Old 09-08-14, 15:58   #326
rafi1989
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Miasto: Warszawa
Postów: 25

Płeć: Mezczyzna
Pierwszy lodzik w wieku lat 16. Z dziewczyną w tym samym wieku. Zaproponowała lodzik na plaży, nocą i tak się potoczyło. Minetka z mojej strony była następnego dnia również w plenerze. Potem całe lato dokształcaliśmy się w tej technice nawzajem. I od tamtego czasu zakochałem się w oralnych zabawach w obie strony.
rafi1989 jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-14, 23:37   #327
pola87
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Postów: 96

Płeć: Kobieta
Ja nie miałam oporów przed zrobieniem loda, zresztą wielokrotnie było to tematem moich dziewiczych fantazji. No i teraz bardzo lubię to robić, okropnie mnie to podnieca, facet nigdy nie musi się prosić, sama to inicjuję przynajmniej 3 razy w tygodniu.
Za to przed pierwszą minetką wstydziłam się, obawiałam czy pachnę ładnie i nie mogłam się wtedy odprężyć, ale jakoś poszło.
pola87 jest offline   Reply With Quote
Old 07-11-14, 00:10   #328
Omen_
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Postów: 16

Płeć: Mezczyzna
Poznalismy sie na pewnym forum, bylismy bardzo bezposredni, ale na pierwszym spotkaniu okazala sie niesamowicie niesmiala. Zaskoczylo mnie to bardzo, ale gdy wyladowalismy w lozku, niby tylko spac (na poczatek znajomosci w realu), wczesniej wypity alkohol podzialal, a ze byla "niedysponowana" nagle sie za mnie zabrala. Od tego momentu byla fanka oralu, a ja zrewanzowalem sie na nastepnym spotkaniu. Przez kilkanascie miesiecy zwiazku bylem czesto budzony lodzikiem lub gdy nagle wskakiwala mi na twarz.
Omen_ jest offline   Reply With Quote
Old 17-12-14, 13:13   #329
Gonzo82
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Postów: 5

Płeć: Mezczyzna
Pierwsze oralne zabawy w moim przypadku były na pierwszym roku studiów, z dziewczyną z mojej klasy z liceum. Mieszkaliśmy razem, ja się w niej kochałem ona we mnie nie, ale historia do innego postu. To ja pierwszy zacząłem jej robić minetkę. Po wspólnej kom pieli usiadła na kibelku (zamkniętym) rozszerzyła nóżki a aj wziąłem się do dzieła. Pierwszego lodzika , i jedynego z jej strony, zrobiła mi go na korytarzu naszego mieszkania. Miała jeden warunek miałem nie patrzeć :p Więc posłusznie patrzyłem nie na nią tylko w lustro :p Szczerze, nawet nie pamiętam czy był finał, czy nie.
Gonzo82 jest offline   Reply With Quote
Old 17-12-14, 13:19   #330
wiarus
SeksMistrz
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Miasto: Mazowsze
Postów: 3 264

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał tabris Zobacz post
... nie spuścił mi się chamsko do ust bez ostrzeżenia, tylko odsunął głowę tuż przed
Szok - od dziś przyjdzie mi żyć ze świadomością, żem cham
__________________
"Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
James Jones - Cienka czerwona linia
wiarus jest offline   Reply With Quote
Old 26-06-15, 23:58   #331
Dawca rozkoszy
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Miasto: Ostrów wlkp
Postów: 24

Płeć: Mezczyzna
pierwszy to nic ale drugi przyczymałem lasce głowe i polknęła wszystko potem juz ssała do konca zawsze
Dawca rozkoszy jest offline   Reply With Quote
Old 28-06-15, 14:55   #332
men_anonim
Erotoman
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Miasto: Opole
Postów: 426

Płeć: Mezczyzna
pierwszy raz, to było dawno temu, a nadal to pamięta, cudowne uczucie, pierwsza kochanka, jak zassała to musiałem się drzwi przytrzymać, zresztą to była jej ulubiona zabawa,
men_anonim jest offline   Reply With Quote
Old 30-08-15, 21:18   #333
wthep
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Postów: 17

Płeć: Mezczyzna
Mój pierwszy lodzik był niecały miesiąc temu. Z kumplem już jakiś czas sobie wspólnie waliliśmy ale ja chciałem czegoś więcej. Pewnego razu jak zacząłem mu walić naszła mnie ochota żeby mu obciągnąć i tak się stało. Zlał mi się do ust w ciągu 20 sekund. Ale ważne że się później zrewanżował.
wthep jest offline   Reply With Quote
Old 05-09-15, 18:44   #334
netmaniac
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Postów: 76

Płeć: Mezczyzna
jakieś 9 lat temu, ja swojej obecnej żonie - ona mnie nieco później, ale też się w końcu na to zdobyła
netmaniac jest offline   Reply With Quote
Old 27-01-16, 14:15   #335
ErykS
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Miasto: Rawicz/WLKP
Postów: 16

Płeć: Mezczyzna
Pierwszy lodzik miałem podczas pierwszego razu ale nie był zbyt udany bo mimo że partnerka niby doświadczona (może to i wstyd ale korzystałem z usług "płatnych pań") to zachaczała zębami (trochę w tym jest mojej winy bo mam dość grubego). Z nią i potem z kolejną miałem loda z połykiem (i w sumie ani razu więcej). Pierwsza minetka była za drugim razem (też z kobietą z "roksy") ale bez żadnych osiągnięć. Dopiero przy 5 stosunku z kolei (pierwsze 6 stosunków (M-K) miałem "płatne") miałem drugą minetkę w życiu i tu akurat partnerka doszła Potem kilka spotkań M-M (jestem bi) ale bez dochodzenia w oralu z mojej strony (z 2-3 razy miałem tak że ja robiłem loda z połykiem) i teraz mam stałą partnerkę (rozwódka, starsza o 8 lat ale nie widać różnicy wieku) która szaleje z rozkoszy jak schodzę "na dół" jeśli o rewanż chodzi to tylko raz wzięła do ust przy pozycji 69 ale w sumie i tak jakoś wolę penetrację nie zmuszam jej do tego bo osobiście w lodziku wolę samo dochodzenie w ustach a akurat moja póki co nie jest do tego przekonana (jak dużo kobiet niestety, choć osobiście nie widzę w tym nic obrzydliwego)
Mi wystarczy że ja ją zaspokajam ustami co zresztą uwielbiam zwykle na moje dwa orgazmy ona dochodzi z 4-5 razy
ErykS jest offline   Reply With Quote
Old 12-02-16, 16:51   #336
doswiadczony
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Postów: 9

Płeć: Mezczyzna
bita śmietana to jest to
doswiadczony jest offline   Reply With Quote
Old 12-02-16, 17:20   #337
Nicole81
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Postów: 5

Płeć: Kobieta
Pierwsze takie zabawy - lata temu. Uwielbiam do tej pory Dla mnie to integralna część bycia z facetem. Znam jednak dziewczyny, które się brzydzą seksu oralnego. I facetów, dla których dziewczyna robiąca loda to zwykła ....
Nicole81 jest offline   Reply With Quote
Old 14-02-16, 22:23   #338
OwIeCzKa
Erotoman
 
Zarejestrowany: Nov 2005
Miasto: Gdańsk
Postów: 444

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał Nicole81 Zobacz post
I facetów, dla których dziewczyna robiąca loda to zwykła ....
nieeeeeeee możliwe
__________________
Społeczeństwo, społeczeństwo
Dyscyplina, posłuszeństwo
Psychopaci i zboczeńcy
Społeczeństwo, społeczeństwo
OwIeCzKa jest offline   Reply With Quote
Old 15-02-16, 08:39   #339
men_anonim
Erotoman
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Miasto: Opole
Postów: 426

Płeć: Mezczyzna
nooooo nie, a kysz siło nieczysta, antoni gdzie jesteś!!!!
men_anonim jest offline   Reply With Quote
Old 16-05-16, 11:43   #340
naspokojnie
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Postów: 45

Płeć: Mezczyzna
Pierwszy raz kobieta zrobiła mi to ustami, gdy miałem 18 lat i był to stosunek w gumce Nie miał dla mnie większego znaczenia. Na studiach poznałem swoją aktualną dziewczynę i od samego początku robi mi to ona bez gumki

Jak było? Za pierwszym razem przyrodzenie najpierw prędko podniosło się (podniecenie rzecz jasna: naga panna), po czym zaczęło robić się miękkie. I ona urabiała takiego miękkiego penisa. Ten lęk w jej oczach
naspokojnie jest offline   Reply With Quote
Old 23-10-16, 21:24   #341
ewa123xx
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Postów: 19

Płeć: Kobieta
Ja podczas kapieli na swiezo
ewa123xx jest offline   Reply With Quote
Old 23-10-16, 22:43   #342
grz3siek
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Postów: 18

Płeć: Mezczyzna
Sex oralny to chyba absolutna podstawa każdej gry wstępnej, do tego dobry masażer łechtaczki i cala noc nie przespana ;-)
grz3siek jest offline   Reply With Quote
Old 25-10-16, 16:57   #343
123mm1231
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Postów: 17

Płeć: Mezczyzna
Pierwszy otrzymany lodzik i minetka w wieku 12 lat teraz niestety z otrzymaniem pieszczot oralnych mam wielki problem... Ale kobiecie moge robic dobrze zawsze i wszedzie lezenie miedzy udami to jest to!
123mm1231 jest offline   Reply With Quote
Old 25-10-16, 18:08   #344
thlo
Erotoman
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Postów: 513

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał 123mm1231 Zobacz post
Pierwszy otrzymany lodzik i minetka w wieku 12 lat teraz niestety z otrzymaniem pieszczot oralnych mam wielki problem... Ale kobiecie moge robic dobrze zawsze i wszedzie lezenie miedzy udami to jest to!
Ty szczęściarzu ja też bym tak chciał może nie w wieku 12 tylko jakoś 16 lat ale mimo wszystko powiodło ci się.

Czemu problem z pieszczotami oralnymi? Ile masz lat ? Już zdążyłeś go zużyć?
thlo jest offline   Reply With Quote
Old 18-10-17, 15:46   #345
bartek24
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Miasto: Warszawa
Postów: 97

Płeć: Mezczyzna
misjonarz na łózeczku a później od tyłu
bartek24 jest offline   Reply With Quote
Old 02-06-18, 17:50   #346
Feniksw
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Postów: 210

Płeć: Mezczyzna
Nie boicie się zarażenia jakąś chorobą? Mam się spotkać na seks tradycyjny z dziewczyną, która jak twierdzi jest dziewicą, ale miała co najmniej dwóch partnerów oralnych. Jeśli się rozbierzemy to ona chętnie się zajmie moim penisem, ale ja mam obawy, a przez prezerwatywę to nie będzie raczej chciała.
Feniksw jest offline   Reply With Quote
Old 15-06-18, 21:10   #347
Knchocolate
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: May 2012
Miasto: Wawa
Postów: 210

Płeć: Kobieta
Spokojnie. Nie sądzę żebyś miał szansę coś złapać, chyba że Twoja dziewica obrabiała w glory hole w jakimś "exxxxplosion go go club grills 50% off if topless inc."

Jeśli bardzo Cię to martwi, powiedz jej o tym delikatnie. Jednak typowe choroby przenoszone drogą oralną takie jak opryszczka czy hpv można złapać równie dobrze od całowania, i nie dają uciążliwych objawów.

Co do mnie to pierwszy lodzik był wczesnie, jakieś 12 lat na obozie w Austrii, ja zakochana a chlopakowi chodziło o to, żeby ktoś do buzi. Bardzo słabo mi poszło, ale wtedy jeszcze nawet nie wiedziałam, że tak można. Jednak sie nie zraziłam i z następnymi, poważnymi partnerami bardzo chętnie się uczyłam.
Co do oralu na mnie, ten czas jeszcze nie nadszedł, i nie zapowiada się na zmianę tej sytuacji.
__________________
"I'm short, fat & proud of that!"
Winnie the Pooh
Knchocolate jest offline   Reply With Quote
Old 15-06-18, 22:54   #348
Knchocolate
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: May 2012
Miasto: Wawa
Postów: 210

Płeć: Kobieta
Bylam ładna, cycata, a na obozach do wieku się nie przyznawałam, bo cool było trzymac się ze starszymi.
__________________
"I'm short, fat & proud of that!"
Winnie the Pooh
Knchocolate jest offline   Reply With Quote
Old 15-06-18, 23:00   #349
goofi160
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Miasto: Krk
Postów: 59

Płeć: Mezczyzna
Nikt nigdy nie pieścił Cię językiem? Nie chcesz, czy partner/zy nie chcą?

Z moją D. chwilę zeszło żeby zgodziła się na minetkę. Mieliśmy po 19 lat. Pierwszy lodzik był sporo później ale uczy się dziewczyna. Od jakiegoś pół roku stwierdza, że nawet lubi mieć Go w ustach
__________________
"Istota wolna nie użala się nad sobą. Zamarznięty ptak spadnie z gałęzi bez cienia żalu nad sobą."
Autor:?

Ostatnio edytowany przez goofi160; 15-06-18 at 23:04.
goofi160 jest offline   Reply With Quote
Old 15-06-18, 23:02   #350
Don Kam
Guest
 
Postów: n/a
Cytat:
Napisał Knchocolate Zobacz post
Co do oralu na mnie, ten czas jeszcze nie nadszedł, i nie zapowiada się na zmianę tej sytuacji.
Dlaczego to zawsze działało w jedną stronę?
Ty robiłaś lodziki a minetki nie uświadczyłaś?
Nie chciałaś? Sorki za pytanie ale jakoś ciężko mi sobie wyobrazić inną opcję.
  Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Mój pierwszy raz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

Podobne wątki
temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pierwszy seks - moja Mama travolta Opowiadania Autorskie 21 29-05-12 22:52
Wasz pierwszy orgazm Monix Kobieca dziurka 28 03-07-09 05:26
Moj pierwszy raz - kiedy ? Sylwia Mój pierwszy raz 30 31-07-05 19:58

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:36.
   Archiwum