W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Gruba dziewczyna

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5252

    #31
    Co w 2016 jest otyłością, w 2017 będzie fetyszem.
    Wystarczy nieco cierpliwości, każda koniuktura się z czasem zmienia.

    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • znowuzapilem
      SeksMistrz
      • Nov 2010
      • 3555

      #32
      Ogólnie to fajnie że ma taką psiapsiólke która chce pomóc, chwała CI za to.

      Jeśli chodzi o brak seksu to raczej pominął bym kwestie kilogramów a skupił sie na:
      -uczuciowość (Twoja kolezanka jest bardzo uczuciowa i żaden facet ją nie puknie bo to oznacza jej zakochanie i kłopoty)
      -jest brzydka (nieważne czy gruba,chuda, wysoka,niska, bez zęba czy z jedną nogą drewnianą - brzydka kobieta to brzydka kobieta).

      Co do związku to na pewno taki związek jest trudniejszy- w sensie presja otoczenia. Prawda jest taka że chudym zawsze jest więcej wybaczane i mniej jechane niż grubym. Pomijam fakty że ci najbrutlaniejszy pogromcy tłuszczu czesto sami wiążą się z kimś kto ma ryj jak pasztet. Ale że o gustach się nie dyskutuje...
      osobiście nigdy mi kilogramy nie przeszkadzały, z opinią innych też sobie radze całkiem nieźle także z mojego punktu widzenia dopatrywał bym się ej samotności w charakterze - (jest może lewicową aktywistką? ma zalajkowane warsaw shore na fb?słucha może justina bibera?)

      I jeszcze jedno, nie przemawia do mnie argument że jej wyjątkowo ciężej niż innym schudnąć. Jak się czegoś bardzo chce to się po to sięga. Imposible is nothing. A nie marudzi że inni mają lżej, lepiej i pierdzą fiołkami...
      Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

      Skomentuj

      • Shibu
        Ocieracz
        • Sep 2012
        • 153

        #33
        dzięki wszystkim za odpowiedzi
        znowu zapilem- to moja przyjaciolka, znamy sie dlugo i wiem ze czuje sie samotna, dzieki

        po kolei:
        -macie racje, ze da sie schudnac nawet majac problemy, tylko chcialam uswiadomic , ze nie jest ona typowym leniem zaniedbanym ktory nic z tym nie robi
        -u dietetyka byla i raczej nie pomogl
        -teraz ona jest na diecie, niestety gorzej ze sportem wlasnie przez ta chorobe, poprostu bardzo szybko dziewczyna sie meczy, nie bede tutaj pisac szczegolow, nie moge, chyba ze komus na priv
        -co do wygladu twarzy, dla mnie jest przecietna, nie nazwalanym jej brzydka na pewno, ale moze faktycznie ze sliczna buzka a taka sama waga nie miala by takich problemow
        -ktos pytal o charakter? naprawde spoko dziewczyna, zadnych fochow, dziwnych zachowan, wyluzowana, do pogadania o wszystkim, nie slucha Biebera ani nic takiego
        -problem jest jeszcze taki, ze ona uwaza sie za niesmiala, ja tego nie widze zupelnie ale moze dlatego ze ja znam z kontaktow kolezenskich i nie wiem jaka jest bedac sam na sam z facetem.Brak jej wiary w siebie, nie chce wyjsc z pewnych nawykow, a jak ma kogos poznac otaczajac sie w kolko tymi samymi ludzmi?
        no i gustuje w mlodszych takich o 5-10 lat, tez uwazam ze to moze byc problem bo ci mlodsi jesz cze bardziej patrza na wyglad

        Skomentuj

        • znowuzapilem
          SeksMistrz
          • Nov 2010
          • 3555

          #34
          Nie musi ale faktycznie może to być problem. To w jakim wieku jest? 32?
          Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

          Skomentuj

          • Shibu
            Ocieracz
            • Sep 2012
            • 153

            #35
            troche starsza

            Skomentuj

            • znowuzapilem
              SeksMistrz
              • Nov 2010
              • 3555

              #36
              Jeśli jest nieśmiała to raczej nie ma natury dominującej więc skąd ten pociąg do młodszych?
              Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

              Skomentuj

              • Shibu
                Ocieracz
                • Sep 2012
                • 153

                #37
                ona uwaza, ze ci w jej wieku najczesciej maja gorsze charakterry, sa czesto po rozwodach itd
                mlodsi bardziej jej odpowiadaja , twierdzi ze ciezko na fajnego rowiesnika trafic
                co do dominacji, no coz ja sie niezbyt z Toba zgadzam
                moze przy roznicy pokolenia to faktycznie jakas dominacja jest ale nie przy mniejszej
                sama mam mlodszego kolege a jest na tyle dojrzaly i meski i sam dominujacy ze czasem sie czuje przy nim jak mala dziewczynka
                dominacja to predzej kwestia osobowosci niz wieku

                Skomentuj

                • Christophero
                  Banned
                  • Feb 2009
                  • 1039

                  #38
                  A czy ta koleżanka to nie jesteś przypadkiem Ty?

                  Napisał Shibu
                  ona uwaza, ze ci w jej wieku najczesciej maja gorsze charakterry, sa czesto po rozwodach itd
                  mlodsi bardziej jej odpowiadaja , twierdzi ze ciezko na fajnego rowiesnika trafic
                  To z drugiej strony ciekawe,
                  jakaś gruba baba z przekroczonym limitem obciążenia na mkw, ma jeszcze wymagania.
                  To chyba dlatego wieprzek nie znajdzie partnera, bo w jej wypadku nie rozsądne jest wybrzydzanie.
                  Świnia powinna w zasadzie brać co dają, jak tylko krata koryta się uchyla i wlewają pomyje, od razu powinna zanurzyć ryj i chlipać... najlepiej do końca.
                  0statnio edytowany przez Christophero; 08-09-16, 20:04.

                  Skomentuj

                  • Shibu
                    Ocieracz
                    • Sep 2012
                    • 153

                    #39
                    nie, to nie jestem ja
                    nie zwyklam pisac o sobie w osobie 3

                    a świnia jestes Ty, zwykla ludzka swinia
                    bo tylko swinia obraza innych ludzi ktorych nawet nie zna
                    wiec z łaski swojej wypieprzaj z tego tematu

                    Skomentuj

                    • thlo
                      Erotoman
                      • Jul 2016
                      • 513

                      #40
                      Na związek bym nie poszedł bo jest starsza ode mnie poza tym cięższa(ja mam 71 kg przy 178 cm wzrostu) ale z seksem to nie wiem jak by to było bo nie mam w tym żadnego doświadczenia.Pewnie by mnie zdusiła
                      beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K

                      Skomentuj

                      • Shibu
                        Ocieracz
                        • Sep 2012
                        • 153

                        #41
                        Napisał thlo
                        Na związek bym nie poszedł bo jest starsza ode mnie poza tym cięższa(ja mam 71 kg przy 178 cm wzrostu) ale z seksem to nie wiem jak by to było bo nie mam w tym żadnego doświadczenia.Pewnie by mnie zdusiła
                        thlo a czy ja pytam czy konkretnie z moja kolezanka ktos by sie umowil czy przespal? czytaj uwazniej

                        Skomentuj

                        • Christophero
                          Banned
                          • Feb 2009
                          • 1039

                          #42
                          Napisał Shibu
                          nie, to nie jestem ja
                          nie zwyklam pisac o sobie w osobie 3

                          a świnia jestes Ty, zwykla ludzka swinia
                          bo tylko swinia obraza innych ludzi ktorych nawet nie zna
                          wiec z łaski swojej wypieprzaj z tego tematu
                          Świnia to świnia. Co tu owijać w papierek prosty temat.
                          Ja jestem bydle.
                          Mam awersję do grubych bab.

                          Skomentuj

                          • Shibu
                            Ocieracz
                            • Sep 2012
                            • 153

                            #43
                            z **** mnie twoja awersja interesuje? chyba umiesz panowac nad soba? nie czlowiek to czlowiek a nie świnia.Jestem pewna ze masz wiele wad i slabosci ktorych np moja kolezanka nie posiada.Czy to ze jej wade ( otylosc) widac od razu upowaznia Cie do ublizania jej? poza tym bardzo sie mylisz ze osoba z nadwaga nie ma prawa miec wymagan, otoz ma.. bo o wartposci czlowieka nie swiadczy tylko to ile wazy... jakby ona brala jak leci to by byla desperatka a nia nie jest i dlatego jest sama... Za to tez ja szanuje bo nie ma nic gorszego niz bycie z kims dla samego posiadania partnera.Nie uwazam tez zeby jej wymagania byly jakies zawyzone, jak juz wspomnialam znalam jej ex i to naprawde nie byl zaden przystojniak, a nie wyszlo im nie z powodu wygladu

                            Skomentuj

                            • paffcio
                              Banned
                              • Mar 2006
                              • 2286

                              #44
                              Napisał Shibu
                              Czytalam, ze wielu facetów lubi kobiety tzw BBW, ale szczerze ja tego nie widzę.
                              Zależy jakie gabaryty bo nie okłamujmy się nadwaga +10 i +80kg to jednak spora różnica. Uwielbiam większe piszczałki ale bez przesady.

                              Skomentuj

                              • Christophero
                                Banned
                                • Feb 2009
                                • 1039

                                #45
                                Napisał Shibu
                                z **** mnie twoja awersja interesuje? chyba umiesz panowac nad soba? nie czlowiek to czlowiek a nie świnia.Jestem pewna ze masz wiele wad i slabosci ktorych np moja kolezanka nie posiada.Czy to ze jej wade ( otylosc) widac od razu upowaznia Cie do ublizania jej? poza tym bardzo sie mylisz ze osoba z nadwaga nie ma prawa miec wymagan, otoz ma.. bo o wartposci czlowieka nie swiadczy tylko to ile wazy... jakby ona brala jak leci to by byla desperatka a nia nie jest i dlatego jest sama... Za to tez ja szanuje bo nie ma nic gorszego niz bycie z kims dla samego posiadania partnera.Nie uwazam tez zeby jej wymagania byly jakies zawyzone, jak juz wspomnialam znalam jej ex i to naprawde nie byl zaden przystojniak, a nie wyszlo im nie z powodu wygladu
                                Nie ma zupełnie konieczności denerwowania się tu na Chrisa,
                                Ja po prostu i zwyczajnie tak sobie piszę, a reakcje na to co i jak piszę to sprawa ode mnie już całkowicie niezależna.
                                Mam całe wiadro wad, mam słabości cały zestaw, ale śpię spokojnie.
                                Otyłość to nie wada, to mówiąc prosto stan w którym Twoja koleżanka w trzeciej osobie wystąpiła w tym świecie.
                                Tęga baba to tylko kwestia dat. Dziś jest niepopularna ale kiedyś była.
                                Tęga gruba baba w innych kulturach jest także czymś pożądanym.
                                W literaturze wiele przykładów stoi, z których wynika że baba musi mieć grube uda i szerokie biodra... jak w Konopielce, żona Kaziuka to tęga porządna baba.
                                Może koleżanka powinna wyjechać na wieś gdzieś daleko?

                                ... albo gruba baba z gęstym bobrem.. .to te coś dla niektórych
                                0statnio edytowany przez Christophero; 08-09-16, 20:41.

                                Skomentuj

                                Working...