Jakie dildo ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adventureman
    Świętoszek
    • Jan 2015
    • 4

    Jakie dildo ?

    Witam
    Nie jestem pewien czy w dobrym dziale ale chętnie poczytałbym o Waszych doświadczeniach z używania dildo. Ostatnio zaczęliśmy kupować z moją takie zabawki ponieważ lubimy bawić się coraz dłużej i dłużej a wiadomo, że facet jest zaprogramowany na skończoną ilość ruchów posuwisto -zwrotnych. Używacie takich zabawek ? Jaki materiał jest najlepszy ? Macie jakieś ulubione modele ? Bawiliście się kiedyś z dziewczyną i dildo na dwa baty ? Ja to ostatnio uwielbiam i bardzo mnie to rajcuje i czasem zastanawiam się czy nie chciałbym spróbować z dziewczyną i kolesiem zamiast dildo
    Adventures hunter. .
  • lowiczaki
    Ocieracz
    • Aug 2013
    • 158

    #2
    Pierwszym wibratorem jaki kupiłem żonie był lady finger czy jakoś tak. Taki mały i smukły. Myślę że na początek to dobry wybór bo wielkośc nie przeraża i wchodzi gałdko w oba otworki. Niedawno kupiłem większy z silikonu i żona jak go zobaczyła to już widziałem ten strach w jej oczach ale jak się okazało to jak się chce to można nie ma większych problemów z zabawą nim. Co do zabawy w dwie dziurki to bawiliśmy sie czasami tak ze tem mały wibrator w tyłek a ja w cipkę. Nie powiem bo fajnie czułem wibrację na fiutku

    Skomentuj

    Working...