Naturyści, podniecaja was?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ewatyna
    Świętoszek
    • Aug 2007
    • 2

    Naturyści, podniecaja was?

    czy podniecają was naturyści? strasznie się tego wstydzę, ale na nagich plażach podpatruję facetów z dyndającymi siusiakami, woreczkami, a jak się pochylają to zerkam czy widać im dziurke w dupce. mój chłopak też przygląda się cipeczkom, ale nie tak jak ja. czy jestem nienormalna? macie jakieś doświadczenia związane z tematem. dodam tylko, że jak tylko zobaczę "stójkę" u mężczyzny od razu robię się mokra. krępuje mnie to bardzo
  • Szlajfka
    Perwers
    • Oct 2005
    • 1057

    #2
    Nigdy nie byłam na plaży nudystów, ale przypuszczam że gdybym się na takiej znalazła to też bym się gapiła na penisy i tyłeczki, bo uwielbiam takie widoki A to, że się robisz mokra to pomyśl, że stojący penis od razu się rzuca w oczy a wilgoci w cipce nie widać Zawsze też mozesz wejść do wody się opłukać
    Nadzieja umiera ostatnia....

    Skomentuj

    • MaaN
      Świntuszek
      • Aug 2007
      • 94

      #3
      my faceci mamy sie gorzej od razu widac jak "niemiec stoi".Ciekawa propozycja z ta plaza dla nudystow tylko ciekawe czy tam wpuszczaja przed 18

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #4
        Napisał MaaN
        ciekawe czy tam wpuszczaja przed 18
        Oczywiście, chodzą tam przecież rodziny z małymi dziećmi...
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • paffcio
          Banned
          • Mar 2006
          • 2286

          #5
          Napisał rojze
          Oczywiście, chodzą tam przecież rodziny z małymi dziećmi...

          może chodziło o 18-tą godzinę ?

          Skomentuj

          • ewatyna
            Świętoszek
            • Aug 2007
            • 2

            #6
            najsłodsze jest jak facet ma sztywnego, ale się tego krępuje. widziałam tak wielu nastolatków. słodkie bardzo

            Skomentuj

            • MaaN
              Świntuszek
              • Aug 2007
              • 94

              #7
              no wlasnie my faceci to mamy problem ktory zaraz widac to nie fer

              Skomentuj

              • Rozwydrzony
                Świntuszek
                • Aug 2007
                • 45

                #8
                no wlasnie my faceci to mamy problem ktory zaraz widac to nie fer
                Plaża naturystów to chyba miejsce gdzie spotykają się ludzie, dla których ciało ludzkie nie ma tajemnic, więc czemu się wstydzić czegoś całkowicie naturalnego i oczywistego. Zawsze można wejść do wody żeby ochłodzić, a w przypadku kobiet żeby obmyć intymne miejsca

                Skomentuj

                • My.Wave
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Oct 2006
                  • 194

                  #9
                  Niedawno miałem okazje bywać na takiej plaży dość często - w Niemczech. I fakt faktem rojze ma racje - zdaża się, że przybywają tam 3 pokoleniowe rodziny (dziadkowie - ich dzieci - wnuczki). Byłem na tej plaży razem z dziewczyną, oboje obserwowaliśmy niektóre przypadki ale jakoś szczególnie mnie to nie podniecało (no poza patrzeniem na moją lepszą połówkę, ale wystarczy wtedy położyć się na brzuchu i problemu nie widać:-P)
                  "Don't come over here and piss on my gate, save it just keep it off my wave"

                  Skomentuj

                  • patre

                    #10
                    W te wakacje miałem jechac nad polski Baltyk ale ze pogoda zwalila sie dwa dni przed wyjazdem postanowilem poszukac cos w Europie ale tak z dnia na dzien raz ze ciezko a dwa niesamowite koszta.Jakims trafem na stronie angielskiego biura podrozy znalazlem bardzo korzystna cene w Chorwacji ale nie doczytalem do konca,kliknalem,zaplacilem....Po przyjezdzie na miejsce okazalo sie ze to olbrzymi osrodek dla naturystowa ja z zona i synkiemzonk...ale były jaja...doslownie i w cudzyslowiuale po dwoch dniach stalo sie to już dla nas normalne...bez zadnego tam podniecenia czy cos...zreszta wiadomo to bardziej kusi co jest schowane albo niedostepne

                    Skomentuj

                    • Shaikura
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Oct 2005
                      • 200

                      #11
                      a mnie nie podnieca jakos widok starszych prykow smarzacych sie na stojaco w pelnej okazalosci. A jeszcze Panie z biustem do pepka, brrr.... Poza tym nie lubie sie opalac, chodzic na plaze itd.
                      Nie byłam, nie jestem i nie bede grzeczna

                      Skomentuj

                      • Wujek

                        #12
                        No ja jestem zdania Shikury - byłem pare razy na takiej plazy, i trudno "trafić" coś co naprawde podnieci.
                        A i nigdy nie wylegiwałem sie na kocyku - dla mnie plaża to siatkówka, plytanie, zabawy i głupawki. Wtedy taki wypad moża nazwać "udanym"

                        Skomentuj

                        • Farmaceutka
                          Świntuszek
                          • Feb 2009
                          • 55

                          #13
                          hej

                          Napisał Szlajfka
                          Nigdy nie byłam na plaży nudystów, ale przypuszczam że gdybym się na takiej znalazła to też bym się gapiła na penisy i tyłeczki, bo uwielbiam takie widoki A to, że się robisz mokra to pomyśl, że stojący penis od razu się rzuca w oczy a wilgoci w cipce nie widać Zawsze też mozesz wejść do wody się opłukać

                          ja też to lubie, nie jesteś sama!
                          Chyba jestem dupodajką...

                          Skomentuj

                          • oczak
                            Erotoman
                            • May 2007
                            • 377

                            #14
                            Plaża nudystów to nie miejsca dla ludzi chcących sobie pooglądać cipki i penisy. To ma być zupełna naturalność i odnoszenie się do ludzi, jakby byli w ubraniach.

                            Faceci myślą, że jak pójdą na plażę nudystów to sobie pooglądają nagie młode laski. A tak nie ma. Małe dzieci, dziadkowie, babcie... Dosłownie wszyscy.
                            oczak :::: Pragnę życia seksualnego, którego zostałem pozbawiony.
                            --------------------------------------------------------------------------------------------------
                            Erotoman aktywny na forum od połowy 2008 roku.

                            Skomentuj

                            • My.Wave
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Oct 2006
                              • 194

                              #15
                              Napisał oczak
                              Plaża nudystów to nie miejsca dla ludzi chcących sobie pooglądać cipki i penisy. To ma być zupełna naturalność i odnoszenie się do ludzi, jakby byli w ubraniach.

                              Faceci myślą, że jak pójdą na plażę nudystów to sobie pooglądają nagie młode laski. A tak nie ma. Małe dzieci, dziadkowie, babcie... Dosłownie wszyscy.

                              Dokładnie, bo naturyzm nie polega na tym by się gapić na gołe cipki i oglądać czyjeś interesy.. to zupełnie coś innego, w sumie aseksualnego.. choć nie ukrywam, że gdy byłem razem z dziewczyną to chwilami pęczniał mi interesik, ale to ze względu na nią, tak na mnie działa, a nie ze względu, że goli ludzie sąw okół..
                              "Don't come over here and piss on my gate, save it just keep it off my wave"

                              Skomentuj

                              Working...