Czy macie Panie mokro w cipce w czasie badania ginekologicznego

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Christophero
    Banned
    • Feb 2009
    • 1039

    #31
    Napisał Kalilah
    Chris, do ginekologa nie chodzi się tylko wtedy gdy kawałki pochwy zaczynają odpadać, można iść też na zwykłą kontrolę, po receptę na antykoncepcję itp. Wtedy, zapewne przy odpowiednim poziomie desperacji i atrakcyjności ginekologa może i można się podniecić.
    Jak to przeczytałem pamiętam, że musiałem przystanąć na stacji benzynowej bo ryłem ze śmiechu.
    Miałem łzy w oczach.
    ps. podobno stałaś się moderatorem ? nie szkoda Cię? są głupsi od Ciebie na to stanowisko.


    Napisał przyjaciel40
    o urwa..........................................
    ale Ty masz POZIOM bezmózgowia

    Widzę ,że sądzisz po sobie ciągle piszesz o samozaspokajaniu, a może opiszesz jak Ty to robisz , ja stety nie muszę robią mi przyjemność kobiety, jak nie opiszę bo byś zwątpił.
    Nie spodziewaj się wiele po icebergu,
    to samo dotyczy jednego złodzieja.
    Czytałem na banie ze dwa artykuły dotyczące pewnych ciekawych zagadnień.
    Mówiąc krótko nasz złodziej może być w jakichś 65% kryptogejem,
    a nasz ajs?
    no to może sobie dopowiedz sam, bo ja znów dostanę osiemdziesiątego bana od znajomych królika czy innego złodzieja.

    Last edited by Christophero; 10-10-16, 18:47.

    Skomentuj

    • anulka1000
      Świętoszek
      • Feb 2017
      • 32

      #32
      Według mnie chyba żadna kobieta nie ma akurat wtedy mokro, dla mnie samo pojscie jak byłam młodszado lekarza było koszmarem a co tu mówić o podnieceniu

      Skomentuj

      • holly
        Perwers
        • Feb 2009
        • 1090

        #33
        Mokro nie mam, ale moj ginekolog jest bardzo spoko
        C'est la vie.

        Skomentuj

        • przyjaciel40
          Perwers
          • Jul 2010
          • 1116

          #34
          A ja znam Panie z tego forum , którym ( w rozmowach prywatnych powiedziały ) to sprawia przyjemność , ale przy takim poziomie co niektórych osób nie chcą się narażać na specyficzne wypowiedzi nie powiem ............wypowiedzi.
          Mam kolegów ginekologów , którzy w trakcie badania widzą czy pani jest w danym momencie podniecona, czy nie , znam sytuacje , że lekarz musi wytrzeć spływający śluz oczywiście w ramach osobistej kultury nie mówi o tym pani.
          Nie dziwię się , że forum zamiera , czasem przez parę godzin brak jest wypowiedzi i tylko "wierchuszka " i starzy znajomi coś wtrącą . Ciekawe kiedy forum PADNIE jak ...........
          Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

          Skomentuj

          • malinowelove
            Ocieracz
            • Dec 2016
            • 164

            #35
            Tak, czasem mam mokro i jestem podniecona podczas badania, ale nie ma to nic wspólnego z wizytą u lekarza. Taka moja natura, że w pewnych fazach cyklu jestem permanentnie pobudzona. Wzierniki mnie nie kręcą.
            W działach Perwersja i Fantazje erotyczne są rzeczy, których chciałabym spróbować, a niektóre mam już za sobą. Według mnie to żadne hardkory, choć pewnie nie obyłoby się bez specyficznych wypowiedzi
            Last edited by malinowelove; 23-03-17, 14:16.

            Skomentuj

            • mkikikam

              #36
              Wizyta u ginekologa

              Hej, piszę tu po raz pierwszy i chciałam się z Wami podzielić moją fantazją. Już od dawna mam taką wizję, często sobie tę sytuację wyobrażam i bardzo mnie to podnieca. Otóż wygląda ona tak -jestem na wizycie u gina, siadam na fotel ginekologiczny , rozkładam szeroko nogi, a on wkłada mi sondę do badania transwaginalnego. W trakcie badania zaczyna we mnie tą sondą poruszać, coraz szybciej i mocniej, rucha mnie tą sondą, a ja patrzę na obraz mojego wnętrza na monitorze, widzę też, jak mu staje, jego ręka z sondą porusza się coraz szybciej, czuję ją głęboko, już prawie dochodzę, jęczę, on też jest podniecony, szybko opuszcza spodnie i wchodzi we mnie penisem, wbija się we mnie mocno, i szybko, a jak rozkrzyżowana na tym fotelu dochodzę patrząc jednocześnie na pielęgniarkę, która podgląda nas zza parawanu i robi sobie przy tym dobrze. Uffff... co o tym myślicie.... ja po napisaniu tego jestem cała mokra....
              Swoją drogą naprawdę chciałabym to zrobić kiedyś na takim fotelu. Podnieca mnie taka pozycja, kiedy mam szeroko rozłożone nogi i on może wejść we mnie głęboko....
              Ciekawa jestem, czy któryś z panów też ma takie fantazje, żeby wziąć kobietęmna takim fotelu...
              A Wy, dziewczyny, nie macie czasem takich myśli w czasie wizyty kontrolnej :-)

              Skomentuj

              Working...