[Masturbacja] Ile czasu do orgazmu?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rozyczka70
    Erotoman
    • Mar 2007
    • 656

    #16
    ...jeśli chcesz szybko sobie ulżyć, to śmiało, turbo doładowanie i zejdziesz poniżej pół minuty .... ....ale proponuję powoli "przeciągać" dojście - przyda Ci się to w przyszłości..., wierz mi...
    Rozyczka
    vel
    Szukający Myśliciel

    Skomentuj

    • Osiem8
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 13

      #17
      zależy jak szybko jedziesz ja czasem dochodzę w minutę, czasem w 5, właśnie zwalniając przy końcu...
      Ale też zależy od tego czy walisz na żywca, czy używasz jakiegoś środka nawilżającego... Ja czasem używam oliwki dla dzieci i trochę dłużej to trwa, tak od 5 do 7 minut. tylko potem penis wali jak prezerwatywy

      Skomentuj

      • syrenka24
        Banned
        • Jun 2009
        • 129

        #18
        Ja gdzies z 15 minut :d

        Skomentuj

        • TimTim
          Świętoszek
          • Jun 2009
          • 2

          #19
          Różnie, czasem potrafie w 1-2 minuty, ale np. jak już leże w łozku, po całym dniu, to próbuje sie zrelaksować i tak z 20-30 minut idzie. Jak nie dłużej ...

          Nie robię tego na szybkość, a na jakość ;D.

          Skomentuj

          • alolblolclol
            Świętoszek
            • Mar 2009
            • 5

            #20
            hmmm a ja mam taki problem ze nie odczuwam Zdnych doznan przed Samym orgazmem .. trwa to jakies 4-5 minut. Wielkie nic - orgazm 3 sekundy przyjemnosci i koniec / a masturbuję sie od jakichs 4 lat
            cos robie nie tak? z tego co wiem masturbuję sie "prawidłowo" (jeśli można to tak nazwać)

            Skomentuj

            • Ygreko
              Erotoman
              • Sep 2006
              • 557

              #21
              Ja to ma olbrzymi rozrzut odo 30 sekund do 5 godzin. a wpływa na to wieeele czynników.

              1. Czy sam czy z kimś. Jak z kimś to bardzo szybko. Jak juz ktoś mi to ekspresowo- nawet w 30sekund (ale tylko za pierwszym razem za drugim jest tak jak bym to robił sam.
              2. Jeśli sam to potrafi esie kontrolować ponieważ nie onanizuje sie cała ręką tylko trzyma delikatnie za główkę a jak jestem blisko to zwalniam. Staram sie nie dojść do "granicy przebicia napięcia". Wbrew pozorom łato mi to utrzymać.,
              3. Górna granica to wydajność organizmu, napięcie rośnie choć bardzo powoli a długo otrzymujący sie stan silnego napięcia seksualnego powoduje że zaczyna mi sie robić już niedobrze nieco duszno, obolewa cały organizm. Taki maksymalny czas zanim sie zaczną powyższe objawy to max 5 godzin onanizmu. dłużej sie nie da bo już po prostu wysiadam. I ta olbrzymia ulga po strzale otrzymująca sie przez dobre kilka minut. wtedy tez następuje obluzowanie wszystkich pozostałych funkcji - w szczególności pęcherza - zaraz po takim 5 godzinnym trzepaniu biegnę czym prędzej do łazienki.

              Średnio to godzinka dwie.

              Bardzo rzadko dochodzę tylko w celu zbicia pływającego po całym organizmie napięcia seksualnego, czasami jednak to konieczność.

              Skomentuj

              • ultra-c
                Świętoszek
                • Aug 2006
                • 7

                #22
                17 sekund 02 setne


                hahah no gorszego tematu nie mogliście wymyślić

                Skomentuj

                • reloaded
                  Świętoszek
                  • Jun 2009
                  • 11

                  #23
                  Od 2 minut do kilku godzin. Gdy mam czas i większą ochotę lubię rozłożyć siły na dłużej. Dobry filmik i można się pobawić z małymi 'przerwami'.
                  Zazwyczaj z braku czasu-pozostaje ta krótsza opcja. Ehhh.

                  Skomentuj

                  • syrenka24
                    Banned
                    • Jun 2009
                    • 129

                    #24
                    roznie raz 10 minut raz dluzej ;P moj rekort to 30 minut

                    Skomentuj

                    • Pimmel
                      Świętoszek
                      • Jun 2009
                      • 19

                      #25
                      Tu chodzi o przyjemnosc a nie o to zeby sie jak najszybciej spuscic i po zawodach ...

                      Skomentuj

                      • bay
                        Świętoszek
                        • Oct 2009
                        • 45

                        #26
                        2h

                        Weteran potrafi.

                        Skomentuj

                        • Pasek102
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Nov 2009
                          • 211

                          #27
                          Falstarty się liczą czy nie ?

                          Skomentuj

                          • ***Mlody17***
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • May 2009
                            • 235

                            #28
                            Napisał Bade
                            Hej
                            Ile czasu zajmuje wam same walenie konia, bo mi około 1 min.
                            i niewiem czy to dobry czas czy raczej kiepski
                            Jak dla mnie, to cała ta wypowiedź autora jest śmieszna... nie wiem, czy autor tematu chciał się pochwalić, czy co, nie mam pojęcia.

                            A ja dochodzę w pół minuty, ha ! Pobije ktoś ten czas ?! Ale jestem za******y, bo dochodzę w pół minuty, co ?


                            W mojej ocenie temat bez sensu...
                            Taki tam, ciekawski człowiek

                            Uważajcie co piszecie, bo niektórzy sugerują się waszymi wypowiedziami...

                            Skomentuj

                            • Sexy_man
                              Perwers
                              • Feb 2007
                              • 1163

                              #29
                              Tu chodzi o to jak najszybciej się doszło do wytrysku czy ile czasu średnio nam to zajmuje?
                              Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

                              Skomentuj

                              • Piotrek_86
                                Świętoszek
                                • Nov 2009
                                • 23

                                #30
                                Zazwyczaj lubię długo, kilka godzin ale jeśli mam wychodzić gdzieś rano i nie mam czasu a przy tym jestem napalony to mogę w minutę.

                                Skomentuj

                                Working...