienormalne. to jest moja opinia i mam prawo ja wyrazic.wiec wyrazam.
                          "Każdy biały anioł jest w dziesiątej części PROSTYTUTKĄ..."
                          Bolesław Prus

                          Skomentuj

                          • madmax2020
                            Świętoszek
                            • Feb 2009
                            • 15

                            #28
                            Oczywiście, że każdy ma prawo wyrazić swoją opinie a nawet o to właśnie tutaj chodzi, ale niektórzy wyrażają opinie nie tylko na dany temat ale i za bardzo dosadnie na temat osoby zakładającej ten temat. A ja sądzę, że raczej tak nie powinno być
                            Last edited by madmax2020; 07-02-09, 04:32.
                            Nie pójdę do piachu, gdy ktoś mi powie czas umierać brachu. Nie dam się uśpić śmierci słowom,
                            pójdę do grobu z podniesioną głową.

                            — Robert Allen Zimmerman (Bob Dylan)

                            Skomentuj

                            • extasylove
                              Ocieracz
                              • Feb 2009
                              • 129

                              #29
                              Napisał madmax2020
                              Oczywiście że każdy ma prawo wyrazić swoją opinie a nawet o to właśnie tutaj chodzi, ale niektórzy wyrażają opinie nie tylko na dany temat ale i za bardzo dosadnie na temat osoby zakładającej ten temat. A ja sądzę, że raczej tak nie powinno być
                              masz racje.dlatego wlasnie moja opinia dotyczy tematu (fantazji) a nie konkretnych osob
                              "Każdy biały anioł jest w dziesiątej części PROSTYTUTKĄ..."
                              Bolesław Prus

                              Skomentuj

                              • Thendolth
                                Świętoszek
                                • Feb 2009
                                • 1

                                #30
                                Może wyda wam się to głupie... Ale ja "zaliczyłem" już swoją siostrę... Powiem tyle, było za****ście No i ona i ja mieliśmy ze sobą swój pierwszy raz.

                                Skomentuj

                                Working...