W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Przygryzanie penisa

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Suvia
    Świętoszek
    • May 2009
    • 27

    #16
    Napisał Skrobia
    Tak sobie myślę, że gdyby córka Fritzla raz a porządnie przygryzła jego starodziadowski penis, to tej całej afery by nie było. Ja bym się do takiej drugi raz bał podejść.

    Doprawdy nie sądzę, żby on schodził do piwnicy i gerzcznie prosił o "zrobienie laski". Raczej brutalnie i wykorzystując znaczną przewagę fizyczną brał się do rzeczy bez takich podjazdów. Zastanów się pare razy zanim coś tak durnego napiszesz....

    Skomentuj

    • Skrobia
      Świętoszek
      • Aug 2009
      • 6

      #17
      Jasne, że masz rację przypuszczam, że raczej nie zapraszał jej do kina i restauracji przed seksem, ale zauważ, że wystarczyłoby, aby raz go porządnie ugryzła w fajfusa i by już sobie Józek nie poruchał.
      Przyjdą nocą, zgwałcą srodze na kradzionej gdzieś podłodze
      Zostawią z dzieckiem, dzieckiem radzieckiem! Kryj się, kryj!

      Skomentuj

      • barmetr
        Perwers
        • Feb 2009
        • 1399

        #18
        Tak, miałem przyjemność zostać ugryzionym w sztywne przyrodzenie.
        Ugryzienia nie były mocne, nie czułem bólu. Bezpodstawne obawy o pozbawienie mnie fiuta nie pozwoliły na obdarzenie mnie silniejszymi odczuciami, a szkoda...

        Skomentuj

        • Nabram
          Seksualnie Niewyżyty
          • Mar 2015
          • 307

          #19
          Gryzienie może być przyjemne ale z wyczuciem. Jak za mocno to zaraz robi się flaczek
          Oral-B Nieeeee oral cacy
          Jutro może dla nas nie nadejść, więc żyjmy dziś dodatkowo na zapas. Król Julian

          Skomentuj

          • barmetr
            Perwers
            • Feb 2009
            • 1399

            #20
            Niestety nie doświadczyłem tak mocnego gryzienia, abym sflaczał. Czasem wydaje mi się, że kobiety traktują penisa zbyt czule, to przecież bardzo sztywny mięsień.
            Jak nawet trochę gryzienie zaboli to przecież się facet nie popłacze jak baba!

            Skomentuj

            • Nabram
              Seksualnie Niewyżyty
              • Mar 2015
              • 307

              #21
              zależy od ząbków. Jak ostre są jak szpilki to może zaboleć.
              Oral-B Nieeeee oral cacy
              Jutro może dla nas nie nadejść, więc żyjmy dziś dodatkowo na zapas. Król Julian

              Skomentuj

              Working...