2m+k

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Vanhaal
    Świętoszek
    • Feb 2013
    • 2

    2m+k

    Witam zastanawiamy sie z moim partnerem nad "trojkacikiem" w ukladzie 2m+k W sumie Oboje jestesmy juz zdecydowani, mamy tylko jedno ale. Czy ktos z was mial kiedys taki uklad 2m+k gdzie pani w raz ze swoim partnerem zadowala "goscia" oralnie? Chodzi mi o fakt ze to partner przyjmuje nasienie do ust i dzieli sie pozniej tym ze swoja pania lub na odwrot
  • breathed
    Seksualnie Niewyżyty
    • Aug 2005
    • 269

    #2
    O! marzy Ci się ultimate cuckold widzę
    Zdecydowanie nie mój klimat. 2m+1k jeszcze jak najbardziej ale jako heretyk odpadają wszelkie zabawy moje z innym facetem.
    Ale jak masz taką fantazję to do dzieła

    Skomentuj

    • Vanhaal
      Świętoszek
      • Feb 2013
      • 2

      #3
      Tak to sie nazywa? nie wiedzialam lubie sperme i lubie sie nia bawic a to cos nowego Chialam sie z moim partnerem wybrac do swingers klubu ale w Krakowie chyba takiego nie ma

      Skomentuj

      • breathed
        Seksualnie Niewyżyty
        • Aug 2005
        • 269

        #4
        Nie pamiętam określenia na takiego męża ale ten drugi to jest "Bull" a na panią się mówi "Hotka". Zwykły Cuckold w odróżnieniu od trójkąta polega na tym, że Bull "korzysta z Hotki na oczach męża, który w zależności od woli Hotki się przyłącza.
        Ultimate polega na tym, że mężuś jest sprowadzony do roli mocno podrzędnej a dodatkowo spija spermę Bulla. Albo przyjmując wytrysk do ust albo wysysając z Hotki
        Ja osobiście już wolę tradycyjne trójkąciki gdzie cała trójka jest mniej więcej na równych "prawach"

        Skomentuj

        • xxxxx11111
          Świętoszek
          • Mar 2009
          • 8

          #5
          Hmmm piękny trójkącik, każdy każdego zadowala, później wspólna zabawa spermą. Piękna sprawa. Muszę wreszcie znaleść odpowiednich ludzi, żeby to wprowadzić w życie

          Skomentuj

          • karolciamis
            Świntuszek
            • Apr 2012
            • 53

            #6
            Mi się udało namówić mojego byłego partnera na dodatkowego faceta w łóżku. Z początku było ciężko ale z czasem się udało. A patrzenie na dwóch facetów zabawiających się na moich oczach po to by na końcu zająć się mną bezcenne.

            Skomentuj

            • ulegla
              Świętoszek
              • Jul 2013
              • 6

              #7
              Świetny układ... ja go uwielbiam... do takich zabaw o jakich piszesz musicie poszukać raczej Pana bi (może już znaleźliście) bo z moich doświadczeń wiem, że jak Pan jest hetero to nie zgodzi się raczej na to, żeby drugi mężczyzna przyjął jego nasienie wprost do ust.
              Oto ja... w uległość zaklęta...

              Skomentuj

              Working...