Neonazizm?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Blastah
    Świętoszek
    • Mar 2010
    • 3

    Neonazizm?

    Zawsze kiedy jestem w Polsce na wakacjach, znajomi przestrzegaja mnie przed "naziolami". Jak widze lysego (i groznego oczywiscie) goscia w autobusie, to mam zwiewac. Teraz pytanie do Was : o co chodzi? Dlaczego jakis facet mialby cos do mnie tylko dlatego ze mam np. dredy? Sporo sie naszukalam o 'neonazizmie' (dzieki, wiem co to nazizm), ale nie znalazlam nic konkretnego poza stronka Redwatch. Moglby mi ktos wytlumaczyc o co im chodzi? W co wierza, jakie maja opinie polityczne? I jak to sie dzieje u Was? Czy znacie 'nazioli', czesto z takimi obcujecie, a moze sami nimi jestescie?

    Z gory dziekuje za konstruktywne wypowiedzi, przepraszam za brak polskich znakow (azerty), no i... wypadaloby sie przywitac, pierwszy post
  • anduk
    Koci administrator
    • Jan 2007
    • 3900

    #2
    Piłem kiedyś z szefem małopolskiej ONR, zupełnie przypadkowo Żegnał się z knajpą bo go następnego dnia mieli zapuszkować - w gronie pożegnalnym było między innymi 3 homoseksualistów, 2 lesbijki i kilku metali

    Bardzo uroczy człowiek, narzekał ciągle, że go CBŚ co jakiś czas aresztuje w drodze do pracy i przeciąga twarzą po chodniku

    Generalnie twoi znajomi przesadzają - nie spotkałem się jeszcze z tzw. "naziolami", lepiej uważaj na dresów, podpitych kibiców i powszechnych degeneratów.
    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

    Skomentuj

    • spirit_of_orb
      Seksualnie Niewyżyty
      • Aug 2007
      • 397

      #3
      "naziole" to wielki wór do którego wrzucani są ludzie z trochę różnych bajek, o pewnych cechach wspólnych oczywiście (szowinizm)

      jest taki kawałek czy fragment tekstu kawałka: "tu nie chodzi o faszyzm"... i w większości przypadków nie chodzi. z narodowym socjalizmem czy faszyzmem jako ideologią ma coś wspólnego niewielki odsetek całej grupy. raczej chodzi o samą nienawiść do odmienności albo o to, żeby się zabawić czyimś kosztem.

      w dużym mieście to jak cie moge, ale w mniejszych miastach, szczególnie tam gdzie są "tradycje robotnicze"dredy rzeczywiście należą do elementów imidżu podwyższonego ryzyka
      nie spotkałem się jeszcze z tzw. "naziolami"
      To ciekawe, ja najwięcej skinów na raz widziałem w Krakowie w dzień niepodległości jakieś 10 lat temu I jeszcze dwóch ns metali w barze mlecznym na dokładkę
      Last edited by spirit_of_orb; 03-09-10, 12:47.
      przez pryzmat dialektyki sado maso

      Skomentuj

      Working...