Old 05-12-17, 21:45   #1551
Wędrowny Bard
Świntuszek

Cytat:
Napisał rozyczka70 Zobacz post
...przyznacie pewno rację - fantazje, to niezły kop i motor napędowy w erotycznych uniesieniach, prawda?
Zdecydowanie tak. Problem w tym kiedy te fantazje pozostają jednostronne i nie widać dużych szans by druga strona chciała (z różnych powodów) umożliwić ich spełnienie. Ale czasami warto czekać...
Wędrowny Bard jest offline   Reply With Quote
Old 13-01-18, 04:24   #1552
Bombel2.0
Świętoszek

- seks na świeżym powietrzu, w lesie, w polu
- seks z nauczycielską od angielskiego na korepetycjach
- seks na balkonie
- seks w pokoju hotelowym przy zapalonym świetle i odsłoniętych oknach
- 69 do pełnego orgazmu jej i mojego
- seks z zabawkami i opowiadaniem sobie fantazji
- seks w laboratorium z panią doktor
- seks w aucie przy drodze
- lodzik w pracy gdzie była możliwość przyłapania
- seks sesja zdjęciowa mojej pani
- mini filmik z naszym udziałem
- seks w szpitalnej toalecie
Bombel2.0 jest offline   Reply With Quote
Old 18-08-18, 10:17   #1553
Michal_symp
Ocieracz

Może to nie "zrealizowana fantazja", ale napiszę Wam co się wczoraj zadziało...

Wspólny wypad ze znajomymi, partnerka nie mogła, więc byłem solo.
A była też dziewczyna, którą słabo znam, można powiedzieć, że wcale. Też była solo, bo "mąż ma drugą zmianę". Ogólnie zdrowa dupa, ładna, ubrana bardzo seksownie.
Jeden pub, potem coś do jedzenia, drugi pub.
Co robimy dalej?
Szybka narada i decyzja - jedziemy na kręgle. Ale koleżanka (roboczo dajmy jej na imię Zosia) mówi, że ona się wypisuje, bo "mąż wraca po 22-giej z pracy i tak głupio...". A że ma po drodze z nami to jedziemy razem tramwajem.
Wpakowaliśmy się całą wesołą gromadką do tramwaju, na koniec - w miejsce gdzie nie ma siedzeń. Przypadek sprawił, że w samym narożniku umiejscowiliśmy się ja i Zosia.
I tak od słowa do słowa, lekko ośmieleni procentami zaczęliśmy rozmawiać trochę odważniej. Okazało się, że Zosia się ewakuuje bo... ma dni płodne i starają się z mężem o dziecko i ma w planie seks w domu.
I tu nie wiem nawet co mi odwaliło, ale puściły mi hamulce. Najpierw zacząłem pytać czy lubi seks, jak lubi i gdzie.
Zośka nabrała lekko kolorów. Wyznała szeptem, że ona uwielbia zawsze, wszędzie i w każdy sposób, ale jej mąż to konserwa w te klocki.
Towarzystwo nie zauważyło nic i nie słyszało naszej wymiany zdań.
Odważyłem się, pochyliłem się do ucha Zosi i powiedziałem, że jak dzisiaj będzie się kochać z mężem, ma sobie wyobrażać, że to ja się z nią kocham, po kolei w każdą dziurkę, że trzymam ją mocno za włosy gdy ssie mojego członka. Że gdy wchodzę w jej tyłeczek do samego końca ona pieści ręką swoją cipkę. O moim języku głęboko w jej gorącej cipce. I jeszcze jakieś tego rodzaju teksty, których nie pamiętam, bo mi się gorąco zrobiło ;-)
Członek stanął mi tak, jak dawno nie stał :-)
Spojrzałem na Zośkę, była czerwona i miała wytrzeszczone oczy. Ale nie w sposób "ty świnio, co ty mówisz", ale w sposób "chcę tak".
Rozejrzałem się czy nikt niczego nie zauważył - nie wyglądało na to. Staliśmy tak, że moja lewa ręka nie była widoczna, sięgnąłem w dół, podniosłem lekko spódniczkę Zośki, zesztywniała, ale nie protestowała, więc odchyliłem stringi, poczułem żar, dosłownie. Była mokra. Nie wilgotna. MOKRA. Lekko musnąłem jej cipkę, zadrżała. Zabrałem rękę i patrząc jej z uśmiechem w oczy oblizałem palce.
Wyglądała na mocno zaskoczoną. Znów spojrzałem czy nikt niczego nie zauważył. Dalej nic! Ale teraz to ona mnie zaskoczyła, sięgnęła do mojego krocza, kutas stał ciągle doskonale. Pozwoliłem jej poczuć tę twardość, ale od razu zabrałem jej rękę, ustawiłem się tak, żeby już nic nie kombinowała.
"Lada chwila wysiadasz" - powiedziałem głośno i dopiero wtedy reszta towarzystwa zauważyła "Zośka, coś ty tak poczerwieniałaś?". A jakoś tak gorąco.
Pożegnała się, mimo zaproszeń reszty ekipy do dalszej zabawy opuściła tramwaj a my pojechaliśmy dalej.

Potem wróciłem do domu i przeleciałem swoją partnerkę fantazjując o Zośce, mając w pamięci jej smak.
Michal_symp jest offline   Reply With Quote
Old 04-03-19, 15:20   #1554
Mistrzu93
Świntuszek

Udało mi się ostatnio tak połowicznie zrealizować jedną z fantazji.
Od kiedy zmieniłem mieszkanie mam takie fajne okna praktycznie na całą wysokość ściany i od początku chodziło mi to po głowie, docisnąłem nagą partnerkę do szyby i poszło, połowicznie dlatego, że była to około 1 w nocy na 4 piętrze. Docelowo chciałbym zrobić to samo ale w środku dnia a że akurat mamy dokłądnie na przeciwko duży market i wielki parking to sami wiecie.. (niestety partnerka na to nie pójdzie raczej), dodatkowo ta sama akcja ale z otwartymi drzwiami balkonowymi, gdyby nie było zimno ostatnio udałoby się to zrealizować. Mimo wszystko podobało mi się Szkoda tylko, że namawiam partnerkę na takie akcje tylko wtedy kiedy jest lekko pijana, wychodzi z niej demon a na trzeźwo się chyba wstydzi..
Mistrzu93 jest offline   Reply With Quote
Old 07-03-19, 20:20   #1555
Markovsky
Świętoszek

U mnie zrealizował się pegging tj. Zamieniłem się rolami z dziewczyną, jeśli wiecie co mam na myśli. ;p Od dłuższego czasu miałem małą fiksację na tle własnej dupki i jej pieszczot. Stosunek super niestety szybko dochodzę w takiej sytuacji a partnerka po wytrysku zaprzestawala dalszego dymania
Markovsky jest offline   Reply With Quote
Old 16-03-19, 19:07   #1556
Yassmine
Perwers

Miasto: Na krańcu mapy.

Niepamietam kiedy ostatnio uprawialam seks w samochodzie. Ostatnio mi sie przypomniało, dlaczego tego nie robię... jestem już za stara na takie wygibasy �� definitywnie nie chce powtarzać. Wolę wygodniejsze miejsca.

Jeśli twoja najlepsza przyjaciółka mówi do twojego chłopaka: "Masz przerąbane ona jest taka trudna", to możesz mieć pewność, że w pojedynczym namiocie, z braku miejsca spaliby na jeźdźca.
Yassmine jest offline   Reply With Quote
Old 30-03-19, 22:22   #1557
Karookarolina
Perwers

Miasto: Warszawa

Nie wiem, czy to była moja fantazja, ale niedawno miałam swój pierwszy raz w samochodzie aż wstyd pisać bo ludzie zazwyczaj od tego zaczynają

To był bardzo szybki numerek, bo w tym lesie chyba był jakiś odstrzał dzików, więc orgazmu dostałam na sam dźwięk strzałów

Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.
Karookarolina jest offline   Reply With Quote
Old 30-03-19, 22:53   #1558
anyway90
Świętoszek

Seks w aucie mi za każdym razem smakuje wyśmienicie))
anyway90 jest online   Reply With Quote
Old 31-03-19, 11:23   #1559
DSD
Perwers

Miasto: na 9 liter

Cytat:
Napisał Karookarolina Zobacz post
To był bardzo szybki numerek, bo w tym lesie chyba był jakiś odstrzał dzików, więc orgazmu dostałam na sam dźwięk strzałów
Też bym się cieszył że mnie nie trafili...
Old 31-03-19, 19:30   #1560
Anastasia
Ocieracz

Miasto: Kraków

Cytat:
Napisał Karookarolina Zobacz post
orgazmu dostałam na sam dźwięk strzałów
O takim fetyszu jeszcze nie słyszałam, może spróbuję, bo ciekawa nowości jestem. To gdzie te odstrzały, mówisz?
Old 31-03-19, 22:21   #1561
Karookarolina
Perwers

Miasto: Warszawa

Cytat:
Napisał Anastasia Zobacz post
O takim fetyszu jeszcze nie słyszałam, może spróbuję, bo ciekawa nowości jestem. To gdzie te odstrzały, mówisz?
Nie wiem, podobno jest jakiś kalendarz. Szkoda samochodu, ja chyba już za stara jestem na coś takiego

Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.
Karookarolina jest offline   Reply With Quote
Old 29-04-19, 15:05   #1562
cmanson
Ocieracz

Miasto: katowice

NO i mi się udało jedną fantazję zrealizować, choć akurat w tym wypadku zupełnie się do tego nie przyczyniłem.
Zawsze chciałem zobaczyć masturbującą się kobietę, ale z ukradka, by była totalnie nieskrępowana.
Moja żona stymulująca się strumieniem prysznica. Mrrrrrrrrrrrr
Old 16-05-19, 19:10   #1563
Matt877
Świętoszek

Mi się udało zrealizować fantazję w której moja żona ubrana w sukienke, rajstopy i obcasy klęka przede mną, związuje jej ręce na plecach i nogi i posuwam w usta. Powiem tyle, wolę jak sama ma kontrolę nad lodzikiem, czyli jedna z tych fantazji która rozczarowuje po realizacji
Matt877 jest offline   Reply With Quote
Old 26-05-19, 12:43   #1564
life4swing
Świętoszek

Cytat:
Napisał Misiunia3 Zobacz post
*Ostre słowka, teksty
*Trojkat 2m+ja ale nie udało to się wiec można nie liczyc
*ostry seks, ostry anal kiedy mam dłonie skrepowane
*seks w samochodzie, zrobienie loda podczas jazdy samochodem
*seks w miejscu publicznym (pod pogotowiem w autokarze)
Puki co tyle sobie przypominam.
Mam jeszcze kilka fantazji, o ktorych napisze jesli uda mi sie je zrealizowac
Zawsze można spróbować 2m_1k
life4swing jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Fantazje erotyczne

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania