Jakie posiadacie komputery?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Łukasz85
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2006
    • 374

    #16
    Fajne kompki , ja mam tylko
    Athlona 2500
    Radeon 9600 PRO
    512 ramu :>

    Za to neta mam 2 mega ha :] Film 700 mega to dla mnie 30 minut Peace !

    Skomentuj

    • manus dei
      Erotoman
      • Feb 2005
      • 420

      #17
      Kurde... jako informatyk mam chyba jeden z gorszych sprzętów tutaj, ale jak pokazało mi doświadczenie bezsensem jest ładowanie kasy w super wypasione komputery, bo widać to tylko podczas grania w jakieś najnowsze wynalazki. Przez kilka lat korzystałem z Celerona 700, 64 ramu, płyta intelowska i 2 mega zintegrowanej grafiki, pomijam fakt że dobrze skonfigurowany system chodził u mnie lepiej niż na kosmicznych komputerach W tej chwili mam durnia 1.8, 512 ramu, dysk ata maxtora 80 gb i nagrywarkę dvd, grafika i dźwięk zintegrowany, wszystko bangla oprócz gier ale że gram w starocie to nijak mi to nie przeszkadza
      "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5246

        #18
        Hm.
        Swoją drogą, nie sądzicie że ten temat to takie męskie przechwalanie się "kto ma większego kompa"? :>

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • qwerty20
          Ocieracz
          • Jun 2005
          • 175

          #19
          4 letni celeron 1,2 Ghz, 256 ram, G Force 2 mx 100/200 ... taki słaby przecietniak, ale musze go w tym roku troche zmodernizowac. jezyne co mi sie podoba w kompie, to 2 dyski twarde-razem 150 GB i nagrywarka DVD...

          Skomentuj

          • MyszkaZ
            Erotoman
            • Dec 2005
            • 535

            #20
            A ja tak szczerze mowiac siedze na kompie firmowym, i nie mam pojecia skad mam wziasc te dane ktore podajecie....
            Jedyne co widze, to to ze to jest HP, ekran mam LCD Philipsa, klawiature Dell. Potem gdzies tam znalazlam cos takiego:
            Pentium(R) 4 CPU 2.80GHz
            2.79 GHz, 0.99GB of RAM

            a reszta to dla mnie czarna magia.....
            Even though she seems so high
            He knows that she can't fly
            and when she falls out of the sky
            He'll be standing by

            Skomentuj

            • Łukasz85
              Seksualnie Niewyżyty
              • Feb 2006
              • 374

              #21
              Napisał Raine
              Hm.
              Swoją drogą, nie sądzicie że ten temat to takie męskie przechwalanie się "kto ma większego kompa"? :>
              Jasne , dziwi mnie fakt ,ze ma tematu gdzie kazdy wypisuje jaka ma komorke . Uczoni stwierdzili , ze dzisiaj przedluzeniem meskosci jest wlasnie telefon . Faceci lubia go trzymac w rece , pokazywac innym , wyciagac co chwile i bezsensu wchodzic do menu . Wejdzie do menu zaraz wyjdzie i schowa do kieszeni . Za 10 minut to samo zrobi . To tak na pokaz, zeby kazdy mogl widziec jaki mam telefon :] Tam samo jak ten temat :>

              Skomentuj

              • gucio5tys
                Perwers
                • Dec 2005
                • 1075

                #22
                Napisał MyszkaZ
                A ja tak szczerze mowiac siedze na kompie firmowym, i nie mam pojecia skad mam wziasc te dane ktore podajecie....
                te dane mają dot. komputerów domowych a nie firmowych!
                btw. w jakim zawodzie pracujesz!
                Napisał manus dei
                Kurde... jako informatyk mam chyba jeden z gorszych sprzętów tutaj, ale jak pokazało mi doświadczenie bezsensem jest ładowanie kasy w super wypasione komputery, bo widać to tylko podczas grania w jakieś najnowsze wynalazki.
                Widziałeś mój sprzęt? W połowie masz rację.
                W 2000 r kupiłem kompa: Celeron 674 Mhz (po podkręceniu), 128 SD RAM (modernizacja do 192 => i następnie wymiana 1x64+1x128 na 2x12, TNT 2 (modernizacja na Geforce 2), dysk 20 gb. Na rok 2000 super nowoczesna machina na rok 2001/2002 super rupieć. Ale zawsze działał - przez 5 lat uzytkowania ani jednej awari sprzętu.
                Teraz kupiłem GeForce 6600 GT w komputroniu za mase kasy i przysłali mi zepsuty sprzęt, dodatkowo kupiłem za tys zł najbardziej niezawode na świecie ramy z GeIL'a, które się spieprzyły po 2 tygodniach użytkowania :[ Zepsuła się jedna kość, a musiałem zreklamować 2-ie więc komp był unieruchomiony. I po co kupowac najnowszy sprzęt z górnej półki za mase kasy skoro się psuje po 2 tygodniach?

                btw. ja nie gram w żadne nowoczesne gry zżerające 80% pamięci Więc twoja teoria ma się nijak ;] tylko nauka, hobby i praca na rzecz open source ;]
                Last edited by gucio5tys; 20-02-06, 15:33.
                Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                Skomentuj

                • MyszkaZ
                  Erotoman
                  • Dec 2005
                  • 535

                  #23
                  Napisał radzio_z
                  Chodzi mi o podstawowe dane waszych PC-ów, na których skrobiecie swoje posty na BT.
                  Guciu, nikt nigdzie nie podkreslil, ze chodzi o komputery domowe.
                  Coz, w domu kompa nie posiadam, wiec zostaje widze automatycznie wyeliminowana z dyskusji.
                  Even though she seems so high
                  He knows that she can't fly
                  and when she falls out of the sky
                  He'll be standing by

                  Skomentuj

                  • gucio5tys
                    Perwers
                    • Dec 2005
                    • 1075

                    #24
                    szczegoły, szczegóły...
                    MyszkaZ, nie odpowiedziałaś mi w jakim zawodzie pracujesz!
                    Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                    "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                    Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                    Skomentuj

                    • MyszkaZ
                      Erotoman
                      • Dec 2005
                      • 535

                      #25
                      Access control administration - administruje system ochrony budynkow firmy, ktora zajmuje sie tworzeniem i produkcja oprogramowan antywirusowych. To tak w skrocie.
                      Even though she seems so high
                      He knows that she can't fly
                      and when she falls out of the sky
                      He'll be standing by

                      Skomentuj

                      • gucio5tys
                        Perwers
                        • Dec 2005
                        • 1075

                        #26
                        tzn jak administrujesz? bo to trochę dziwne zjawisko znać sie na komputerach i uzywac ich w pracy a nie posiadać domowego :S
                        Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                        "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                        Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                        Skomentuj

                        • Łukasz85
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Feb 2006
                          • 374

                          #27
                          Taka firma , a nie wiesz co masz w kompie ? Czyli , ze sie nie znasz dziwne hehe

                          Skomentuj

                          • MyszkaZ
                            Erotoman
                            • Dec 2005
                            • 535

                            #28
                            Wiec - jestem tu od niedawna (w tym panstwie) i kompa jeszcze nie kupilam z prostych wzgledow - mialam duzo wiecej wazniejszych wydatkow. Zreszta 10godz siedze przy komputerze w pracy, wiec nie czuje potrzeby posiadania go jeszcze w domu. Coz, niedlugo ze wzgledow praktycznych to sie jednak zmieni.
                            Co do mojej pracy - umiejetnosc sprawnego obslugiwania danych programow komputerowych ( czyli m.in. programu, ktory sluzy do monitoringu i administracji ) nie wymaga ode mnie znajomosci parametrow urzadzenia, ktorego uzywam, bo jedno nie ma nic do drugiego. Od tego mam w pracy dzial, ktory nazywa sie Facilities IT department, aby w razie jakis klopotow przyszli i naprawili.
                            To co robie polega na, jak wspomnialam, ochronie budynkow (wszystkich europejskich oddzialow). Fakt, ze bede wiedziala jaki mam procek nie pomoze mi w generowaniu kart dostepu ani sprawdzaniu wadliwosci czytnikow.
                            Even though she seems so high
                            He knows that she can't fly
                            and when she falls out of the sky
                            He'll be standing by

                            Skomentuj

                            • DajMiTęNoc
                              Perwers
                              • May 2005
                              • 1153

                              #29
                              Stane w obronie myszkiZ i powiem, że nie musi wiedzieć co ma w środku by się posługiwać programami potrzebnymi w pracy.
                              Zresztą nei które firmy tak jak i jej mają swoją obsługę sprzętowo to ich działka a pracownikom nie pozwala się grzebać samemu w sprzęcie bo od tego są fachowcy.



                              Ps MyszkaZ jeszcze troche danych możesz podać w ten sam sposób co sprawdzałaś jaki masz CPU


                              Mój komputer>właściwości>sprzęt>menadzer urządzeń

                              Tam znajdziesz jeszcze troche danychy bez rozkrecania kompa
                              Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                              Skomentuj

                              • Łukasz85
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Feb 2006
                                • 374

                                #30
                                LOL
                                Zeby oblusgiwac komputer musiala ukonczyc kurs albo musiala znac zasady jakies . Co zrobic gdzie kliknac , a nie znam uzytkownika komputera ktory nie wie jak sprawdzic takie 3 podstawowe parametry . Moj komputer-wlasciwosci -ogolne i mamy procek i ram , karte graficzna w menadzer urzadzen !? Dziwi mnie , ze nie wiedzac czegos takiego , mozna obslugiwac programy .To tak jakbym mial odpalic worda napisac dwa zdania , ale nie wiem jak sie zmienia czcionke . Ok , dla mnie to dziwne .

                                I tan na koniec : Facilities IT department LOL Jakie to europejskie Strasznie draznia mnie te nazwy .............."Szukamy kogos na staniwsko ACCOUNT MENAGER " To jest straszne.

                                Skomentuj

                                Working...